Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

03/03/2018 DE VLAAMSE PIJL HARELBEKE (W)
Printversie
Elite 1.12 - IC 1 NAT - eendagsw. Intercl. El.z.c./U23/BCP 141 km - 1500 EUR - Clubprijzen: 500 EUR - Bijkomende prijzen: 500 EUR. - I: Voetbalstadion, Stasegemsesteenweg 23, 8530 Harelbeke - U: 13:00 - K: Voetbalstadion, Stasegemsesteenweg 23, 8530 Harelbeke - Contact: Daelman Carlo, (Tel.: 0478560632) - Extra info: 117 km + 3 x 8 km / Briefing: 9u30 - Med. Controle:: Centrum School, Parettesplein 21, 8530 Harelbeke

Uitslag
# deelnemers:148 - # opgevers:49 - Afstand: 120 km - Tijd: 2:36:19 - Gem. snelheid: 46,06 km/h
TIJD +
1
DE DECKER Bjorn
BEL19881010 2H36´19S

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

2
DE POORTER Maxime
BEL19960421 2H36´26S 0H0´7S

EFC-L&R-VULSTEKE U23

3
GOOSSENS Kobe
BEL19960429 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

4
D´HEYGERE Gil
BEL19980330 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

5
VERSTRAETEN Jari
BEL19890208 z.t. z.t.

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

6
DEWEER Jochen
BEL19910220 2H36´43S 0H0´24S

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

7
CALLEEUW Joeri
BEL19850805 z.t. z.t.

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

8
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521 2H36´44S 0H0´25S

AGO - AQUA SERVICE U23.C

9
COLMAN Alex
BEL19980722 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

10
CASTRIQUE Jonas
BEL19970113 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

11
MAES Jo
BEL19850330 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

12
ALONSO MONTES Pablo
ESP19970720 z.t. z.t.

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT BEL

13
DANIELS Simon
BEL19970123 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

14
FREHEN Jérémy
BEL19990713 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

15
VERRAES Benjamin
BEL19870221 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

16
MARIT Arne
BEL19990121 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

17
DE WILDE Gilles
BEL19991012 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

18
COMMEYNE Davy
BEL19800514 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

19
STOCKMAN Michiel
BEL19960731 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX U23.C

20
DE MAEGHT Dorian
BEL19970813 z.t. z.t.

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT BEL

21
VAUGHAN Jacob
GBR19990630 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL BEL

22
KAESEMANS Jasper
BEL19990103 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

23
VERBEECK Qwinten
BEL19980126 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT U23

24
REYNAERTS Wim
BEL19950512 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CZC

25
REYNAERTS Jan
BEL19970730 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON U23.C

26
PAGNAER Arthur
BEL19950425 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

27
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

28
GOEBEERT Pierre
BEL19970128 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

29
CARPENTIER Jari
BEL19980309 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

30
DEBOOT Bruce
BEL19960724 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT U23

31
BOUTEN Migel
BEL19970424 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

32
DEPREZ Tuur
BEL19960620 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

33
CLAES Dries
BEL19880817 z.t. z.t.

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

34
VERCAMST Wesley
BEL19990819 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

35
VAN DEN BRANDE Julien
BEL19950106 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE ELITE

36
LEYMAN Celestin
BEL19970329 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

37
STOCKMAN Abram
BEL19960731 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX U23.C

38
LAUWENS Feddrik
BEL19990519 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

39
VOIGT Eric
USA19980305 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

40
GRIGNARD Sébastien
BEL19990429 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

41
FACHE Florent
FRA19960729 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

42
CLAEYS Timothy
BEL19920312 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

43
BIGO Mathias
FRA19960925 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

44
VAN DRIESSCHE Kjell
BEL19890109 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE ELITE

45
VAN DER HAEGHEN Ruben
BEL19931202 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

46
VANDAELE Thijs
BEL19930404 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT ELITE

47
MOLLY Kenny
BEL19961224 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

48
VAN OUDENHOVE Jovany
BEL19970612 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL

49
DEBUY Anthony
BEL19960411 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

50
VERHULST Pauwel
BEL19950104 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM ELITE

51
VANDAELE Angelo
BEL19880406 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT BEL

52
DELESIE Berre
BEL19970825 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT U23

53
VERHOFSTADT Thibau
BEL19980816 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

54
DEBUYSERE Wannes
BEL19970124 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

55
VANDERAERDEN Massimo
BEL19950121 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM ELITE

56
VAN DE VOORDE Lennert
BEL19980711 z.t. z.t.

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT U23

57
CASSAERT Loran
BEL19990222 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

58
VAN DER BAUWHEDE Michiel
BEL19920221 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

59
HEANEY Marc
IRL19980126 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM BEL

60
DE ROOZE Niels
BEL19920906 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CMC

61
WALSH Edward
CAN19961122 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE

62
NACHTERGAELE Niels
BEL19861227 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT ELITE

63
MASURE Brent
BEL19941008 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

64
BAUDE Arthur
BEL19980107 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

65
DEMAN Baptiste
FRA19960725 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

66
ANECA Ciske
BEL19940810 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT ELITE

67
DEMEYERE Torsten
BEL19980417 z.t. z.t.

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT U23

68
PATTYN Jeroen
BEL19960322 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

69
PETIT Tomas
BEL19961107 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

70
DEMUYNCK Koen
BEL19810420 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

71
LOY Antoine
BEL19960922 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

72
RELAES Jacob
BEL19960518 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

73
DE SY Gertjan
BEL19940307 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

74
DELBAERE Tijs
BEL19940529 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

75
HOULMONT Matthias
BEL19960611 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

76
VERHULST Lothar
BEL19980925 2H36´56S 0H0´37S

EFC-L&R-VULSTEKE U23

77
LAGNEAUX Yoni
BEL19971028 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

78
VAN HECKE Stijn
BEL19940125 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

79
ROSSEEL Ricky
BEL19900310 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

80
BOLLE Jean-Pascal
BEL19791220 2H37´14S 0H0´55S

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

81
BERK Robert
NED19861001 z.t. z.t.

TEAM WASp BEL

82
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724 2H37´15S 0H0´56S

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM ELITE

83
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

84
CAPPELLE Maxim
BEL19980102 z.t. z.t.

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

85
VAN CAUWENBERGHE Christophe
BEL19901014 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

86
MINNAERT Michiel
BEL19920726 z.t. z.t.

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

87
VANOVERBERGHE Mathias
BEL19980205 2H37´27S 0H1´8S

ASFRA RACING TEAM U23

88
LAPIERE Ward
BEL19851225 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

89
DE MAREZ Ruben
BEL19911227 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

90
MEHEUS Gill
BEL19950814 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT ELITE

91
DHAENE Brecht
BEL19881121 2H37´29S 0H1´10S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

92
DE MEYERE Jens
BEL19931129 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

93
VAN RAEPENBUSCH Ruben
BEL19911208 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

94
DIEPENDAELE Timmy
BEL19840806 2H37´31S 0H1´12S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

95
LANGEREIS Daniël
NED19920305 z.t. z.t.

TEAM WASp BEL

96
KADOTA Yuseke
JPN19980815 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

97
HAAG Guillaume
BEL19891109 2H37´51S 0H1´32S

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

98
VERCRUYSSE Dylan
BEL19980401 2H38´9S 0H1´50S

ASFRA RACING TEAM U23

99
ARIMONT Charlie
BEL19960603 2H38´37S 0H2´18S

AGO - AQUA SERVICE U23.C

DNF
SNYERS Jari
BEL19970504

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

DNF
BALCAEN Manolito Arsene C
BEL19950210

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
GELDHOF David
BEL19761120

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
SABBE Enzo
BEL19890630

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
VASTMANS Dries
BEL19970125

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

DNF
COURTENS Igor
BEL19970506

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
TRIO Maxim
BEL19980110

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
ELLIOTT William
CAN19950404

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE

DNF
DEMEYER Niels
BEL19910515

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

DNF
ANTHONISE Lieven
NED19900731

TEAM WASp BEL

DNF
BOUVRY Dieter
BEL19920731

CIBEL - CEBON EL.CMC

DNF
HULSKER Kevin
NED19981011

TEAM WASp BEL

DNF
COOLS Alexander
BEL19940413

CIBEL - CEBON EL.CZC

DNF
VIEZ Adam
FRA19980904

ESEG DOUAI BEL

DNF
DE PROOST Jasper
19961018

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
KØRNER Max Emil Boholm
NOR19910603

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE

DNF
BOSTOEN Gianni
BEL19941202

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

DNF
DEFREYNE Cédric
BEL19951026

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

DNF
BAILLIEVIER Kilian
BEL19980212

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
VAN KERCKVOORDE Gilles
BEL19990428

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
DE VROET Matthew
AUS19970826

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VERHULST Wouter
BEL19980628

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
OVERVLIET Jay
NED19951020

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT BEL

DNF
DE VILLE Jelle
BEL19950710

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

DNF
PETELIN Charly
ITA19940318

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
VERDONCK Loeka
BEL19990912

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

DNF
PEMEN Diederik
BEL19980911

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
VANSTEENKISTE Mathieu
BEL19980915

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

DNF
ROSSEEUW Robin
BEL19970301

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

DNF
MAHIEU Mathias
BEL19980402

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

DNF
BOUVRY Kenny
BEL19940407

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ELITE

DNF
HEYNDERICKX Hannes
BEL19981104

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT U23

DNF
DIELEMAN Stan
BEL19980220

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT U23

DNF
VERHEIJEN Geert
NED19991214

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT BEL

DNF
ONCKELINX Nand
BEL19980813

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
HELMINEN Matti
FIN19750814

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN DEN ENDE Ruben
NED19910708

TEAM WASp BEL

DNF
WIGGINS Doron
BEL19970908

ESEG DOUAI U23

DNF
VERBEURE Hakim
BEL19830531

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER ELITE

DNF
PARDON Ward
BEL19960528

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
DAVIES Conor
GBR19990316

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
TEUGELS Lennert
BEL19930409

CIBEL - CEBON EL.CZC

DNF
ODDLI Anders
NOR19940422

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
COLEMAN Zak
GBR19990115

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
VERVAEKE Aäron
BEL19970311

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

DNF
ANTHONISE Witten
NED19911218

TEAM WASp BEL

DNF
VERTONGEN Jens
BEL19990130

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

DNF
OFFERMANS Michiel
BEL19980214

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
VANHEE Thijs
BEL19871003

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

DNS
RAYMACKERS Cedric
BEL19920619

CIBEL - CEBON EL.CZC

© Cycling Vlaanderen