Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

25/02/2018 OOSTMALLE (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 60´ - 5000 EUR. - I: Vergaderzaal aan kantine Para´s, Nato Vliegveld, Oostmalle - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Lokaal Para´s - Contact: Mon Leys, Haard 13, 2390 Oostmalle (Tel.: 0485550325) (mon.leys@contromon.be) - Med. Controle:: Lokaal Para´s

Rituitslag
# deelnemers: 45 - # opgevers: 2 - Tijd: 58´38"
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 58´38"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

2
SWEECK Laurens
BEL19931217 58´50" +0´12"

ERA EL.CMC

3
VAN DER POEL David
NED19920615 58´56" +0´18"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

4
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 58´56" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

5
AERTS Toon
BEL19931019 59´08" +0´30"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

6
SOETE Daan
BEL19941219 59´12" +0´34"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

7
VAN KESSEL Corne
NED19910807 59´14" +0´36"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
HERMANS Quinten
BEL19950729 59´27" +0´49"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

9
MERLIER Tim
BEL19921030 59´38" +1´00"

CRELAN - CHARLES EL.CP

10
ADAMS Jens
BEL19920605 59´53" +1´15"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

11
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H00´09" +1´31"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

12
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H00´20" +1´42"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

13
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H00´41" +2´03"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

14
MEEUSEN Tom
BEL19881107 z.t. z.t.

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

15
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H00´59" +2´21"

ERA EL.CMC

16
PEETERS Rob
BEL19850702 1H01´17" +2´39"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

17
GODRIE Stan
NED19930109 1H01´24" +2´46"

CRELAN - CHARLES EL.CP

18
ORTS LLORET Felipe
ESP19950401 1H01´39" +3´01"

C.C GUSANO EL.CP

19
BOROŠ Michael
CZE19920809 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.CMC

20
MERLIER Braam
BEL19940211 1H01´42" +3´04"

ERA EL.CZC

21
UYTDEWILLIGEN Ingmar
BEL19911008 1H01´57" +3´19"

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

22
ISERBYT Eli
BEL19971022 1H02´09" +3´31"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23CMC

23
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 1H02´13" +3´35"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

24
HUYS Stijn
BEL19860506 1H02´18" +3´40"

BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

25
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H02´48" +4´10"

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

26
VAN LEEUWEN Patrick
NED19850416 z.t. z.t.

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

27
TIELEN Dario
BEL19941113 1H03´01" +4´23"

INDIVIDUEEL ELITE

28
VAN DEN BRAND Twan
NED19890122 1H03´03" +4´25"

ORANGE BABIES CYCLING TEAM EL.MC

29
VERHEYEN Onno
BEL19941006 1H03´22" +4´44"

RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS ELITE

30
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 1H03´54" +5´16"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

31
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 z.t. z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

32
VAN AMERONGEN Thijs
NED19860718 z.t. z.t.

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

33
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 1H04´20" +5´42"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

34
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 1H04´25" +5´47"

TARTELETTO ISOREX - CX TEAM ELITE

35
SWEECK Hendrik
BEL19920113 1H04´43" +6´05"

TRICYCLING ELITE

36
GYS Jens
BEL19890326 1 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

37
DE WIT Edwin
BEL19830430 1 r

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

38
THOMPSON Eric
USA19890622 2 r

MSPEEDWAX.COM ELITE

39
GOOSEN Wouter
BEL19860310 2 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

40
KOYEN Niels
BEL19910727 2 r

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

41
LEAERTS Yelle
BEL19941105 4 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

42
MEELBERGHS Pieter
BEL19880507 4 r

INDIVIDUEEL ELITE

43
CLOUTIER Tyler
USA19890309 4 r

MATRIX CYCLING CLUB EL.CZC

DNF
PRUVOT Nicolas
FRA19950115

ESEG DOUAI EL.CZC

DNF
ESTEBAN AGUERO Ismael
ESP19830916

CC GUSANO EL.CP

© Cycling Vlaanderen