Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

25/02/2018 OOSTMALLE (A)
Printversie
Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 40´ - 5000 EUR. - I: Vergaderzaal aan kantine Para´s, Nato Vliegveld, Oostmalle - U: 09:00/12:45/13:45 - K: Lokaal Para´s - Contact: Mon Leys, Haard 13, 2390 Oostmalle (Tel.: 0485550325) (mon.leys@contromon.be) - Med. Controle:: Lokaal Para´s

Rituitslag
# deelnemers: 50 - # opgevers: 3 - Afstand: 17.4 km - Tijd: 46´31" - Gem. snelheid: 20.83 km/h
TIJD +
1
SELS Loes
BEL19850725 46´31"

CRELAN - CHARLES DE

2
KAPTHEIJNS Maud
NED19940928 46´44" +0´13"

CRELAN-CHARLES DE

3
WORST Annemarie
NED19951219 46´52" +0´21"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS DE.UCI

4
VERDONSCHOT Laura
BEL19961204 46´56" +0´25"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM DEPROF

5
VAN LOY Ellen
BEL19800916 47´23" +0´52"

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM DE

6
VAN DER HEIJDEN Inge
NED19990812 47´29" +0´58"

ORANGE BABIES CYCLING TEAM DE

7
NAGENGAST Fleur
NED19980128 48´02" +1´31"

TELENET FIDEA LIONS DE

8
VANDERBEKEN Joyce
BEL19840826 48´10" +1´39"

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN DE

9
ARZUFFI Alice Maria
ITA19941119 48´11" +1´40"

STEYLAERTS-BETFIRST DE

10
VERHESTRAETEN Karen
BEL19910423 48´11" z.t.

VONDELMOLEN CYCLING TEAM DE

11
BAKKER Manon
NED19990715 48´21" +1´50"

EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT DE

12
BETSEMA Denise
NED19930123 48´38" +2´07"

HR EN TC D.O.K DE

13
VAN ANROOIJ Lindy
NED19960708 48´46" +2´15"

CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES DE

14
DEL CARMEN ALVARADO Ceylin
NED19980806 49´27" +2´56"

CORENDON - CIRCUS DE

15
FRANCK Alicia
BEL19941204 49´27" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM DE.UCI

16
VAN DE STEENE Kim
BEL19860708 49´57" +3´26"

TARTELETTO - ISOREX DE.UCI

17
ANDERSON Elle
USA19880329 50´01" +3´30"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

18
GOOSSENS Veerle
NED19930401 50´08" +3´37"

TEAM BREEPARK DE

19
VAN DEN HOEK Bianca
NED19760728 50´12" +3´41"

TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN DE

20
PEETERS Jinse
BEL19990526 50´18" +3´47"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DE.UCI

21
DELHAYE Pauline
FRA19890611 50´25" +3´54"

QUICK MTB RACING TEAM DE.UCI

22
TRUYEN Marthe
BEL19990930 50´25" z.t.

AA-DRINK JONGERENTEAM DE

23
MAES Shana
BEL19950202 50´38" +4´07"

VONDELMOLEN CYCLING TEAM DE

24
VAN ALPHEN Aniek
NED19990201 51´41" +5´10"

WV BREDA DJ

25
VERMEIREN Tinne
BEL19950519 51´52" +5´21"

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

26
ZWAENEPOEL Tessa
BEL20010927 52´05" +5´34"

DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM DJ

27
GERRITSEN Irene
NED19960201 52´10" +5´39"

AR&TV DE ADELAAR DE

28
DE BRUYNE Meg
BEL19960923 52´11" +5´40"

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

29
KLOPPENBURG Margriet
DEN19880118 52´11" z.t.

. DE

30
MICHELS Laure
BEL20000303 52´38" +6´07"

MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES DJ

31
VAN DER BURG Esther
NED19981002 53´07" +6´36"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

32
VAN WUNSEL Lise
BEL20001231 53´20" +6´49"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM DJ

33
KUIJPER Elodie
NED20000302 53´29" +6´58"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

34
KRANS Laura
NED19870426 53´34" +7´03"

TEAM FIND HYPOTHEKEN DE

35
VAN DER ZWAAN Laura
NED20010220 54´13" +7´42"

DRC DE MOL U17V

36
NELEN Kristien
BEL19781120 54´40" +8´09"

INDIVIDUEEL DE

37
DOBBELAERE Jana
BEL19960403 1 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

38
GERRITSE Femke
NED20010514 1 r

ZZPR.NL -HANCLEAN - ORANGE BABIES CYCLING TEAM DJ

39
VERMEIR Aurelie
BEL19920121 1 r

BIKE ADVICE - ITAF CT DE

40
VERMEERSCH Eva
BEL20001211 1 r

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW DJ

41
ROMBOUTS Tine
BEL20000313 2 r

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC DJ

42
HEIJ Sabine
NED19980813 2 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

43
SCHOON Lisette
NED20000113 3 r

HET SNELLE WIEL BLADEL DJ

44
DE KEULENAER Karen
BEL19620814 3 r

INDIVIDUEEL DE

45
GENYN Annemieke
BEL19820311 3 r

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE DE

46
VAN HOOL Lana
BEL19971015 3 r

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE DE

47
VAN ROMPAY Anke
BEL19991011 4 r

EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM DE

DNF
CANT Sanne
BEL19901008

CORENDON - CIRCUS DEPROF

DNF
MULDER Mascha
NED19940317

CYCLING.BE-ALPHAMOTORHOMES DE

DNF
DE VRIES Didi
NED19970703

TREK-BIORACER MTB TEAM DE

© Cycling Vlaanderen