Wedstrijduitslag

15/09/2015 GROTE PRIJS MEMORIAL BRIEK SCHOTTE DESSELGEM (W)
Printversie
Elites m.c./z.c./U23 155 km - 5020 EUR. - I: OC Coorenaar, Georges Coornaertdreef 7, 8792 Desselgem (056713943). - U: 12:30/13:30/14:00 - K: Sporthal Desselgem, Georges Coornaertdreef 7, 8792 Desselgem - Contact: De Meulemeester Luc, Ooigemstraat 63, 8792 Desselgem (Tel.: 0475973848) (info@lucdemeulemeester.be) - Med. Controle:: De Mote, Liebaardstraat 34, 8792 Desselgem - Website: www.desselgemkoerse.be

Grote Prijs Briek Schotte
# deelnemers: 89 - # opgevers: 39 - Afstand: 155.0 km - Tijd: 3:29´05" - Gem. snelheid: 43.74 km/h
TIJD +
1
VAN GOETHEM Brian
NED19910416 3H29´05"

TEAM ROOMPOT ELITE

2
WISNIOWSKI Lukasz
POL19911207 3H29´35" +0´30"

ETIXX - QUICK STEP ELITE

3
VALLEE Boris
BEL19930603 z.t. z.t.

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

4
ASSELMAN Jesper
NED19900312 z.t. z.t.

TEAM ROOMPOT ELITE

5
BREEN Vegard
NOR19900208 3H29´41" +0´36"

LOTTO SOUDAL ELITE

6
VAN LERBERGHE Bert
BEL19920929 3H30´12" +1´07"

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

7
DEHAES Kenny
BEL19841110 z.t. z.t.

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

8
NEIRYNCK Kevin
BEL19821116 z.t. z.t.

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

9
DZERVUS Darijus
LTU19900720 z.t. z.t.

CCT p/b CHAMPION SYSTEM ELITE

10
LEGLEY Matthias
BEL19910115 3H31´33" +2´28"

ESEG DOUAI ELITE

11
DUPONT Timothy
BEL19871101 3H32´38" +3´33"

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

12
LOOIJ André
NED19950525 z.t. z.t.

TEAM ROOMPOT ELITE

13
VAN DONGEN Ricardo
NED19940618 z.t. z.t.

SEG RACING ELITE

14
HORTON Tobyn
GBR19861007 z.t. z.t.

MADISON GENESIS ELITE

15
PONS Gaëtan
BEL19920101 z.t. z.t.

WALLONIE-BRUXELLES EL.CMC

16
MAES Alexander
BEL19930620 z.t. z.t.

AN POST - CHAINREACTION U23.C

17
LIVYNS Arjen
BEL19940901 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

18
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

19
MAYER Yannick
GER19910215 z.t. z.t.

BIKE AID ELITE

20
VERRAES Benjamin
BEL19870221 z.t. z.t.

CIBEL EL.CMC

21
ROBERT Frederique
BEL19890125 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

22
CLAEYS Timothy
BEL19920312 z.t. z.t.

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF ELITE

23
ARMEE Sander
BEL19851210 z.t. z.t.

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

24
JONES Brenton
AUS19911212 z.t. z.t.

DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING ELITE

25
DIETEREN Jan
GER19930412 z.t. z.t.

LEOPARD DEVELOPMENT TEAM ELITE

26
DE CORTE Axel
BEL19920716 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

27
OCKELOEN Jasper
NED19900510 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITE

28
KÖNIG Marco
GER19950701 z.t. z.t.

LEOPARD DEVELOPMENT TEAM ELITE

29
DEPREZ Tuur
BEL19960620 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

30
YSERBIJT Jesper
BEL19940818 z.t. z.t.

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23

31
HELMINEN Matti
FIN19750814 z.t. z.t.

ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

32
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 z.t. z.t.

CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE

33
EVRARD Laurent
BEL19900922 z.t. z.t.

WALLONIE-BRUXELLES EL.CMC

34
SEYNAEVE Lander
BEL19920529 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

35
VANDEN BAK Laurent
BEL19891002 3H32´47" +3´42"

LEOPARD DEVELOPMENT TEAM EL.CZC

36
DOCKX Gert
BEL19880704 z.t. z.t.

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

37
KRIEGER Alexander
GER19911128 3H32´49" +3´44"

LEOPARD DEVELOPMENT TEAM ELITE

38
KREDER Raymond
NED19891126 3H32´51" +3´46"

TEAM ROOMPOT ELITE

39
KREDER Wesley
NED19901104 3H32´57" +3´52"

TEAM ROOMPOT ELITE

40
KERKHOF Tim
NED19931113 z.t. z.t.

TEAM ROOMPOT ELITE

41
SEYE Guillaume
BEL19961128 3H33´13" +4´08"

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

42
SLIK Ivar
NED19930527 3H33´48" +4´43"

TEAM ROOMPOT ELITE

43
HEYTENS Maxim
BEL19960404 3H35´29" +6´24"

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

44
DEMOLDER Thomas
BEL19960822 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

45
STASSEN Julien
BEL19881020 z.t. z.t.

WALLONIE-BRUXELLES EL.CMC

46
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724 z.t. z.t.

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

47
BAYLY Cameron
AUS19901011 z.t. z.t.

SEARCH2RETAIN-HEALTH.COM.AU CYCLING TEAM ELITE

48
PORTER Elliott
GBR19911231 z.t. z.t.

TEAM 3M ELITE

49
GOOVAERTS Tom
BEL19880703 z.t. z.t.

CCT P/B CHAMPION SYSTEM EL.CZC

50
DE VISSCHER Glenn
BEL19961120 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

DNF
KAHKAHY Waile
MAR19950604

VERANCLASSIC - EKOI ELITE

DNF
DEBUSSCHERE Jens
BEL19890828

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

DNF
LIGTHART Pim
NED19880616

LOTTO SOUDAL ELITE

DNF
VANENDERT Dennis
BEL19880627

LOTTO - SOUDAL EL.PTT

DNF
FRISON Frederik
BEL19920728

LOTTO SOUDAL ELITE

DNF
VERBEKEN Cedric
BEL19940425

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
VANDENABEELE Emill
BEL19950201

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
PATTYN Jeroen
BEL19960322

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
WILLEMEN Kristof
BEL19960607

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
VANLANDSCHOOT James
BEL19780826

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

DNF
DERIE Matias
BEL19941202

INDIVIDUEEL U23

DNF
DEHEM Arno
BEL19960307

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

DNF
GEERTS Jesse
BEL19950428

CCT P/B CHAMPION SYSTEM U23.C

DNF
GODERIS Jelle
BEL19910324

VERANCLASSIC-DOLTCINI EL.CZC

DNF
MEURISSE Xandro
BEL19920131

AN POST - CHAINREACTION EL.CMC

DNF
SPRAGG James
GBR19870719

CCT p/b CHAMPION SYSTEM ELITE

DNF
TOKUDA Tanzou
JPN19920413

CCT p/b CHAMPION SYSTEM ELITE

DNF
VAN TRIJP Maarten
NED19931006

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM U23.C

DNF
VAN DE MAELE Glenn
BEL19890906

COLBA SUPERANO HAM EL.CZC

DNF
CASIER Robbe
BEL19960716

VERANCLASSIC-EKOI U23.C

DNF
SABATINI Fabio
ITA19850218

ETIXX - QUICK STEP ELITE

DNF
GOLAS Michal
POL19840429

ETIXX - QUICK STEP ELITE

DNF
RENSHAW Mark
AUS19821022

ETIXX - QUICK STEP ELITE

DNF
CLAERHOUT Sven
BEL19920727

CT TOMACC ELITE

DNF
BOTHUYNE Jorden
BEL19960218

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

DNF
ROMAN Martial
FRA19871130

VERANCLASSIC EKOI ELITE

DNF
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416

VERANCLASSIC-EKOI EL.CZC

DNF
HEYSE Jari
BEL19960419

BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM U23

DNF
DE PAEPE Johannes
BEL19921005

TEAM VAN DER VURST - HIKO ELITE

DNF
PATTEN Daniel
GBR19860711

TEAM WIGGINS ELITE

DNF
EVANS Joe
GBR19961202

MADISON GENESIS ELITE

DNF
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23

DNF
GARDEYN Gorik
BEL19800317

VERANCLASSIC-EKOI EL.CZC

DNF
NOLTEN Bram
NED19910519

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITE

DNF
RAMBOER Cédric
BEL19961121

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

DNF
VANDENBORRE Jonas
BEL19950811

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23

DNF
PLANCKAERT Edward
BEL19950201

CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

DNF
DEPREZ Bram
BEL19860606

CT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN ELITE

© Cycling Vlaanderen