Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

24/02/2018 LEBBEKE (O)
Printversie
Veldrijden form. A - Nationaal 60´ - 1950 EUR. - I: Secretariaat Garage De Decker, Baasrodestraat 11, 9280 Lebbeke (052343539). - U: 09:00/14:15/15:15 - K: Gemeentelijk Sportcentrum, Koning Albert I-straat 124, 9280 Lebbeke - Contact: François Van Malderen, (Tel.: 0475637400) (francoisvanmalderen@hotmail.com) - Med. Controle:: Gemeentelijk Sportcentrum, Koning Albert I-straat 124, 9280 Lebbeke (052411291). - Website: www.vondelmolen-kleicross.be

Rituitslag
# deelnemers: 36 - # opgevers: 2 - Afstand: 24.0 km - Tijd: 58´15" - Gem. snelheid: 23.82 km/h
TIJD +
1
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 58´15"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

2
MERLIER Tim
BEL19921030 58´54" +0´39"

CRELAN - CHARLES EL.CP

3
SWEECK Laurens
BEL19931217 59´14" +0´59"

ERA EL.CMC

4
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 59´26" +1´11"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

5
AERNOUTS Jim
BEL19890323 59´26" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

6
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 59´40" +1´25"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

7
PAUWELS Kevin
BEL19840412 59´47" +1´32"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

8
LOOCKX Lander
BEL19970425 1H00´12" +1´57"

MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES U23

9
MERLIER Braam
BEL19940211 1H00´21" +2´06"

ERA EL.CZC

10
AERTS Thijs
BEL19961103 1H00´28" +2´13"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

11
BONNE Jenko
BEL19970422 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX U23.C

12
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 z.t. z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

13
BEKAERT Yentl
BEL19990718 1H00´35" +2´20"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

14
GOEMAN Andreas
BEL19990807 1H01´10" +2´55"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

15
DERVEAUX Niels
BEL19970317 1H01´20" +3´05"

TARTELETTO - ISOREX U23.C

16
ISERBYT Eli
BEL19971022 z.t. z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23CMC

17
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 1H01´45" +3´30"

TARTELETTO ISOREX - CX TEAM ELITE

18
ADAMS Joeri
BEL19891015 z.t. z.t.

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

19
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 1H02´10" +3´55"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

20
UYTDEWILLIGEN Ingmar
BEL19911008 1H02´30" +4´15"

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

21
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 1 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN EL.MC

22
GYS Jens
BEL19890326 1 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

23
SMETS Gert
BEL19970926 2 r

ERA U23.C

24
TIELEN Dario
BEL19941113 2 r

INDIVIDUEEL ELITE

25
SIEBENS Gianni
BEL19980717 2 r

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23.C

26
VAN DE KERCKHOVE Nick
BEL19960313 3 r

TARTELETTO - ISOREX U23.C

27
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 3 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

28
KOYEN Niels
BEL19910727 3 r

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

29
VERHEYEN Thomas
BEL19970214 3 r

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

30
CLOUTIER Tyler
USA19890309 4 r

MATRIX CYCLING CLUB EL.CZC

31
GOOSEN Wouter
BEL19860310 4 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

32
VANDENBROUCKE Niels
BEL19970530 4 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

33
MEELBERGHS Pieter
BEL19880507 5 r

INDIVIDUEEL ELITE

34
OGER Vincent
BEL19940821 6 r

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE ELITE

DNF
DE WIT Edwin
BEL19830430

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

DNF
SWEECK Hendrik
BEL19920113

TRICYCLING ELITE

© Cycling Vlaanderen