West-Vlaanderens Mooiste

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

05/05/2016 DWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN ERPE-MERE (O)
Printversie
Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 179,6 km - 6010 EUR - Bijkomende prijzen: 250 EUR. Voorinschrijvingen: Jeroen De Smet, Broekstraat 11, 9420 Erpe-Mere (0479831416) (info@dwarsdoordevlaamseardennen.be). - I: Administratief Centrum, Oudenaardsesteenweg 458, 9420 Erpe-Mere (0479831416). - U: 09:30/10:45/13:00 - K: Sporthal Steenberg, Oudenaardsesteenweg 458, 9420 Erpe-Mere - Contact: Jeroen De Smet, Broekstraat 11, 9420 Erpe-Mere (Tel.: 0479831416) (info@dwarsdoordevlaamseardennen.be) - Extra info: 136,8 km + 4 x 10,7 km / Briefing: 11u / Tekenen controleblad en voorstelling ploegen: 12u tot 12u45 - Med. Controle:: Corelio Printing, Keerstraat 10, 9420 Erpe-Mere (0479831416). - Website: www.dwarsdoordevlaamseardennen.be

Uitslag
# deelnemers:182 - # opgevers:105 - Afstand: 179,6 km - Tijd: 4:18:17 - Gem. snelheid: 41,72 km/h
TIJD +
1
DUPONT Timothy
BEL19871101 4H18´17S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CMC

2
EDMONSON Alexander
AUS19931222 z.t. 0H0´0S

AUSTRALIA NATIONAL TEAM ELITES

3
LEEMANS Rob
BEL19930701 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23.C

4
STALLAERT Joeri
BEL19910125 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

5
PLANCKAERT Edward
BEL19950201 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

6
DE GREEF Robbert
NED19910827 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE ELITES

7
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX EL.CZC

8
DEWULF Stan
BEL19971220 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL JUNIOR

9
DELTOMBE Kevin
BEL19940227 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

10
SHAW JAMES Callum .
GBR19960613 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL ELITES

11
NAESEN Lawrence
BEL19920828 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

12
DELFOSSE Sébastien
BEL19821129 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

13
VAN STEENBERGEN Jori
BEL19911009 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON ELITES

14
MAES Alexander
BEL19930620 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23.C

15
DECLERCQ Benjamin
BEL19940204 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

16
STASSEN Julien
BEL19881020 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

17
VAN DEN BERG Jim
NED19850701 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

18
VANREYTEN Joachim
BEL19940831 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

19
BOL Cees
NED19950727 z.t. z.t.

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

20
DE ROOZE Niels
BEL19920906 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

21
KUEN Maximilian
AUT19920526 z.t. z.t.

AMPLATZ - BMC ELITES

22
HOLLER Nikodemus
GER19910504 z.t. z.t.

STRADALLI - BIKE AID ELITES

23
MULLER Patrick .
SUI19960418 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM ELITES

24
PICOUX Maximilien
BEL19951112 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

25
HAVIK Piotr
NED19940707 z.t. z.t.

TEAM 3M ELITES

26
CENTRONE Ivan
LUX19950917 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

27
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

28
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

29
GEERINCKX Ruben
BEL19931022 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX U23

30
BALLET Mathias
BEL19930910 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

31
DERNIES Tom
BEL19901122 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

32
WILLEMS Kenny
BEL19931027 z.t. z.t.

TEAM 3M U23

33
SPENGLER Mario .
SUI19970822 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

34
ARIMONT Charlie
BEL19960603 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

35
VAN HOOF Nick
BEL19920311 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

36
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX U23

37
PLANCKAERT Emiel
BEL19961022 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

38
LOY Antoine
BEL19961122 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

39
EYSKENS Jeroen
BEL19930404 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

40
VANBESIEN Thomas
BEL19930829 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

41
WARNIER Antoine
BEL19930624 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT U23CMC

42
GODRIE Stan
NED19930109 z.t. z.t.

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

43
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

44
PELIKÁN János
HUN19950419 z.t. z.t.

AMPLATZ - BMC ELITES

45
EENKHOORN Pascal .
NED19970208 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

46
VAN DER HAEGHEN Ruben
BEL19931202 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

47
NIEUWENHUIS Joris
NED19960211 z.t. z.t.

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

48
DE CORTE Axel
BEL19920716 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

49
ZONNEVELD Thijs
NED19800928 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

50
SIMON Kenn
BEL19940602 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

51
PEYSKENS Dimitri
BEL19911126 4H18´26S 0H0´9S

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

52
DHAENE Brecht
BEL19881121 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

53
NIEUWPOORT Jelle
NED19970628 4H18´27S 0H0´10S

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

54
DE JONGHE Kevin
BEL19911204 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

55
SIVAKOV Pavel .
RUS19970711 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

56
HAMILTON Lucas .
z.t. z.t.

AUSTRALIA NATIONAL TEAM BEL

57
VAN DEN BOSSCHE Angelo
BEL19961118 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23.C

58
SCHULTING Peter
NED19870819 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

59
GARDEYN Gorik
BEL19800317 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX EL.CZC

60
LEYSEN Senne
BEL19960318 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

61
KASTEMYR Pontus
SWE19950328 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

62
KRUOPIS Aidis
LTU19861026 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

63
FRANCKAERT Gregory
BEL19880921 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON ELITE

64
DE VOS Gertjan
BEL19910807 z.t. z.t.

TEAM 3M EL.CZC

65
HINDLEY Jai
AUS19960505 z.t. z.t.

AUSTRALIA NATIONAL TEAM ELITES

66
BROES Michiel
BEL19930601 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

67
ALLEGAERT Piet
BEL19950120 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

68
VERRAES Benjamin
BEL19870221 4H18´37S 0H0´20S

CIBEL-CEBON EL.CMC

69
BAJC Andi
SLO19881114 4H18´38S 0H0´21S

AMPLATZ - BMC ELITES

70
VAN DER HOORN Taco
NED19931204 4H18´43S 0H0´26S

CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE ELITES

71
DELBAERE Tijs
BEL19940529 4H19´22S 0H1´5S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

72
DE TROYER Tim
BEL19900811 4H19´33S 0H1´16S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CP

73
GHYSELINCK Jan
BEL19880224 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CP

74
KUSZTOR Peter
HUN19841227 z.t. z.t.

AMPLATZ - BMC ELITES

75
PALM Martin
BEL19960614 4H19´53S 0H1´36S

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

76
CALLEEUW Joeri
BEL19850805 4H21´15S 0H2´58S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CMC

77
FRANKINY Kilian .
SUI19940126 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM ELITES

DNF
NOLTEN Bram
NED19910519

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
VANACKER Bjarne
BEL19970530

EFC-ETIXX JUNIOR

DNF
DE HAES Jorden
BEL19971109

EFC-ETIXX JUNIOR

DNF
RELAES Jacob
BEL19960518

EFC-ETIXX U23

DNF
POLIAC Yam .

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
JULES Justin
FRA19860920

VERANCLASSIC-AGO ELITES

DNF
TALEN Jordi
NED19960529

CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE ELITES

DNF
DUBOIS Foeke
BEL19921109

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
EVERSDIJK Matthijs
NED19921221

CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE ELITES

DNF
DELFOSSE Florent
BEL19930828

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT U23.C

DNF
CORDEEL Sander
BEL19871107

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

DNF
LEBLOND Alliaume
FRA19920602

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

DNF
STROETINGA Wim
NED19850523

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
DE POORTER Maxime
BEL19960421

EFC-ETIXX U23

DNF
BLOKKER Joris
NED19930920

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
MERTENS Robin
BEL19911108

VERANCLASSIC-AGO ELITE

DNF
MAYER Yannick
GER19910215

VERANCLASSIC-AGO ELITES

DNF
BUDDING Martijn
NED19950831

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

DNF
WOUTERS Sieben
NED19960623

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

DNF
BOUWMANS Dylan
NED19970116

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM ELITES

DNF
LENNERTZ Sam
BEL19900903

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

DNF
LEGLEY Matthias
BEL19910115

VERANCLASSIC-AGO ELITE

DNF
JANSSENS Dick
NED19940801

TEAM 3M ELITES

DNF
LEHAEN Dries
BEL19950916

PROFEL - UNITED C.T. U23

DNF
Petelin Jan
LUX19960702

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

DNF
VAN LUIJK Sven
NED19891013

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
PLOVIE Wiebren
BEL19960710

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
DE BOCK Stijn
BEL19930930

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
MOONS Steven
BEL19961110

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
VAN IMPE Stef
BEL19970620

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
SLAGMULDERS Yorick .

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN BEETHOVEN Matthias
BEL19950516

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
BOONS Laurens
BEL19960405

PROFEL - UNITED C.T. U23

DNF
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
DANIELS Simon
BEL19970123

PRORACE CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
VANDEWIELE Frederik
BEL19910211

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

DNF
PARDON Ward
BEL19960528

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
WYTINCK Gianni
BEL19960102

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

DNF
NOPPE Christophe
BEL19941129

EFC-ETIXX U23

DNF
LOGIER Jan
BEL19941103

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
SEFA Ylber .

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VERBEKEN Cedric
BEL19940425

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
VERSCHUERE Seppe
BEL19940106

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
DE TROCH Thomas .

PRORACE CYCLING TEAM BEL

DNF
DE SY Vincent
BEL19951023

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
BRIESEN Brent
BEL19960708

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
MEIJERS Daan
NED19910411

CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE ELITES

DNF
VELLE Glenn
BEL19910922

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
VAINIONPIAA Oskari .
FIN19950807

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VAN DE MAELE Glenn
BEL19890906

ASFRA RACING TEAM EL.CZC

DNF
VAN DAMME Indy
BEL19940420

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
KAUPAS Gediminas
LTU19880907

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

DNF
MUYS Ayton
BEL19971121

PRORACE CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
VERWAEST Kevin
BEL19890106

SUPERANO HAM - ISOREX ELITE

DNF
DE MAN Jaap
NED19930328

TEAM 3M ELITES

DNF
FITTER Daniel .

AUSTRALIA NATIONAL TEAM BEL

DNF
DA SILVA Tiago
LUX19970206

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

DNF
LETEN Wouter
BEL19940111

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
HAEMELS Bavo
BEL19941105

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23

DNF
JENNER Samuel .

AUSTRALIA NATIONAL TEAM BEL

DNF
WIGHT Rohan .

AUSTRALIA NATIONAL TEAM BEL

DNF
STORER Michael .

AUSTRALIA NATIONAL TEAM BEL

DNF
HAAG Guillaume
BEL19891109

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

DNF
KROONEN Bastien
BEL19961205

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
DELVAUX Guillaume
BEL19960620

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
DIELISSEN Bart
NED19940424

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
TIETEMA Bas .
NED19950129

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

DNF
TIMMERMANS Tristan
NED19930801

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
NSENGIMANA Jean Bosco
RWA19931104

STRADALLI - BIKE AID ELITES

DNF
DEPYPERE Mathias
BEL19941231

SUPERANO HAM - ISOREX U23

DNF
GARCIA Damien
FRA19920417

STRADALLI - BIKE AID ELITES

DNF
BECK Joschka
GER19930322

STRADALLI - BIKE AID ELITES

DNF
MERSEBURG Dominik
GER19910915

STRADALLI - BIKE AID ELITES

DNF
LECHNER Patrick
GER19881212

STRADALLI - BIKE AID ELITES

DNF
HADI Janvier .

STRADALLI - BIKE AID BEL

DNF
CANECKY Marek
SVK19880617

AMPLATZ - BMC ELITES

DNF
SCHOIBL Mario
AUT19900625

AMPLATZ - BMC ELITES

DNF
KAISE Julien .
BEL19950112

COLOR CODE - ARDEN´BEEF BEL

DNF
SIX Franklin
BEL19961229

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

DNF
ROTTY Glenn
BEL19940126

CIBEL-CEBON U23.C

DNF
BYRNE Dillon
GBR19901027

SUPERANO HAM - ISOREX ELITES

DNF
VANDAELE Thijs
BEL19930404

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
STIJNS Wayne
NED19930809

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

DNF
ZIJL Melvin van
NED19911210

TEAM 3M ELITES

DNF
SLEURS Christophe
BEL19900625

TEAM 3M EL.CZC

DNF
VEKEMAN Maxime
BEL19930914

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
PETIT Thomas
BEL19961107

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITES

DNF
STOCKMAN Abram
BEL19960731

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
REYNVOET Niels
BEL19911130

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE

DNF
DEBOOT Bruce
BEL19960724

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
BOSSUYT Gianni
BEL19940513

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
BRULEZ Miqele
BEL19970919

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT JUNIOR

DNF
BLOMME Lorenzo
BEL19940507

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
DOETS Marco
NED19951028

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT EL.CZC

DNF
PEPERMANS Lorenzo
BEL19930610

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

DNF
DIEPENDAELE Timmy
BEL19840806

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

DNF
TEMMERMAN Jasper
BEL19931006

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

DNF
VAN DER SCHELDEN Jasper
BEL19940402

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

DNF
VAN BOVEN Frederik
BEL19830817

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

DNF
HAVERALS Lars
BEL19941020

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

DNF
TIMMERMANS Justin
NED19960925

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
SWEERING Harry
NED19900117

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
OTTEMA Rick
NED19920625

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITES

DNF
VERMEER Tom
NED19851228

BABY-DUMP CYCLINGTEAM ELITE

© Cycling Vlaanderen