Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

24/04/2016 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W)
Printversie
Women Elite 1.1 UCI 127,25 km - 2353 EUR. Voorinschrijvingen: Volgens Reglement UCI - I: Vrije Basisschool, Diksmuidseweg 421, 8904 Boezinge (0473885516). - U: 11:30/12:15/14:30 - K: Voetbalterrein Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge - Contact: Wim Van Cauwenberge, Boezingestraat 75B, Boezinge (Tel.: 0473885516) (wvancauwenberge@hotmail.com) - Extra info: 91,85 km + 3 x 11,8 / Briefing: 12u30 / Tekenen controleblad: 13u tot 14u15 / Bergklassement en rushesklassement - Website: www.dwarsdoordewesthoek.be - Med.Contr.: Vrije Basisschool

Rituitslag
1
MAJERUS Christine
LUX19870225

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

2
CECCHINI Elena
ITA19920525

CANYON SRAM RACING

3
JOHANSSON Emma
SWE19830923

WIGGLE HIGH5

4
GARFOOT Katrin
AUS19811008

ORICA - AIS

5
VAN DER BREGGEN Anna
NED19900418

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

6
DE JONG Demi
NED19950211

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

7
DE JONG Thalita
NED19931106

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

8
RYAN Alexis
USA19940818

CANYON SRAM RACING

9
VOS Marianne
NED19870513

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

10
CONFALONIERI Maria Giulia
ITA19930330

LENSWORLD-ZANNATA

11
KOREVAAR Jeanne
NED19960924

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

12
DEMEY Valerie
BEL19940117

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

13
STOUGJE Chanella
NED19961023

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

14
VAN DEN STEEN Kelly
BEL19950901

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

15
ROWNEY Loren
AUS19881014

ORICA - AIS

16
ENSING Janneke
NED19860921

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

17
ROE Eileen
GBR19890924

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

18
ARZUFFI Alice Maria
ITA19941119

LENSWORLD-ZANNATA

19
HEADLEY Sara
USA19850405

USA NATIONAL TEAM

20
NIEWIADOMA Katarzyna
POL19940929

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

21
FERRAND PREVOT Pauline
FRA19920210

RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

22
BRONZINI Giorgia
ITA19830803

WIGGLE HIGH5

23
GUDERZO Tatiana
ITA19840822

HITEC PRODUCTS

24
HOSKING Chloe
AUS19901001

WIGGLE HIGH5

25
WILES Tayler
USA19890720

ORICA - AIS

26
BARNES Hannah
GBR19930504

CANYON SRAM RACING

27
PLICHTA Anna
POL19920210

BTC CITY LJUBLJANA

28
OLIVEIRA Flavia
BRA19811027

LENSWORLD-ZANNATA

29
VAN VEEN Esther
NED19900927

SWABOLADIES.NL

30
DRUYTS Kelly
BEL19891021

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

31
DUTRIAUX Fiona
FRA19890125

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

32
DIDERIKSEN Amalie
DEN19960524

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

33
HANNES Kaat
BEL19911121

LENSWORLD-ZANNATA

34
MOBERG Emilie
NOR19910712

HITEC PRODUCTS

35
ROY Sarah
AUS19860227

ORICA - AIS

36
HEINE Vita
NOR19841121

HITEC PRODUCTS

37
TUSLAITE Daiva
LTU19860618

LITHUANIA NATIONAL TEAM

38
HOEKSMA Ilona
NED19910522

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

39
KOZONCHUK Oxana
RUS19880528

LENSWORLD-ZANNATA

40
INGHELBRECHT Sarah
BEL19921001

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

41
MCVITTY Keira

TEAM WNT

42
KUCHINSKAYA Elena
RUS19841211

RUSSIA NAT TEAM

43
PENTON Sara
SWE19881115

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

44
GASS Daniela
GER19801105

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

45
LETH Julie
DEN19920713

HITEC PRODUCTS

46
PAWLOWSKA Katarzyna
POL19890816

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

47
LATOZAITE Silvija
LTU19931120

LITHUANIA NATIONAL TEAM

48
DEBBOUDT Lensy
BEL19770920

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

49
DECROIX Lieselot
BEL19870512

LOTTO SOUDAL LADIES

50
KUIJPERS Evy
NED19950215

JAN VAN ARCKEL

51
VERHOEVEN Aurore
FRA19900115

LOINTEK

52
VAN DER MEULEN Kaat
BEL19950622

LENSWORLD-ZANNATA

53
GORTER Laura
NED19861129

WV BREDA

54
DE VUYST Sofie
BEL19870402

LOTTO SOUDAL LADIES

55
BATAGELJ Polona
SLO19890607

BTC CITY LJUBLJANA

56
PINTAR Ursa
SLO19851003

BTC CITY LJUBLJANA

57
HOOGEBOOM Roos
NED19820816

BIZKAIA - DURANGO

58
STUMHOFER Gretchen
USA19890410

USA NATIONAL TEAM

59
VAN GOGH Natalie
NED19740914

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

60
RIJFF Anouk
NED19960406

LOTTO SOUDAL LADIES

61
PEETOOM Kirsten
NED19881001

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

62
GONZALEZ BLANCO Lucia
ESP19900709

LOINTEK

63
ELZING Karen
NED19930514

JAN VAN ARCKEL

64
RATHBUN Laurel

USA NATIONAL TEAM

65
GARNER Lucy
GBR19940920

WIGGLE HIGH5

66
VAINIONPAA Laura
FIN19940411

ISOREX CYCLING TEAM

67
VAN VELZEN Bryony
NED19960514

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

68
KERN Špela
SLO19900224

BTC CITY LJUBLJANA

69
VANDENBROUCKE Saartje
BEL19960213

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

70
WILLIAMS Elizabeth
AUS19830815

ORICA - AIS

71
ROZLAPA Dana
LAT19791116

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

72
GRINCZER Natalie

TEAM WNT

73
MANLY Alexandra
AUS19960228

ORICA - AIS

74
DALTON Heidi
RSA19950321

BIZKAIA - DURANGO

75
CHRISMAS Dani

ISOREX CYCLING TEAM

76
CANUEL Karol-Ann
CAN19880418

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

77
BOYARSKAYA Natalia

RUSSIA NAT TEAM

78
RIST Liisi
EST19910625

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

79
FOURNIER Roxane
FRA19911107

POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

80
HAGIWARA Mayuko
JPN19861016

WIGGLE HIGH5

81
VEKEMANS Anisha
BEL19910817

LOTTO SOUDAL LADIES

82
TCYMBALIUK Ksenia

RUSSIA NAT TEAM

83
KORTENHORST Cleo

WV BREDA

84
BRECK Holly

USA NATIONAL TEAM

85
JEULAND Pascale
FRA19870602

POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

86
BOYLAN Lydia

TEAM WNT

87
BJØRNSRUD Miriam
NOR19921009

HITEC PRODUCTS

88
BIANNIC Aude
FRA19910327

POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

89
VAN SEVEREN Celine
BEL19930917

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

90
THOMAS Claire
BEL19721209

ISOREX CYCLING TEAM

91
BASH Paz

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

DNF
DE JONG Jarna
NED19910823

JAN VAN ARCKEL

DNF
VAN T GELOOF Marjolein
NED19960327

JAN VAN ARCKEL

DNF
TEUNNISSEN Brit

JAN VAN ARCKEL

DNF
BRAAM Danique
NED19950905

JAN VAN ARCKEL

DNF
VAN LEEUWEN Esther
NED19830928

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

DNF
WALKER Hannah

TEAM WNT

DNF
LAHAIJE Kim
NED19970303

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

DNF
DRIEHIJS Robin
NED19950410

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

DNF
THORSEN Thea
NOR19920315

HITEC PRODUCTS

DNF
POSTHUMA Anne
NED19870118

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

DNF
VAN NECK Melissa
NED19911013

REGIO TEAM NOORD HOLLAND

DNF
VAN LEEUWEN Marianne
NED19681019

REGIO TEAM NOORD HOLLAND

DNF
KOFMAN Kristine
NED19960616

REGIO TEAM NOORD HOLLAND

DNF
DE JONG Danielle

REGIO TEAM NOORD HOLLAND

DNF
VAN ROZELAAR Pernilla
NED19960813

REGIO TEAM NOORD HOLLAND

DNF
SPEKLE Danique

DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

DNF
VEEN Tessa
NED19840419

SWABOLADIES.NL

DNF
ROCKLAND Marielle

WV BREDA

DNF
KNOL Willeke
NED19910410

LOTTO SOUDAL LADIES

DNF
ROUW Ingrid

WV BREDA

DNF
WOZNIKA Agata

APRIRE BICYCLES HSS HIRE

DNF
HARPER Lucy

APRIRE BICYCLES HSS HIRE

DNF
ASHTON Kim

APRIRE BICYCLES HSS HIRE

DNF
LAKER Louise

APRIRE BICYCLES HSS HIRE

DNF
SARGENT Gemma

APRIRE BICYCLES HSS HIRE

DNF
ROBERTS Amy
GBR19941224

WIGGLE HIGH5

DNF
KROEGER Mieke
GER19930718

CANYON SRAM RACING

DNF
VAN WITZENBURG Marieke
NED19931029

SWABOLADIES.NL

DNF
CARTER Becca

TEAM WNT

DNF
TEMPERT Ingrid
NED19861216

SWABOLADIES.NL

DNF
VERHAGEN Alicja

JOS FERON LADY FORCE

DNF
DOCX Mieke
BEL19960608

JOS FERON LADY FORCE

DNF
GAFINOVTZ Alicia

JOS FERON LADY FORCE

DNF
FERON Senna

JOS FERON LADY FORCE

DNF
LODEWYKS Dana
BEL19950318

JOS FERON LADY FORCE

DNF
BERTON Fatima
BEL19920714

JOS FERON LADY FORCE

DNF
BURMAN Sam

TEAM WNT

DNF
GUARISCHI Barbara
ITA19901002

CANYON SRAM RACING

DNF
NIEUWERTH Kimberly
NED19930408

SWABOLADIES.NL

DNF
LOPEZ Margarita
ESP19971203

BIZKAIA - DURANGO

DNF
DUFOUR Lara

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

DNF
DUFOER Sjoukje
BEL19871005

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

DNF
VERSTICHELEN Femke
BEL19840322

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

DNF
LEENKNEGT Liliane
BEL19781221

ISOREX CYCLING TEAM

DNF
LEEMAN Mieke
BEL19770910

ISOREX CYCLING TEAM

DNF
DRUYTS Jessy
BEL19940122

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

DNF
WHITSON Genevieve
GBR19800509

ISOREX CYCLING TEAM

DNF
DRUYTS Demmy
BEL19951004

TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

DNF
DELZENNE Elise
FRA19890128

LOTTO SOUDAL LADIES

DNF
VERHAEST Sara
BEL19951213

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

DNF
LEKUONA ETXEBESTE Lierni
ESP19950408

BIZKAIA - DURANGO

DNF
KNAUER Anna
GER19950220

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

DNF
ESCURSELL VALERO Elisabet
ESP19961030

BIZKAIA - DURANGO

DNF
VANDENBULCKE Jesse
BEL19960117

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

DNF
VERHOEVEN Pauline
FRA19961202

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

DNF
CASSETTA Ana Paula

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

DNF
STERCKX Kathleen
BEL19750608

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

DNF
VAN GLABEKE Shana
BEL19930928

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

DNF
TERUEL RIBES Alba
ESP19960817

LOINTEK

DNF
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
ESP19920306

LOINTEK

DNF
BONNIN PALOU Maria del Mar
ESP19900512

LOINTEK

DNF
BAMELIS Sanne
BEL19910224

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

DNF
TITENYTE Zavinta
LTU19950426

LITHUANIA NATIONAL TEAM

DNF
TRAFICANTE Aliya

USA NATIONAL TEAM

DNF
WINTER OLSEN Amalie
DEN19940112

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

DNF
BOUTET Madeleine

USA NATIONAL TEAM

DNF
LE COURT DE BILLOT Kimberley
MRI19960323

BIZKAIA - DURANGO

DNF
KINNEALY Erin
AUS19840301

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

DNF
FRASER Chloe
GBR19930920

LOINTEK

DNF
EGOROVA Daria

RUSSIA NAT TEAM

DNF
VASILIEVA Svetlana
RUS19950715

RUSSIA NAT TEAM

DNF
HOWARD Kirsten
AUS19880508

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

DNF
BORREMANS Sarah
BEL19880804

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

DNF
JOVAISYTE Justina
LTU19980208

LITHUANIA NATIONAL TEAM

DNF
ALLAERT Ine
BEL19960112

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

DNF
DEMAY Coralie
FRA19921010

POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

DNF
BRAVARD Charlotte
FRA19920112

POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86

DNF
BUJAK Eugenia
POL19890625

BTC CITY LJUBLJANA

DNF
VERBIEST Liesbeth
BEL19871113

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

DNF
ACCOE Joyce
BEL19870225

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

DNF
GELUK Yva
NED19891023

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

DNF
FREMINEUR Terry
BEL19860901

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

DNF
VERSCHELDEN Nathalie
BEL19940726

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

DNF
VAN DEN BORN Eva
NED19921230

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

DNF
SMITH Angela
AUS19950912

MAASLANDSTER NICHELIVING CCN CT

DNF
DELANOTE Bonnie

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

© Cycling Vlaanderen