Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

21/02/2018 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W)
Printversie
Veldrijden form. A - Nationaal . - I: CC De Schakel, Schakelstraat 9, Waregem - K: Sporthal De Treffer, Meersstraat 5, Waregem - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Extra info: Alle wedstrijden zijn op uitnodiging, geen inschrijving mogelijk / 18u30: tijdrit dames en heren elites - 19u20: hoogspringconcours - 19u40: CX dames elites (20min) - 20u15: CX heren elites (30min) - Med. Controle:: CC De Schakel, Schakelstraat 9, Waregem

Soudal cyclocross Masters
# deelnemers: 24 - # opgevers: 0 - Tijd: 31´40"
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 31´40"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

2
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 31´43" +0´03"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

3
AERTS Toon
BEL19931019 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

4
VAN KESSEL Corne
NED19910807 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

5
MERLIER Tim
BEL19921030 31´43" z.t.

CRELAN - CHARLES EL.CP

6
MEEUSEN Tom
BEL19881107 31´43" z.t.

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

7
AERNOUTS Jim
BEL19890323 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
BOROŠ Michael
CZE19920809 31´43" z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.CMC

9
VAN DER POEL David
NED19920615 31´43" z.t.

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

10
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 31´43" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

11
TURNER Ben
GBR19990528 31´43" z.t.

BEOBANK CORENDON U23

12
PEETERS Rob
BEL19850702 31´43" z.t.

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

13
HERMANS Quinten
BEL19950729 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

14
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

15
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 31´43" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

16
AERTS Thijs
BEL19961103 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS U23.C

17
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 31´43" z.t.

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

18
ISERBYT Eli
BEL19971022 31´43" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23CMC

19
JOSEPH Thomas
BEL19961206 31´43" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23.C

20
DE SMET Thibaut
BEL19990507 31´43" z.t.

TARTELETTO - ISOREX U23.C

21
BEKAERT Yentl
BEL19990718 31´43" z.t.

TELENET FIDEA LIONS U23.C

22
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 32´50" +1´10"

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN EL.MC

23
WILLEMYNS Mathieu
BEL19900711 33´10" +1´30"

DL CHEMICALS-RUWOMAT ELITE

24
GODRIE Stan
NED19930109 33´17" +1´37"

CRELAN - CHARLES EL.CP

© Cycling Vlaanderen