Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

11/02/2018 HOOGSTRATEN (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. - I: Ijzerwerken Leys, Veilingstraat 16, 2320 Hoogstraten - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Veilinghallen (tomatenhal), Loenhoutseweg 59, 2320 Hoogstraten - Contact: Tinne Fransen, Sint Lenaertseweg 45, 2310 Rijkevorsel (Tel.: 0473822254) (tinne@cyclocrosshoogstraten.be) - Med. Controle:: Veilinghallen (tomatenhal), Loenhoutseweg 59, 2320 Hoogstraten - Website: www.cyclocrosshoogstraten.be

Telenet Superprestige Elite - Aardbeiëncross
# deelnemers: 45 - # opgevers: 2 - Afstand: 24.48 km - Tijd: 59´33" - Gem. snelheid: 23.76 km/h
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 59´33"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

2
SWEECK Laurens
BEL19931217 59´55" +0´22"

ERA EL.CMC

3
VAN DER POEL David
NED19920615 1H00´03" +0´30"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

4
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 z.t. z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

5
MERLIER Tim
BEL19921030 1H00´05" +0´32"

CRELAN - CHARLES EL.CP

6
VAN AERT Wout
BEL19940915 1H00´09" +0´36"

CRELAN - CHARLES EL.CP

7
AERTS Toon
BEL19931019 1H00´12" +0´39"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H00´14" +0´41"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

9
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H00´20" +0´47"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

10
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H00´37" +1´04"

ERA EL.CMC

11
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 1H01´21" +1´48"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

12
ADAMS Jens
BEL19920605 1H01´28" +1´55"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

13
HERMANS Quinten
BEL19950729 1H01´34" +2´01"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

14
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 z.t. z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

15
VAN KESSEL Corne
NED19910807 1H01´44" +2´11"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

16
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H01´54" +2´21"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

17
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 1H02´01" +2´28"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

18
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H02´08" +2´35"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

19
BERTOLINI Gioele
ITA19950426 1H02´32" +2´59"

GUERCIOTTI ELITE

20
SOETE Daan
BEL19941219 1H02´42" +3´09"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

21
ORTS LLORET Felipe
ESP19950401 1H02´52" +3´19"

C.C GUSANO EL.CP

22
BOROŠ Michael
CZE19920809 1H03´01" +3´28"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.CMC

23
BAESTAENS Vincent
BEL19890618 1H03´07" +3´34"

VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN ELITE

24
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H03´09" +3´36"

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

25
MEISEN Marcel
GER19890108 1H03´37" +4´04"

STEYLAERTS FIRSTBET ELITE

26
PEETERS Rob
BEL19850702 1H03´46" +4´13"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

27
RUIZ DE LARRINAGA Javier
ESP19791102 1H04´23" +4´50"

MMR-SPIUK ELITE

28
MERLIER Braam
BEL19940211 1H04´29" +4´56"

ERA EL.CZC

29
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 1H04´57" +5´24"

TARTELETTO ISOREX - CX TEAM ELITE

30
ESTEBAN AGUERO Ismael
ESP19830916 1 r

CC GUSANO EL.CP

31
VAN LEEUWEN Patrick
NED19850416 1 r

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

32
GODRIE Stan
NED19930109 2 r

CRELAN - CHARLES EL.CP

33
VAN DEN HAM Michael
CAN19920802 2 r

CANADA ELITE

34
VAN AMERONGEN Thijs
NED19860718 3 r

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

35
ORTENBLAD Tobin
USA19940929 3 r

SANTA CRUZ / DONKEY LABEL RACING ELITE

36
GYS Jens
BEL19890326 3 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

37
WERNER Kerry
USA19910327 3 r

KONNA FACTORY CYCLING TEAM ELITE

38
THOMPSON Eric
USA19890622 3 r

MSPEEDWAX.COM ELITE

39
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 4 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN EL.MC

40
KOYEN Niels
BEL19910727 4 r

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

41
MCCONNELL Mark
CAN19881002 5 r

SYNERGY RACING

42
CLOUTIER Tyler
USA19890309 5 r

MATRIX CYCLING CLUB EL.CZC

43
OGER Vincent
BEL19940821 6 r

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE ELITE

DNF
SWEECK Diether
BEL19931217

TRICYCLING EL.MC

DNF
PRUVOT Nicolas
FRA19950115

ESEG DOUAI EL.CZC

© Cycling Vlaanderen