Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

07/02/2018 MALDEGEM (O)
Printversie
Veldrijden Klasse 2 UCI - Klasse 2 60´ - 1525 EUR. - I: Fractielokaal Gemeentehuis, Markt 7, 9990 Maldegem - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Sint-Annazwembad, Gidsenlaan, 9990 Maldegem - Contact: AGB Maldegem, Markt 7, 9990 Maldegem (Tel.: 050728959) (kristine.moens@maldegem.be) - Med. Controle:: Sint-Annazwembad, Gidsenlaan, 9990 Maldegem - Website: www.parkcrossmaldegem.be

Heren Elite
# deelnemers: 38 - # opgevers: 2 - Tijd: 57´40"
TIJD +
1
SWEECK Laurens
BEL19931217 57´40"

ERA EL.CMC

2
VAN DER POEL David
NED19920615 57´55" +0´15"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

3
MERLIER Tim
BEL19921030 57´55" z.t.

CRELAN - CHARLES EL.CP

4
MEEUSEN Tom
BEL19881107 57´55" z.t.

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

5
AERTS Toon
BEL19931019 57´55" z.t.

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

6
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 57´55" z.t.

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

7
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 58´02" +0´22"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
HERMANS Quinten
BEL19950729 58´12" +0´32"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

9
SOETE Daan
BEL19941219 58´49" +1´09"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

10
ORTS LLORET Felipe
ESP19950401 59´00" +1´20"

C.C GUSANO EL.CP

11
ADAMS Jens
BEL19920605 59´18" +1´38"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

12
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 59´18" z.t.

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

13
PEETERS Rob
BEL19850702 59´30" +1´50"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

14
MERLIER Braam
BEL19940211 59´30" z.t.

ERA EL.CZC

15
TIELEN Dario
BEL19941113 59´49" +2´09"

INDIVIDUEEL ELITE

16
AERTS Thijs
BEL19961103 1H00´00" +2´20"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

17
WERNER Kerry
USA19910327 z.t. z.t.

KONNA FACTORY CYCLING TEAM ELITE

18
PEETERS Yannick
BEL19961115 1H00´30" +2´50"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

19
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 z.t. z.t.

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

20
SWEECK Hendrik
BEL19920113 z.t. z.t.

TRICYCLING ELITE

21
ISERBYT Eli
BEL19971022 1H00´40" +3´00"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM U23CMC

22
ESTEBAN AGUERO Ismael
ESP19830916 1H00´50" +3´10"

CC GUSANO EL.CP

23
BONNE Jenko
BEL19970422 1H01´30" +3´50"

TARTELETTO - ISOREX U23.C

24
ORTENBLAD Tobin
UMI19940929 z.t. z.t.

SANTA CRUZ / DONKEY LABEL RACING ELITE

25
DE WIT Edwin
BEL19830430 z.t. z.t.

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

26
VAN DEN HAM Michael
CAN19920802 1H01´38" +3´58"

INDEPENDENT ELITE

27
THOMPSON Eric
USA19890622 z.t. z.t.

MSPEEDWAX.COM ELITE

28
RUIZ DE LARRINAGA Javier
ESP19791102 z.t. z.t.

MMR-SPIUK ELITE

29
DE SMET Thibaut
BEL19990507 1H02´10" +4´30"

TARTELETTO - ISOREX U23.C

30
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 1H02´45" +5´05"

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

31
MC CONNELL Mark
CAN19881002 1H02´51" +5´11"

HOT SAUCE CYCLING ELITE

32
DECLERCK Mathias
BEL19960107 2 r

BIKE ADVICE - ITAF CT U23

33
VANDENBROUCKE Niels
BEL19970530 2 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

34
CLOUTIER Tyler
USA19890309 3 r

MATRIX CYCLING CLUB EL.CZC

35
VAN DE KERCKHOVE Nick
BEL19960313 3 r

TARTELETTO - ISOREX U23.C

36
MEELBERGHS Pieter
BEL19880507 4 r

INDIVIDUEEL ELITE

DNF
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
SWEECK Diether
BEL19931217

TRICYCLING EL.MC

© Cycling Vlaanderen