Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

13/02/2016 MIDDELKERKE (W)
Printversie
Veldrijden form. C - Nieuwelingen (afwachtingswedstr. van Juniores UCI) 30´. Voorinschrijvingen: site WBV - I: Ter Strepe, Westendelaan 39, 8430 Middelkerke (04756833955). - U: 08:00/08:45/09:45 - Contact: Norbert Cicou, Oostendelaan 106, 8430 Middelkerke (Tel.: 0474246876) - Extra info: Kleedkamers: Voetbalveld - Duinenweg 436 - Middelkerke & Camping Mercator - Heirweg 7 - Middelkerke - Med. Controle:: Ter Strepe, Westendelaan 39, 8430 Middelkerke - Website: www.noordzeecross.com

Uitslag
# deelnemers:41 - # opgevers:1 - Afstand: 8,01 km - Tijd: 0:26:50 - Gem. snelheid: 17,91 km/h
TIJD +
1
VAN DEN EYNDE Vince
BEL20000210 0H26´50S

ACROG - BALEN BC NIEUW

2
VANDEPUTTE Niels
BEL20000919 0H27´14S

ENERTHERM-BKCP NIEUW

3
PEIRENS Yente
BEL20010806 0H27´22S

LARES-DOLTCINI CT ASP

4
KOPECKY Tomas .
NED20000408 0H27´41S

LRTV SWIFT NIEUW

5
MEEUSSEN Witse
BEL20010308 0H27´48S

LARES-DOLTCINI CT ASP

6
SPRANGERS Lloyd
BEL20000605 0H28´14S

LARES-DOLTCINI CT NIEUW

7
HENDRIKX Mees .
NED20000805 0H28´19S

LARES-DOLTCINI CT NIEUW

8
VANDEN BUSSCHE Wannes
BEL20000504 0H28´22S

MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM NIEUW

9
DEJONGHE Len
BEL20001013 0H28´35S

ENERTHERM-BKCP NIEUW

10
VERDONCK Andres
BEL20001216 0H28´39S

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE NIEUW

11
CORTJENS Ryan
BEL20010108 0H28´42S

ENERTHERM-BKCP ASP

12
THYS Joren
BEL20000525 0H28´52S

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. NIEUW

13
BERVOETS Michael
BEL20010209 0H29´5S

LENSWORLD CYCLING TEAM ASP

14
FERDINANDE Anton
BEL20000802 0H29´34S

INDIVIDUEEL NIEUW

15
JORDENS Jarno
BEL20000510 0H29´37S

KALAS CYCLING TEAM 99 NIEUW

16
RONHAER Pim .
NED20010720 0H29´42S

AWV DE ZWALUWEN NIEUW

17
VAN COMPERNOLLE Jason
BEL20000128 0H29´47S

TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM NIEUW

18
HAZEKAMP Bart .
NED20001113 0H30´36S

Westland Wil Vooruit NIEUW

19
CAS Stijn
BEL20010904 0H30´44S

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. ASP

20
VANPARYS Tjorven
BEL20011105 0H30´48S

CYCLING TEAM OOSTKUST ASP

21
CLAUWAERT Maarten
BEL20000526 0H30´53S

VD HAUWE CT - GENTSE VS NIEUW

22
VANDENHEEDE Thibo
BEL20000414 0H30´59S

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

23
BOUDREZ Brent
BEL20000414 0H31´23S

WIELERTEAM IEPER NIEUW

24
VAN DER SMISSEN Lennick
BEL20011218 0H31´56S

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. ASP

25
VANSTEENKISTE Joshua
BEL20010204 0H31´59S

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ASP

26
QUARTIER Jonas
97093025374 0H32´33S

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

27
DEMEYER Guillian
BEL20000418 0H32´35S

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

28
GUNST Ruben
BEL20000314 0H33´4S

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

29
OBERTEICHER Matteo .
GER20010731 0H33´50S

RC ENDSPURT HERFORT NIEUW

30
VANLUCHENE Maxim
BEL20011127 0H33´55S

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK ASP

31
VLERICK Lars
BEL20000406 0H34´11S

VD HAUWE CT - GENTSE VS NIEUW

32
LAEVENS Justin
BEL20010309 0H35´1S

U19 CYCLING ACADEMY R Aspirant

33
VAN CUTSEM Senna
BEL20011027 0H35´14S

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM ASP

34
SALOMEZ Ydris
BEL20010227 0H36´5S

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ASP

35
GOHIA Philipp .
GER20000218 0H36´27S

RC ENDSPURT HERFORT NIEUW

36
DE SMET Nicolas .
BEL20010220 0H36´37S

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK NIEUW

37
LAVERGE Maxim
BEL20010418 0H36´38S

TOP GEAR BMX VZW ASP

38
COTESOTTO Arthur .
FRA20001001 0H37´13S

AC CENTULOISE NIEUW

39
ZWAENEPOEL Tessa
BEL20010927 0H37´56S

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ASP

40
BEERNAERT Benjamin
BEL20000925

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

DNF
ARTZ Bart .
NED20000206

TWC HET SNELLE WIEL NIEUW

DNS
VERBURG Luke .
NED20010512

LARES-DOLTCINI CT NIEUW

DNS
DEWULF Maxim
BEL20000829

MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM NIEUW

DNS
JANSE Stef
BEL20010420

LOTTO OLYMPIA TIENEN ASP

DNS
HOUSSIN Bavo
BEL20000303

MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM NIEUW

© Cycling Vlaanderen