Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

27/03/2016 GENT-WEVELGEM - KATJESKOERS (W)
Printversie
Nieuwelingen 1.17 NAT - Interclubw. / Beker van België 70,8 km - 1000 EUR - Clubprijzen: 380 EUR. Voorinschrijvingen: Van Cauwenberghe Wim, (0473885516) (wvancauwenberge@hotmail.com). - I: Voetbalterrein, Dekemelelaan, 8904 Boezinge - U: 11:00/12:15/14:30 - K: Voetbalterrein, Dekemelelaan, 8904 Boezinge - Contact: Van Cauwenberghe Wim, (Tel.: 0473885516) (wvancauwenberge@hotmail.com) - Extra info: Briefing: 12u30 / 6 x 11,8 km - Med. Controle:: Voetbalterrein, Dekemelelaan, 8904 Boezinge

Uitslag
# deelnemers:134 - # opgevers:72 - Afstand: 70 km - Tijd: 1:54:03 - Gem. snelheid: 36,83 km/h
TIJD +
1
PONSAERTS Thibaut
BEL20000621 1H54´3S

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

2
VAN WILDER Ilan
BEL20000514 z.t. 0H0´0S

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

3
LIEVENS Lars
BEL20000530 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

4
GROOTAERT Mathisse
BEL20001026 1H54´5S 0H0´2S

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

5
DE MEESTER Luca
BEL20000122 1H55´23S 0H1´20S

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

6
VERWILT Mauro .
BEL20000611 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. NIEUW

7
VINCENT Johan
BEL20000212 z.t. z.t.

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL U17M

8
VAN DE PAAR Jarne
BEL20001023 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

9
BOMBOI Davide
BEL20000327 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

10
DECLERCQ Mathias
BEL20000317 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

11
VAN POPPEL Sebastien
BEL20010407 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

12
FORRET Robbe
BEL20000113 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

13
BRAET Vito
BEL20001102 z.t. z.t.

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

14
VANDENABEELE Henri
BEL20000415 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

15
HANNE Milan
BEL20000713 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

16
TUSCANO Alessandro
BEL20000108 z.t. z.t.

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U17M

17
VAN GRIEKEN Jarne
BEL20001211 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

18
GROSEMANS Daan
BEL20010619 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

19
DE GEYTER Jelle .
BEL20000215 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE NIEUW

20
BROUWERS Arno
BEL20001210 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

21
GROOTJANS Jente
BEL20010118 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

22
STIPPELMANS Toon
BEL20011019 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

23
MINET Antoine
BEL20000103 z.t. z.t.

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U17M

24
KERCKAERT Jochem .
NED20001029 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NIEUW

25
LAMBEIR Joachim
BEL20000927 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

26
DE PESTEL Thomas
BEL20010115 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

27
COLLIE Lars
BEL20001127 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

28
RYPENS Cédric
BEL20000131 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

29
VERCAUTEREN Thomas
BEL20010207 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

30
WACHTERS Jef
BEL20000607 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

31
DELY Thibault
BEL20000106 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U17M

32
STOCKX Aaron
BEL20000822 1H55´30S 0H1´27S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

33
SEELS Brent
BEL20000112 1H55´32S 0H1´29S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

34
DECOSTER Gerrik
BEL20001106 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

35
DHAEYE Enrico
BEL20010202 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

36
ZAGERS Stefan
NED20001202 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

37
BAELE Ben
BEL20000822 z.t. z.t.

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U17M

38
VAN DER BEKEN Aaron
BEL20001113 1H55´34S 0H1´31S

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U17M

39
VAN ROY Yannnick
BEL20000114 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

40
STERCKX Domien
BEL20000207 1H55´36S 0H1´33S

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

41
PATTYN Steven
BEL20000416 1H55´37S 0H1´34S

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

42
DOGGEN Sander .
BEL20001013 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN NIEUW

43
CANDRIES Ruben
BEL20000706 1H55´38S 0H1´35S

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

44
HEYLEN Gilles
BEL20000409 z.t. z.t.

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U17M

45
VAN AERT Senne
BEL20000819 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

46
MINJAUW Lucas .
BEL20000119 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. NIEUW

47
WILLEMS Jago .
BEL20001025 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. NIEUW

48
CLOUX Antoine
BEL20001219 1H55´42S 0H1´39S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U17M

49
VERHULST Ruben
BEL20000908 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

50
SQUIRE Ben
BEL20010807 z.t. z.t.

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U17M

51
THIELEMANS Robbe .
BEL20000509 1H55´47S 0H1´44S

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. NIEUW

52
GOSSEYE Milan
BEL20001020 z.t. z.t.

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U17M

53
VANGHELUWE Warre
BEL20010723 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

54
MARCHAND Bastian
BEL20000627 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U17M

55
DELCOMMUNE Martin
BEL20000320 1H59´44S 0H5´41S

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U17M

56
VOS Yannick
BEL20010702 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

57
FONTAINE Emerson
BEL20000731 1H59´48S 0H5´45S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U17M

58
LOX Damien
BEL20000112 z.t. z.t.

LOTTO-VC ARDENNES U17M

59
HUYS Branko
BEL20010110 1H59´51S 0H5´48S

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

60
DESCHAMPS Maxence .
BEL20011008 2H0´10S 0H6´7S

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL NIEUW

61
SCHURMANN Jordan
BEL20000725 2H0´15S 0H6´12S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U17M

62
PIRNAIJ Raven .
NED20000512 2H1´5S 0H7´2S

SPORT EN MOEDIG GENK NIEUW

DNF
VAN ACKER Jasper
BEL20010101

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

DNF
VAN HOUTE Sybren
BEL20010421

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

DNF
KERKHOFS Matthias
BEL20000530

WK NOORD-WEST-BRABANT U17M

DNF
BAETENS Branko
BEL20001206

WK NOORD-WEST-BRABANT U17M

DNF
VAN HAELEN Bjarne
BEL20000810

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

DNF
BAUDEWIJNS Niels
BEL20001027

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

DNF
VAN BELLINGEN Gerrit
BEL20001203

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

DNF
KAESEMANS Siemen
BEL20010320

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

DNF
VAN DYCK Ward
BEL20000801

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

DNF
EECKHOUT Emile .
BEL20010424

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NIEUW

DNF
DE PAUW Robbe
BEL20010827

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

DNF
VAN PRAET Robbe .
BEL20001115

WK NOORD-WEST-BRABANT NIEUW

DNF
VAN HASSEL Tristan .
NED20010302

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM NIEUW

DNF
HILLEMANS Pepijn .
NED20000201

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM NIEUW

DNF
WAEYAERT Arno
BEL20010814

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

DNF
DE BRAEKELEER Jef .
BEL20000724

JONGE RAKKERS VOLLEZELE NIEUW

DNF
BEECKMAN Brent
BEL20010620

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

DNF
DELEENHEER Toon
BEL20010801

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

DNF
BARBE Davy .
BEL20000907

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM NIEUW

DNF
VAN DER TAELEN Glen
BEL20010215

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

DNF
MULDERS Yarne
BEL20010924

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

DNF
DELFOSSE Titouan
BEL20010207

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY U17M

DNF
DENDIEVEL Tom .
BEL20000513

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY NIEUW

DNF
GOEBEERT Théo
BEL20010102

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY U17M

DNF
PETIT Thibault .
BEL20000130

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY NIEUW

DNF
VANHEEL Elias .
BEL20001118

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG NIEUW

DNF
FOLLON Jonas
BEL20000302

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

DNF
HAEX Joris
BEL20000624

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

DNF
MESKENS Brecht
BEL20001108

WK NOORD-WEST-BRABANT U17M

DNF
BAMS Jarne
BEL20000219

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

DNF
LEFEVER Lars
BEL20000410

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

DNF
BORTELS Théo
BEL20000421

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL U17M

DNF
HOPPERETS Christophe
BEL20000204

LOTTO-VC ARDENNES U17M

DNF
SCHOONBROODT Noe
BEL20001017

LOTTO-VC ARDENNES U17M

DNF
GASPARD Julien
BEL20010220

LOTTO-VC ARDENNES U17M

DNF
VAN ISEGHEM Sam
BEL20010424

LOTTO-VC ARDENNES U17M

DNF
VAN KERCKHOVE Brent
BEL20010522

WK NOORD-WEST-BRABANT U17M

DNF
BRUYNS Lennerd
BEL20000716

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. NIEUW

DNF
DE SMEDT Lennert
BEL20000907

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

DNF
JAWALAPERSAD Maarten .
BEL20000502

SPORT EN MOEDIG GENK NIEUW

DNF
CUSTERS Tim .
BEL20000318

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG NIEUW

DNF
HOUTEKIER Justin
BEL20000502

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

DNF
SLOCK Liam
BEL20000918

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

DNF
VANDAELE Laurens
BEL20010314

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

DNF
VANBROEKHOVEN Finn
BEL20001120

ACROG - BALEN BC U17M

DNF
LIECKENS Stef .
BEL20010123

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. NIEUW

DNF
BONTINCK Jarne
BEL20011205

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

DNF
GELDHOF Wannes
BEL20001228

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

DNF
GORIS Dries
BEL20010525

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

DNF
VANDENBULCKE Aaron
BEL20000901

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

DNF
HENDRICKX Bjarne
BEL20000819

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

DNF
PELEMAN Nick
BEL20000901

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

DNF
WARRENS Anthony
BEL20000518

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

DNF
STYLEMANS Mattis
BEL20000623

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

DNF
LEBRUN Robin
BEL20010425

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY U17M

DNF
BAELE Romain
BEL20000413

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL U17M

DNF
DE CRAECKER Gianni
BEL20011115

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U17M

DNF
SCHEEN Jérôme
BEL20010522

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U17M

DNF
VERMEIREN Yente .
BEL20000120

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. NIEUW

DNF
FORRIER Gianni
BEL20000715

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

DNF
BAIZE Nicolas .
BEL20001211

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL NIEUW

DNF
LEEMANS Quinten
BEL20011021

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

DNF
VANDER POORTEN Matiz
BEL20000512

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

DNF
LAMMENS Jonas
BEL20000625

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

DNF
VERVECKEN Brent
BEL20000827

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

DNF
COVELIERS Seppe
BEL20000509

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

DNF
LAUWERS Ruben .
BEL20000612

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. NIEUW

DNF
GROOTJANS Jeno
BEL20011104

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

DNF
SUYS Thomas
BEL20000209

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

DNF
VAN ELSACKER Hans
BEL20010418

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

DNF
VANDEMEULEBROUCKE Lennert
BEL20000414

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

DNF
VANDENHEEDE Thibo
BEL20000414

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

© Cycling Vlaanderen