West-Vlaanderens Mooiste

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

18/03/2016 HANDZAME CHALLENGE (W)
Printversie
Elite 1.12 - IC 1 NAT - eendagsw. Intercl. El.z.c./U23/BCP 154,6 km - 1500 EUR - Clubprijzen: 500 EUR. Voorinschrijvingen: De Krekedalvrienden vzw, Handzameplein 11, 8610 Handzame (0475682011) (info@handzameclassic.be). - I: Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke - U: 08:15/09:15/11:15 - K: Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke - Contact: Bert Pattyn, Handzameplein 11, Handzame (Tel.: 0475682011) (bertpattyn@skynet.be) - Website: www.handzameclassic.be - Med.Contr.: Amersveldestadion, Amersveldestraat 160B, 8610 Handzame

Uitslag
# deelnemers:163 - # opgevers:27 - Afstand: 154 km - Tijd: 3:26:19 - Gem. snelheid: 44,79 km/h
TIJD +
1
WELTEN Bram .
NED19970329 3H26´19S

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

2
NOPPE Christophe
BEL19941129 z.t. 0H0´0S

EFC-ETIXX U23

3
DEWEER Jochen
BEL19910220 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

4
LEEMANS Rob
BEL19930701 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23.C

5
ACKERMANN Pascal
GER19940117 z.t. z.t.

GERMANY NATIONAL TEAM ELITES

6
DE POORTER Maxime
BEL19960421 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

7
MUYS Ayton
BEL19971121 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM JUNIOR

8
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

9
PLANCKAERT Edward
BEL19950201 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

10
KOCH Michel
GER19911015 z.t. z.t.

GERMANY NATIONAL TEAM ELITES

11
DEFREYNE Cédric
BEL19951026 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

12
DECLERCQ Benjamin
BEL19940204 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

13
OVERSTE Matthew .
NED19951110 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

14
DELTOMBE Kevin
BEL19940227 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

15
ROSSEEL Ricky
BEL19900310 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

16
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT EL.CZC

17
BAKKER Bjorn .
NED19930711 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

18
BLOMME Lorenzo
BEL19940507 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

19
PICOUX Maximilien
BEL19951112 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

20
LIENHARD Fabien .
SUI19930309 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

21
MORTIER Julien
BEL19970720 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

22
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

23
HONORE Mikkel Frolich .
DEN19970121 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL BEL

24
BOSSUYT Gianni
BEL19940513 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

25
MATHIS Marco
GER19940407 z.t. z.t.

GERMANY NATIONAL TEAM ELITES

26
GESERICK Ocko .
NED19950909 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

27
HEMROULLE Johan
BEL19950805 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23

28
CREMERS Paul .
NED19950303 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

29
VANDEWALLE Matthias
BEL19940818 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

30
COLART Nicolas
BEL19970420 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON JUNIOR

31
LOGIER Jan
BEL19941103 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

32
TEMMERMAN Jasper
BEL19931006 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

33
MELS Fabrice
BEL19920817 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM EL.CZC

34
MICHIELS Killian
BEL19941007 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

35
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

36
VEKEMAN Maxime
BEL19930914 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

37
VERVAEKE Aäron
BEL19970311 z.t. z.t.

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE JUNIOR

38
MAES Alexander
BEL19930620 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23.C

39
DE SY Vincent
BEL19951023 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

40
VANMEENEN Jordy
BEL19951014 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

41
MERTENS Robin
BEL19911108 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO ELITE

42
CLAUW John-ross
BEL19960505 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

43
DUVIGNEAU Beau .
NED19950415 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

44
VAN DEN BRANDE Julien
BEL19950106 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO U23.C

45
BOTHUYNE Jorden
BEL19960218 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

46
SPENGLER Mario .
SUI19970822 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

47
DESCHESNE Julien
BEL19910410 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO ELITES

48
SIX Franklin
BEL19961229 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

49
LETEN Wouter
BEL19940111 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

50
VYNCK Kevin
BEL19951219 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

51
PLOVIE Wiebren
BEL19960710 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

52
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

53
APPELT Leo .
GER19970526 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

54
VANTHOURNOUT Brecht
BEL19910807 z.t. z.t.

DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE

55
SEEFAT Maarten .
NED19950322 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

56
JUNTE Maarten .
NED19950831 z.t. z.t.

WV NOORD HOLLAND BEL

57
LIEVENS Niels
BEL19921030 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

58
VAN HOOF Nick
BEL19920311 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

59
MORTIER Lenny
BEL19950315 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

60
BROES Michiel
BEL19930601 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

61
DUFFELEER Joachim
BEL19951006 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

62
GOESSENS Cédric
BEL19960523 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

63
VAN RAEPENBUSCH Ruben
BEL19911208 z.t. z.t.

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ELITE

64
HAAG Guillaume
BEL19891109 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

65
VERSCHAEVE Lounes
BEL19951212 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

66
COOREVITS Gilles
BEL19961123 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

67
JOYCE Sean .
NZL19910315 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL

68
POLLET Dries
BEL19961123 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN U23

69
SINOY Fabio
BEL19950720 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

70
VANDEVYVERE Stijn
BEL19960520 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

71
HAVERALS Lars
BEL19941020 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

72
BRAYBROOKE Alexander .
GBR19970812 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL BEL

73
PIETERS Laurent
BEL19940620 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

74
VANDECASTEELE Ward
BEL19971231 z.t. z.t.

DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK JUNIOR

75
CONSTANT Kenny
BEL19930629 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN U23

76
CLARYSSE Diego
BEL19940314 z.t. z.t.

DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK U23

77
SCHOTTE Lauwrence
BEL19940613 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

78
GEERTS Kenneth
BEL19970910 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB JUNIOR

79
CASTRIQUE Jonas
BEL19970113 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL JUNIOR

80
VAN HERPE Florent
BEL19970213 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON JUNIOR

81
VANDERAERDEN Massimo
BEL19950121 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO U23

82
SIVAKOV Pavel .
RUS19970711 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

83
BEAUPREZ Benjamin
BEL19911120 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

84
VAN GOETHEM Kevin
BEL19901123 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM ELITE

85
VERBEKEN Cedric
BEL19940425 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

86
VANDENDRIESSCHE Ibe
BEL19901123 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

87
JOHNSTONE Taylor .
GBR19930627 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

88
EYSKENS Jeroen
BEL19930404 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

89
COWARD Jake .
GBR19960223 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM BEL

90
VAN DAMME Indy
BEL19940420 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

91
DE RIJK Doris .
NED19971022 z.t. z.t.

WV NOORD HOLLAND BEL

92
AKKERMANS Lars .
NE19971207 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

93
BRIESEN Brent
BEL19960708 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

94
SPRENGLER Lucas .
SUI19940916 z.t. z.t.

BMC DEVELOPMENT TEAM BEL

95
CLAUS Dieter
BEL19940112 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U23

96
BOSMANS Arne
BEL19960118 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

97
OLIEBOS Jordy
BEL19950407 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

98
OUSSOREN Olaf .
NED19921013 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

99
VAN DER HAEGHEN Ruben
BEL19931202 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

100
GOOLAERTS Michael
BEL19940724 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

101
DE WINTER Gordon
BEL19970606 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

102
PETIT Thomas
BEL19961107 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITES

103
VANDAELE Thijs
BEL19930404 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

104
HOOGENBOOM Niels .
NED19940409 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

105
SCHIETTECATTE Jellen
BEL19930205 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

106
MAES Jef
BEL19950929 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U23

107
DE JONGHE Jules
BEL19970316 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT JUNIOR

108
MARTIN Oliver .
AUS19950623 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL

109
VAN ENGELAND Wouter
BEL19950623 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

110
KOCH Leon .
NED19920619 z.t. z.t.

WV NOORD HOLLAND BEL

111
VAN HOLDERBEKE Mathias
BEL19921218 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN EL.CZC

112
LOY Antoine
BEL19961122 z.t. z.t.

COLOR CODE - ARDEN´BEEF U23.C

113
MOONS Steven
BEL19961110 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

114
DE KORT Bram .
NED19910607 z.t. z.t.

LOTTONL JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

115
VANLUCHENE Mats
BEL19890919 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

116
LIVYNS Arjen
BEL19940901 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

117
HEYSE Jari
BEL19960419 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

118
RUYTERS Brecht
BEL19930514 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

119
DEVROYE Kim
BEL19910812 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

120
BOUVRY Kenny
BEL19940407 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO U23

121
LISS Lucas .
GER19920112 z.t. z.t.

GERMANY NATIONAL TEAM BEL

122
HAEMELS Bavo
BEL19941105 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23

123
DELEU Robbe
BEL19910320 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

124
TEN KATE Herman .
NED19911028 z.t. z.t.

WV NOORD HOLLAND BEL

125
HALLER Patrick .
GER19970709 z.t. z.t.

GERMANY NATIONAL TEAM BEL

126
BELIS Gilles
BEL19961104 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

127
DESMECHT David
BEL19921222 3H26´32S 0H0´13S

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT EL.CZC

128
DE SY Gertjan
BEL19940307 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

129
DELMOTTE Dennis
BEL19960130 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

130
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

131
LA ROSE Grégory
BEL19931110 3H26´35S 0H0´16S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U23

132
PAUWELS Nills
BEL19931215 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

133
DE KEERSMAEKER Alexander
BEL19900425 3H27´38S 0H1´19S

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

134
VERSCHUEREN Robin
BEL19960327 3H29´14S 0H2´55S

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U23

135
VANGHELUWE Seppe
BEL19960329 3H29´41S 0H3´22S

DOVY KEUKENS - FCC U23

136
VAN COUTER Stein
BEL19901024 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN EL.CZC

DNF
VANDECAVEYE Gianni
BEL19970529

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE JUNIOR

DNF
VAN DIERMEN Jurgen .
NED19910927

WV NOORD HOLLAND BEL

DNF
DESMET Mathias
BEL19950720

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
BURGER Sven .
NED19970522

WV NOORD HOLLAND BEL

DNF
TRIO Niels
BEL19930904

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
VAN BENNEKOM Kevin .
NED19970609

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
MARIN Glenn
BEL19970104

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
BOUTS Jordy
BEL19960808

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
BANNER Cristoph .
GBR19930331

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
MEYS Joran
BEL19940625

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U23

DNF
TSCHERNOSTER Jan
GER19960831

GERMANY NATIONAL TEAM ELITES

DNF
PORIAU Tim
BEL19890620

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
VERMEEREN Timothy
BEL19931121

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
MAES Frederik
BEL19970408

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE JUNIOR

DNF
WILDEBOER SCHUT Melvin .
NED19970529

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN TILBORGH Brent
BEL19970225

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB JUNIOR

DNF
LA ROSE Dimitri
BEL19950712

BLANCS GILETS BRABANT WALLON R Espoir

DNF
HUYBERECHTS Thomas
BEL19960629

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U23

DNF
CLICTEUR Arne
BEL19970123

DOVY KEUKENS - FCC JUNIOR

DNF
BAEKELAND Cedric
BEL19930826

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

DNF
HAUBRUGE Robin
BEL19930523

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U23

DNF
MCINTOSH Ben .
GBR19960715

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL

DNF
HUYSSER Jeroen
BEL19911118

DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE

DNF
VAN DORSSELAER Niels .
BEL19920225

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT BEL

DNF
BOUSSAER Bryan
BEL19961119

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
BUNTINX Auxence
BEL19961213

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
COBBAERT Robby
BEL19901227

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

© Cycling Vlaanderen