West-Vlaanderens Mooiste

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

13/03/2016 OMLOOP VAN HET WAASLAND KEMZEKE (O)
Printversie
Elites m.c./z.c./U23 170 km - 5020 EUR. - I: Sporthal Lokeren, Sportlaan, 9160 Lokeren - U: 11:00/12:30/13:00 - K: Sporthal Lokeren, Sportlaan, 9160 Lokeren - Contact: Danny De Maere, Bergstraatje W 101, 9190 Stekene (Tel.: 0475803498) - Extra info: Briefing: 12u / Kleedkamers aankomst: Sporthal Stekene, Nieuwstraat, Stekene - Med. Controle:: Kabinet Dr Backaert Huis De Ro, Dorpsstraat 29, 9190 Stekene - Website: www.omloopvanhetwaasland.eu

Rituitslag
# deelnemers: 116 - # opgevers: 15 - Afstand: 170.0 km - Tijd: 3:48´45" - Gem. snelheid: 44.52 km/h
TIJD +
1
VAN HECKE Preben
BEL19820709 3H48´45"

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

2
VAN LERBERGHE Bert
BEL19920929 z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

3
DELTOMBE Kevin
BEL19940227 z.t.

LOTTO SOUDAL U23

4
BAUGNIES Jérôme
BEL19870401 z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

5
VAN HOECKE Gijs
BEL19911112 z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

6
STEVENS Timothy
BEL19890326 z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

7
BOUVRY Dieter
BEL19920731 z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

8
VAN GOETHEM Brian
NED19910416 z.t.

TEAM ROOMPOT ELITE

9
LIETAER Eliot
BEL19900815 z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

10
LENNERTZ Sam
BEL19900903 z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

11
ONGENA Thomas
BEL19801022 z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

12
DE ROOZE Niels
BEL19920906 z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

13
SPANOPOULOS Ioannis
GRE19930520 z.t.

TEAM VERANCLASSIC-AGO ELITE

14
VAN STAEYEN Michaël
BEL19880813 z.t.

COFIDIS SOLUTIONS CREDITS EL.CP

15
VERRAES Benjamin
BEL19870221 3H48´52" +0´07"

CIBEL-CEBON EL.CMC

16
DEWULF Stan
BEL19971220 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

17
STALLAERT Joeri
BEL19910125 3H49´10" +0´25"

CIBEL-CEBON EL.CZC

18
ROTTY Glenn
BEL19940126 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON U23.C

19
JACOBS Pieter
BEL19860606 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

20
SUAREZ MARTINEZ Kevin
BEL19891017 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

21
FARAZIJN Maxime
BEL19940602 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP

22
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

23
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

24
LEYSEN Senne
BEL19960318 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

25
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

26
QUINTELIER Gianni
BEL19950829 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE U23

27
VAN EMPEL Etienne
NED19940414 z.t. z.t.

TEAM ROOMPOT ELITE

28
BACKAERT Frederik
BEL19900313 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

29
DE KEERSMAEKER Alexander
BEL19900425 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

30
DIEPENDAELE Timmy
BEL19840806 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

31
CANT Jelle
BEL19920619 z.t. z.t.

ERA REAL ESTATE-MURPROTEC EL.CZC

32
LEHAEN Dries
BEL19950916 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

33
TOMASIAK Konrad
POL19911202 z.t. z.t.

START VAXES - PARTIZAN CT EL.MC

34
HAAG Guillaume
BEL19891109 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

35
DECHESNE Julien
BEL19910410 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

36
VAN DEN BOSSCHE Angelo
BEL19961118 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

37
MICHIELS Killian
BEL19941007 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

38
RELAES Jacob
BEL19960518 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

39
WIELFAERT Kristof
BEL19781028 z.t. z.t.

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW ELITE

40
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

41
LAMBRECHT Bjorg
BEL19970402 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

42
DE BOCK Stijn
BEL19930930 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM ELITE

43
VANBESIEN Thomas
BEL19930829 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

44
GOOSSENS Kenny
BEL19910304 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

45
POLS Ruben
BEL19941103 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP

46
VAN DEN BRANDEN Viktor
BEL19920827 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

47
HEYSE Jari
BEL19960419 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

48
DEPYPERE Mathias
BEL19941231 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO U23.C

49
VANDERAERDEN Massimo
BEL19950121 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO U23.C

50
CARDON Germer
BEL19920723 z.t. z.t.

SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE

51
VERWAEST Kevin
BEL19890106 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

52
VAN IMPE Stef
BEL19970620 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

53
VAN DEN BRANDE Julien
BEL19950106 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO U23.C

54
DE MEYERE Jens
BEL19931129 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

55
DUBOIS Foeke
BEL19921109 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

56
VELLE Glenn
BEL19910922 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

57
VAN DAMME Bart
BEL19751005 z.t. z.t.

SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE

58
LELEU Antoine
BEL19931020 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

59
HOEFKENS Lennert
BEL19950131 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

60
DE KETELE Kenny
BEL19850605 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

61
VAN AKEN Matthias
BEL19920918 z.t. z.t.

START VAXES CYCLING TEAM EL.CZC

62
VERGAERDE Otto
BEL19940715 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP

63
VEREECKEN Thomas
BEL19970724 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

64
GARDEYN Gorik
BEL19800317 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

65
BOONS Laurens
BEL19960405 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

66
BASTIAENS Ayco
BEL19960603 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

67
VAN MEIRHAEGHE Jef
BEL19920121 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

68
CALLEBAUT Kevin
BEL19911016 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

69
DELBAERE Tijs
BEL19940529 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

70
PLANCKAERT Emiel
BEL19961022 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

71
VAN BOSSUYT Davy
BEL19800822 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

72
DONDERS Jelle
BEL19930618 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

73
BYRNE Dillon
GBR19901027 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

74
MARCHAND Gianni
BEL19900601 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

75
NOELS Sven
BEL19890928 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

76
GOOVAERTS Tom
BEL19880703 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

77
RAEYMAEKERS Mattias
BEL19920601 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

78
SINOY Fabio
BEL19950720 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. U23

79
DOCKX Kristof
BEL19921204 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

80
LEGLEY Matthias
BEL19910115 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

81
EYSKENS Jeroen
BEL19930404 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

82
SCHIETTECATTE Jellen
BEL19930205 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

83
BROES Michiel
BEL19930601 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

84
PEYSKENS Dimitri
BEL19911126 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

85
BERTELS Jef
BEL19960401 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE U23

86
VAN DE MAELE Glenn
BEL19890906 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

87
PATTYN Karel
BEL19710617 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

88
VANHOUCKE Harm
BEL19970617 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

89
HERMANS Steff
BEL19960418 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

90
PETIT Tomas
BEL19961107 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

91
DE PAEPE Johannes
BEL19921005 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

92
VANDYCK Niels
BEL19900830 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

93
BREYNE Jonathan
BEL19910104 z.t. z.t.

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

94
GEERINCK Jens
BEL19930909 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

95
SMEYERS Floris
BEL19900910 z.t. z.t.

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

96
COBBAERT Robby
BEL19901227 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

97
PATTYN Jeroen
BEL19960322 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

98
HAVERALS Lars
BEL19941020 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT U23

99
MOTTE David
BEL19851221 z.t. z.t.

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

100
DHOLLANDER Kristof
BEL19880102 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

101
DE PAUW Moreno
BEL19910812 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

DNF
QUINTELIER Timo
BEL19930102

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
SMET Jochem
BEL19900515

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
MACHARIS Jens
BEL19960110

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
OTT Stefan
BEL19870722

SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE

DNF
MERTENS Robin
BEL19911108

VERANCLASSIC - AGO EL.CZC

DNF
CRAEGHS Maarten
BEL19920203

PROFEL - UNITED C.T. ELITE

DNF
HEYLEN Kevin
BEL19960706

PROFEL - UNITED C.T. U23

DNF
PEPERMANS Lorenzo
BEL19930610

WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

DNF
PIETERS Frederik
BEL19810223

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW ELITE

DNF
COOLS Alexander
BEL19940413

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO U23.C

DNF
VAN ECHELPOEL Michiel
BEL19940605

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

DNF
DIDIER Antoine
BEL19920331

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

DNF
DE BLAERE Diego
BEL19970216

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
SLAGMULDERS Yorick
BEL19950829

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

DNF
COPPENS Matthias
BEL19900402

ASFRA RACING TEAM ELITE

© Cycling Vlaanderen