Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

12/11/2017 GAVERE (O)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. - I: Luchtmachtkazerne Gavere - U: 09:00/14:00/15:00 - Contact: Etienne Gevaert, Steenweg 169, 9890 Asper (Tel.: 093845436) (info@cyclocrossgavere.be) - Extra info: Kleedkamers + parking: Luchtmachtkazerne Gavere (ploegen) - Warande Gavere (individuele renners) - Med. Controle:: Luchtmachtkazerne Gavere

Rituitslag
# deelnemers: 33 - # opgevers: 7 - Tijd: 58´30"
TIJD +
1
VAN AERT Wout
BEL19940915 58´30"

CRELAN - CHARLES EL.CP

2
AERTS Toon
BEL19931019 59´25" +0´55"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

3
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 59´47" +1´17"

BEOBANK-CORENDON U23CMC

4
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 59´52" +1´22"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

5
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H00´03" +1´33"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

6
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 1H00´06" +1´36"

TELENET FIDEA LIONS EL.MC

7
HERMANS Quinten
BEL19950729 1H00´30" +2´00"

TELENET FIDEA LIONS U23CMC

8
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H01´19" +2´49"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

9
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 1H01´39" +3´09"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

10
BAESTAENS Vincent
BEL19890618 1H01´57" +3´27"

VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN ELITE

11
ADAMS Jens
BEL19920605 1H01´59" +3´29"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

12
SWEECK Diether
BEL19931217 1H02´14" +3´44"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

13
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 1H02´21" +3´51"

TELENET FIDEA LIONS U23CMC

14
MERLIER Tim
BEL19921030 1H02´43" +4´13"

CRELAN - CHARLES EL.CP

15
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H02´54" +4´24"

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

16
BOROS Michael
CZE19920809 1H03´05" +4´35"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.MC

17
NIEUWENHUIS Joris
NED19960211 1H03´14" +4´44"

DEVELOPMENT TEAM SUNWEB U23

18
VAN DER POEL David
NED19920615 1H03´36" +5´06"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

19
PEETERS Rob
BEL19850702 1H03´56" +5´26"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

20
GODRIE Stan
NED19930109 1H04´45" +6´15"

CRELAN - CHARLES EL.CP

21
BERTOLINI Gioele
ITA19950426 1H05´06" +6´36"

GUERCIOTTI ELITE

22
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 1H05´43" +7´13"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

23
VAN DER MEER Gosse
NED19950624 1 r

TARTELETTO ISOREX U23.C

24
KAISE Julien
BEL19950112 2 r

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

25
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 3 r

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) ELITE

26
TAKENOUCHI Yu
JPN19880901 4 r

TOYOFRAME ELITE MEN

DNF
SWEECK Laurens
BEL19931217

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

DNF
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

DNF
ISERBYT Eli
BEL19971022

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23CMC

DNF
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
TIELEN Dario
BEL19941113

INDIVIDUEEL ELITE

DNF
MEISEN Marcel
GER19890108

STEYLAERTS FIRSTBET ELITE

DNF
WALSLEBEN Philipp
GER19871119

BEOBANK COREDON ELITE

© Cycling Vlaanderen