Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

29/12/2017 BREDENE (W)
Printversie
Veldrijden Klasse 2 UCI - Klasse 2 60´ - 1525 EUR. Voorinschrijvingen: Maertens Daniel, Lanestraat 18, 8210 Veldegem (0476839203) (daniel_maertens@telenet.be). - I: Restaurant Moeder Lambik, Kapelstraat 165, 8450 Bredene (0479853337 of 0473131431). - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Kamping Duinhof, K. Astridlaan 55c, 8450 Bredene - Contact: Demarest Marcel, Nieuwesteenweg 152, 8420 De Haan (Tel.: 059235213) (marcel.demarest@skynet.be) - Med. Controle:: Sanitair Blok op Domein Grasduinen

Elite Men/Hommes - C2
# deelnemers: 51 - # opgevers: 0 - Afstand: 25.0 km - Tijd: 1:05´15" - Gem. snelheid: 21.99 km/h
TIJD +
1
VAN AERT Wout
BEL19940915 1H05´15"

CRELAN - CHARLES EL.CP

2
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 1H06´42" +1´27"

BEOBANK-CORENDON U23CMC

3
HERMANS Quinten
BEL19950729 1H06´55" +1´40"

TELENET FIDEA LIONS U23CMC

4
MERLIER Tim
BEL19921030 1H07´17" +2´02"

CRELAN - CHARLES EL.CP

5
VAN DER POEL David
NED19920615 1H07´23" +2´08"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

6
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 1H08´05" +2´50"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

7
SOETE Daan
BEL19941219 1H08´21" +3´06"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 1H08´45" +3´30"

TELENET FIDEA LIONS U23CMC

9
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H08´58" +3´43"

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

10
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H09´55" +4´40"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

11
PEETERS Rob
BEL19850702 1H10´40" +5´25"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

12
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H10´55" +5´40"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

13
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 2 r

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

14
SWEECK Laurens
BEL19931217 2 r

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

15
JACOBS Johan
SUI19970301 2 r

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

16
JOSEPH Thomas
BEL19961206 3 r

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

17
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 3 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23.MC

18
TOUPALIK Jakub
CZE20010717 3 r

CYCLING ACADEMY TEAM U23

19
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 3 r

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

20
SWEECK Diether
BEL19931217 4 r

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

21
DEBEIR Arno
BEL19990712 4 r

LARES-DOLTCINI CT JUNIOR

22
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 4 r

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) ELITE

23
MILLBURN Garry
AUS19870202 4 r

SPEEDVAGEN X MAAP- ELITE

24
HUYS Stijn
BEL19860506 4 r

BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

25
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 4 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

26
SWEECK Hendrik
BEL19920113 4 r

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CZC

27
SÄGESSER Severin
SUI19920711 4 r

FOCUS E.FLOCCARI CYCLOCROSS TEAM ELITE

28
MENUT David
FRA19920311 5 r

CREUSE OXYGENE ELITE

29
JELINEK Josef
CZE19980702 5 r

SRAM MITAS TREK U23

30
TULETT Daniel
GBR19990703 5 r

SPECIALIZED RACING U23

31
SULC Jakub
CZE19960310 5 r

BIKE & SKI BAKAJDA SPOLEK U23

32
MUSEEUW Stefano
BEL19970601 6 r

TARTELETTO - ISOREX U23

33
SANDERSON Brody
CAN19990604 6 r

- U23

34
MAYER Daniel
CZE19970108 6 r

KC HLINSKO

35
THEOBALD Ulrich
GER19830823 6 r

GUNSHA-KMC TEAM ELITE

36
DINIZ Nicholas
CAN19990323 6 r

- U23

37
DECLERCK Mathias
BEL19960107 6 r

BIKE ADVICE CT U23

38
SCHUBERT Stepan
CZE19960513 6 r

CEZ CYKLO TEAM TABOR U23

39
CARRIOU Maxime
FRA19961217 6 r

UC QUIMPERLOISE U23

40
ROBERTSON Finlay
GBR19981020 6 r

DERWENTSIDE CC U23

41
JARY David
CZE19981008 6 r

JOHNSON CONTROLS AS MB

42
BUTLER Michael
GBR19910404 6 r

HARGROVES CYCLES RIDLEY RT ELITE

43
ODONNELL Trevor
CAN19960507 6 r

- U23

44
ODA Hijiri
JPN19981123 7 r

JAPAN CYCLING FEDERATION- U23

45
FOX George
GBR19980327 7 r

PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE U23

46
MEYERS Eric
LUX19980729 7 r

LC TETANGE U23

47
MAEDA Kohei
JPN19940615 7 r

-JAPAN CYCLING FEDERATION EL.CZC

48
HABLITZEL Jonas
GER19950603 7 r

RV PFEIL MAGSTADT ELITE

49
POBLET DOT Albert
ESP19961019 7 r

CICLES VIC CLUB CICLISTA U23

50
LOFTUS Tyla
GBR19990515 8 r

WHEELBASE ALTURA MGD U23

51
MIDDLEMISS Ryan
GBR19990831 8 r

ALL TERRAIN CYCLES U23

© Cycling Vlaanderen