Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

28/12/2017 LOENHOUT (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.azencross.be - I: Guldenhof, Tienpondstraat 1, Loenhout - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Voetbalterreinen, Brechtseweg, Loenhout - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Technische ruimte begraafplaats, Brechtseweg, Loenhout - Website: www.azencross.be

Men Elite
# deelnemers: 40 - # opgevers: 4 - Tijd: 1H00´41"
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 1H00´41"

BEOBANK-CORENDON U23CMC

2
VAN AERT Wout
BEL19940915 1H01´16" +0´35"

CRELAN - CHARLES EL.CP

3
AERTS Toon
BEL19931019 1H01´41" +1´00"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

4
MERLIER Tim
BEL19921030 1H02´13" +1´32"

CRELAN - CHARLES EL.CP

5
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 1H02´16" +1´35"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

6
ADAMS Jens
BEL19920605 1H02´41" +2´00"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

7
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H02´47" +2´06"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

8
SOETE Daan
BEL19941219 1H02´48" +2´07"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

9
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H03´14" +2´33"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

10
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H03´21" +2´40"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

11
SWEECK Laurens
BEL19931217 1H03´31" +2´50"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

12
BOROS Michael
CZE19920809 1H03´35" +2´54"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.MC

13
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H03´40" +2´59"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

14
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H03´46" +3´05"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

15
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 1H03´50" +3´09"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

16
ORST LLORET Felipe
ESP19950401 1H04´08" +3´27"

C.C GUSANO EL.CP

17
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 1H04´17" +3´36"

TELENET FIDEA LIONS EL.MC

18
GODRIE Stan
NED19930109 1H04´36" +3´55"

CRELAN - CHARLES EL.CP

19
VAN KESSEL Corne
NED19910807 1H05´06" +4´25"

TELENET FIDEA LIONS ELITE

20
PEETERS Rob
BEL19850702 1H05´09" +4´28"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

21
WEBER Sascha
GER19880223 1H05´51" +5´10"

MTB FREIBURG ELITE

22
HYDE Stephen
USA19870310 1H06´09" +5´28"

CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.CON ELITE

23
BAESTAENS Vincent
BEL19890618 1H06´49" +6´08"

VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN ELITE

24
SÄGESSER Severin
SUI19920711 1H07´06" +6´25"

FOCUS E.FLOCCARI CYCLOCROSS TEAM ELITE

25
MENUT David
FRA19920311 1 r

CREUSE OXYGENE ELITE

26
ESTEBAN AGUERO Ismael
ESP19830916 2 r

CC GUSANO EL.CP

27
MILLBURN Garry
AUS19870202 2 r

SPEEDVAGEN X MAAP- ELITE

28
HANSEN Kenneth
DEN19911007 2 r

TEAM GIANT-ASSOS CX ELITE

29
ERIKSSON Martin
SWE19920914 2 r

ART-V CYCLING CLUB ELITE

30
PAUWELS Dries
BEL19880719 3 r

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

31
KOYEN Niels
BEL19910727 3 r

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

32
JUILIANO Andrew
USA20170609 3 r

GRIT WORLD RACING P/B/ SHIMANO ELITE

33
MAEDA Kohei
JPN19940615 3 r

JAPAN CYCLING FEDERATION EL.CZC

34
THEOBALD Ulrich
GER19830823 3 r

GUNSHA-KMC TEAM ELITE

35
MAYER Yannick
GER19910215 3 r

0711 / CYCLING EL.CMC

36
HABLITZEL Jonas
GER19950603 4 r

RV PFEIL MAGSTADT ELITE

DNF
JANSSON Henrik
SWE19951010

ART- V CYCLING CLUB ELITE

DNF
ADAMS Joeri
BEL19891015

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

DNF
ANIA GONZALEZ Daniel
ESP19870814

CC COLLOTO ELITE

DNF
TIELEN Dario
BEL19941113

INDIVIDUEEL ELITE

© Cycling Vlaanderen