Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

28/12/2017 LOENHOUT (A)
Printversie
Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 40´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.azencross.be - I: Guldenhof, Tienpondstraat 1, Loenhout - U: 09:00/12:45/13:45 - K: Voetbalterreinen, Brechtseweg, Loenhout - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Technische ruimte begraafplaats, Brechtseweg, Loenhout - Website: www.azencross.be

Women
# deelnemers: 69 - # opgevers: 4 - Tijd: 46´17"
TIJD +
1
CANT Sanne
BEL19901008 46´17"

BEOBANK-CORENDON DEPROF

2
BRAND Lucinda
NED19890702 46´30" +0´13"

TEAM SUNWEB DE

3
COMPTON Katherine
USA19781203 46´31" +0´14"

KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES DE

4
LECHNER Eva
ITA19850701 46´45" +0´28"

CLIF PRO TEAM DE

5
SELS Loes
BEL19850725 46´51" +0´34"

CRELAN - CHARLES DE

6
KAPTHEIJNS Maud
NED19940928 46´57" +0´40"

CRELAN-CHARLES DE

7
VERDONSCHOT Laura
BEL19961204 47´07" +0´50"

MARLUX - NAPOLEON GAMES DEPROF

8
WYMAN Helen
GBR19810304 47´11" +0´54"

KONA FACTORY TEAM DEPROF

9
BRAMMEIER Nikki
GBR19861230 47´38" +1´21"

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM DE

10
VAN DE STEENE Kim
BEL19860708 47´55" +1´38"

TARTELETTO - ISOREX DE

11
VAN LOY Ellen
BEL19800916 48´05" +1´48"

TELENET FIDEA LIONS DE

12
VERHESTRAETEN Karen
BEL19910423 49´06" +2´49"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

13
HAVLIKOVA Pavla
CZE19830420 49´06" z.t.

KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N DE

14
DEL CARMEN ALVARADO Ceylin
NED19980806 49´06" z.t.

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

15
VERSCHUEREN Jolien
BEL19900507 49´33" +3´16"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DEPROF

16
GONZALEZ BLANCO Lucia
ESP19900709 49´41" +3´24"

LOINTEK TEAM DE.UCI

17
FERRIER BRUNEAU Christel
CAN19790708 49´46" +3´29"

CANADIAN NATIONAL TEAM DE

18
FAHRINGER Rebecca
USA19890804 50´02" +3´45"

STAN´S NOTUBES P/B MAXXIS DE

19
HOEKE Geerte
NED19900714 50´13" +3´56"

WV BREDA DE

20
GILBERT Sunny
USA19790313 50´29" +4´12"

- DE.UCI

21
HARNDEN Harriet
GBR20010309 50´40" +4´23"

GBR NATIONAL TEAM DE.UCI

22
KAY Anna
GBR19990506 50´49" +4´32"

EDCO CONTINENTAL RACE TEAM DJ

23
BRANDAU Elisabeth
GER19851216 50´57" +4´40"

RSC SCHONAICH DE

24
CRUMPTON Bethany
IVB19940610 51´00" +4´43"

STOREY RACING DE.UCI

25
BULLERI Alessia
ITA19930719 51´11" +4´54"

TRENTINO CROSS GIANT SMP DE

26
MENUT Audrey
FRA19950623 51´17" +5´00"

CREUSE OXYGENE DE.UCI

27
GOOSSENS Veerle
NED19930401 51´31" +5´14"

TEAM BREEPARK DE

28
PEETERS Jinse
BEL19990526 51´42" +5´25"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DJ

29
VALLIERES MILL Magdeleine
CAN20010810 51´47" +5´30"

CANADIAN NATIONAL TEAM DJ

30
VAN DER BURG Esther
NED19981002 52´05" +5´48"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

31
REDMOND Natalie
AUS19910804 52´06" +5´49"

OZRIDERS CANNONDALE SRAM DE

32
VAN DE REE Monique
NED19880302 52´18" +6´01"

LARES WAOWDEALES DE.UCI

33
WADSWORTH Emily
GBR19990808 52´18" z.t.

GBR NATIONAL TEAM DE

34
MELLOR Amira
GBR19971022 52´21" +6´04"

PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE DE

35
DE HEIJ Maaike
NED19980827 52´46" +6´29"

ZZPR-HANCLEAN ORANGE BABIES DE

36
JANSSON Ida
SWE19980719 52´55" +6´38"

SPECIALIZED RACING DE

37
ERNGREN Ida
SWE19890915 53´26" +7´09"

UPSALA CK DE

38
DE BRUYNE Meg
BEL19960923 53´43" +7´26"

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

39
UNGERMANOVA Elizabeth
CZE19990129 53´50" +7´33"

KOOPERATIVA CYCLOCROSS TEAM DE

40
ZONTONE Asia
ITA20011104 54´16" +7´59"

TRENTINO CROSS GIANT SMP DJ

41
TRABAZO BRAGADO Irene
ESP19981026 54´23" +8´06"

C.C.MARIN-OTTOMAN DE

42
ZWAENEPOEL Tessa
BEL20010927 54´47" +8´30"

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

43
REALINI Gaia
ITA20010619 54´54" +8´37"

TEAM MASCIARELLI DJ

44
ENDRES Kristin
GER19820203 55´08" +8´51"

SSG BENSHEIM DE

45
THACKRAY Sophie
GBR19990917 55´11" +8´54"

OLDFIELD/PAUL MILNES ERT DE.UCI

46
VAN LOY Tess
BEL20010820 55´43" +9´26"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM U17V

47
TAPIAS Natalie
USA19890522 1 r

JAM / NCC DE

48
FRAIEGARI Giorgia
ITA19950718 1 r

TEAM MASCIARELLI DE

49
WEINGARTEN Audrey
FRA20001206 1 r

GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 DJ

50
KARAMI Miyoko
JPN19740906 1 r

JAPAN CYCLING FEDERATION- DE.UCI

51
VERMEIREN Tinne
BEL19950519 1 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

52
COOGAN CISEK Corey
USA19771008 1 r

THE FIX STUDIO DE.UCI

53
VAN BOVEN Hannah
NED19990415 1 r

DIRTY HILL ATB DE

54
CONEY Helena
CAN19830207 1 r

CANADIAN NATIONAL TEAM DE

55
CREES Xan
GBR20001227 1 r

EMPELLA CYCLO CROSS.COM DJ

56
DUBAU PREVOT Axelle
FRA19970731 1 r

BIZKAIA DE.UCI

57
NELEN Kristien
BEL19781120 1 r

INDIVIDUEEL DE

58
NIKOLOPOULOS Julia
GER19760915 1 r

TV BAD ORB DE

59
HEYWOOD-MAHE Louise
GBR19890815 2 r

CHARLOTTE HEYWOOD DE

60
BAKER Alderney
GBR20010520 2 r

TEAM EMPELLA CYCLO-CROSS.COM DJ

61
JACKSON Marie
GBR19670624 2 r

PAUL MILNES-BRADFORD OLYMPIC RC DE

62
HEIJ Sabine
NED19980813 2 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

63
ROMBOUTS Tine
BEL20000313 2 r

ACROG - BALEN BC DJ

64
SIOBHAN Kelly
CAN19960412 2 r

CANADIAN NATIONAL TEAM DE

65
HEYWOOD-MAHE Charlotte
GBR19820818 2 r

LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN DE

DNF
VAN ANROOIJ Lindy
NED19960708

CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES DE

DNF
VAS Kata Blanka
HUN20010903

HUNGARIAN NATIONAL TEAM DE.UCI

DNF
ERIKSSON Frida
SWE20000624

GÖTEBORGS CK DJ

DNF
VAN WUNSEL Lise
BEL20001231

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM DJ

© Cycling Vlaanderen