Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

16/12/2017 ANTWERPEN (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.scheldecross.be - I: Scoutslokalen 21° Scouting Linkeroever, Gloriantlaan 2A, Antwerpen - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Camping De Molen, Thonetlaan, Antwerpen - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Mobiele container aan de aankomst, Gloriantlaan, Antwerpen - Website: www.scheldecross.be

DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
# deelnemers: 28 - # opgevers: 4 - Afstand: 22.5 km - Tijd: 57´24" - Gem. snelheid: 22.62 km/h
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 57´24"

BEOBANK-CORENDON U23CMC

2
VAN AERT Wout
BEL19940915 57´27" +0´03"

CRELAN - CHARLES EL.CP

3
SWEECK Laurens
BEL19931217 58´30" +1´06"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

4
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 58´34" +1´10"

TELENET FIDEA LIONS EL.MC

5
PAUWELS Kevin
BEL19840412 58´39" +1´15"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

6
AERTS Toon
BEL19931019 58´46" +1´22"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

7
VAN KESSEL Corne
NED19910807 58´55" +1´31"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

8
MERLIER Tim
BEL19921030 59´12" +1´48"

CRELAN - CHARLES EL.CP

9
ADAMS Jens
BEL19920605 59´32" +2´08"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

10
SOETE Daan
BEL19941219 59´41" +2´17"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

11
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H00´00" +2´36"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

12
BOROS Michael
CZE19920809 1H00´01" +2´37"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.MC

13
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 1H00´42" +3´18"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

14
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H00´46" +3´22"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

15
BAESTAENS Vincent
BEL19890618 1H01´25" +4´01"

VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN ELITE

16
ADAMS Joeri
BEL19891015 z.t. z.t.

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

17
PEETERS Rob
BEL19850702 1H01´35" +4´11"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

18
MERLIER Braam
BEL19940211 1H02´07" +4´43"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CZC

19
VAN AMERONGEN Thijs
NED19860718 2 r

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

20
HUYS Stijn
BEL19860506 3 r

BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

21
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 3 r

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) ELITE

22
DE WIT Edwin
BEL19830430 4 r

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

23
RIECKMANN Tim
GER19901201 5 r

ELEKTROLAND24-CYCLING TEAM ELITE

24
PAUWELS Dries
BEL19880719 5 r

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

DNF
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
AERNOUTS Jim
BEL19890323

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

DNF
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

DNF
DE BOCK Jelle
BEL19930407

ARROW CYCLING TEAM ELITE

© Cycling Vlaanderen