Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

16/12/2017 ANTWERPEN (A)
Printversie
Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 40´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.scheldecross.be - I: Scoutslokalen 21° Scouting Linkeroever, Gloriantlaan 2A, Antwerpen - U: 09:00/12:45/13:45 - K: Camping De Molen, Thonetlaan, Antwerpen - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Mobiele container aan de aankomst, Gloriantlaan, Antwerpen - Website: www.scheldecross.be

DVV verzekeringen Trofee Antwerpen
# deelnemers: 52 - # opgevers: 3 - Tijd: 48´46"
TIJD +
1
CANT Sanne
BEL19901008 48´46"

BEOBANK-CORENDON DEPROF

2
COMPTON Katherine
USA19781203 48´50" +0´04"

KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES DE

3
WYMAN Helen
GBR19810304 48´56" +0´10"

KONA FACTORY TEAM DEPROF

4
NASH Katerina
CZE19771209 49´15" +0´29"

CLIF PRO TEAM DE

5
BRAMMEIER Nikki
GBR19861230 49´20" +0´34"

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM DE

6
KAPTHEIJNS Maud
NED19940928 49´44" +0´58"

CRELAN-CHARLES DE

7
VAN DE STEENE Kim
BEL19860708 50´07" +1´21"

TARTELETTO - ISOREX DE

8
VOS Marianne
NED19870513 50´56" +2´10"

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

9
VAN LOY Ellen
BEL19800916 51´14" +2´28"

TELENET FIDEA LIONS DE

10
BETSEMA Denise
NED19930123 51´26" +2´40"

HR EN TC D.O.K DE

11
VERHESTRAETEN Karen
BEL19910423 51´49" +3´03"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

12
HOEKE Geerte
NED19900714 52´07" +3´21"

WV BREDA DE

13
VAN ANROOIJ Lindy
NED19960708 52´57" +4´11"

CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES DE

14
VERSCHUEREN Jolien
BEL19900507 53´29" +4´43"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DEPROF

15
DE HEIJ Maaike
NED19980827 53´39" +4´53"

ZZPR-HANCLEAN ORANGE BABIES DE

16
BELLAERT Axelle
BEL19970425 53´41" +4´55"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

17
WITLOX Lizzy
NED19950211 54´12" +5´26"

TWC TEMPO DE

18
TRUYEN Marthe
BEL19990930 54´18" +5´32"

AA-DRINK JONGERENTEAM DJ

19
PEETERS Jinse
BEL19990526 54´20" +5´34"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DJ

20
GOOSSENS Veerle
NED19930401 54´37" +5´51"

TEAM BREEPARK DE

21
VAN ALPHEN Aniek
NED19990201 54´40" +5´54"

WV BREDA DJ

22
MEISTROK Susanne
NED19991008 54´40" z.t.

MIJN BAD-LIV/GIANT DE

23
JAMES Ffion
GBR19971221 54´54" +6´08"

ABERGAVENNY RC DE

24
MAES Shana
BEL19950202 1 r

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

25
DE BRUYNE Meg
BEL19960923 1 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

26
REDMOND Natalie
AUS19910804 1 r

OZRIDERS CANNONDALE SRAM DE

27
VAN WUNSEL Lise
BEL20001231 2 r

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM DJ

28
COOGAN CISEK Corey
USA19771008 2 r

THE FIX STUDIO DE.UCI

29
VERMEIR Aurelie
BEL19920121 2 r

BIKE ADVICE CT DE

30
VAN DE PUTTE Kim
BEL19840126 2 r

BIKE ADVICE CT DE

31
NELEN Kristien
BEL19781120 2 r

INDIVIDUEEL DE

32
WADSWORTH Emily
GBR19990808 2 r

GBR NATIONAL TEAM DE

33
MICHIELETTO Giovana
ITA19950318 3 r

C.S. LIBERTAS SCORZE DE.UCI

34
MICHELS Laure
BEL20000303 3 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

35
COMMISSARIS Caren
BEL19940422 3 r

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW DE

36
MEISTROK Maaike
NED19991008 3 r

RESTORE CYCLING DE

37
DOBBELAERE Jana
BEL19960403 3 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

38
KUIJPERS Evy
NED19950215 3 r

JAN VAN ARCKEL DE

39
VAN LOY Tess
BEL20010820 3 r

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DJ

40
VERNEROVA Klara
CZE20010319 3 r

IVAR CS - AUTHOR TEAM DJ

41
CRABBÉ Kiona
BEL20010218 3 r

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

42
ALLART Oceane
FRA20000724 4 r

SEV V DJ

43
LARTITEGI ORMAZABAL Amaia
ESP20010312 4 r

CAF TURNKEY ENGINEERING DJ

44
VAN DER BURG Esther
NED19981002 4 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

45
BEECKMANS Sara
BEL19991010 4 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DJ

46
DE VOS Nele
BEL19980824 4 r

INDIVIDUEEL DE

47
BLANCHAERT Jo
BEL19700328 4 r

INDIVIDUEEL DE

48
SCHOON Lisette
NED20000113 4 r

HET SNELLE WIEL BLADEL DJ

49
KUZMINA Olga
RUS20000909 5 r

CHEBOKSARY DJ

DNF
ROMBOUTS Tine
BEL20000313

ACROG - BALEN BC DJ

DNF
VAN ROMPAY Anke
BEL19991011

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DJ

DNF
BASTERRA ASPE Andere
ESP20001005

SOPELA -UGERAGA DJ

© Cycling Vlaanderen