Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

16/12/2017 ANTWERPEN (A)
Printversie
Veldrijden U23 - UCI 50´ - 1015 EUR. Voorinschrijvingen: www.scheldecross.be - I: Scoutslokalen 21° Scouting Linkeroever, Gloriantlaan 2A, Antwerpen - U: 09:00/10:30/11:30 - K: Camping De Molen, Thonetlaan, Antwerpen - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Mobiele container aan de aankomst, Gloriantlaan, Antwerpen - Website: www.scheldecross.be

DVV verzekeringen Trofee Antwerpen
# deelnemers: 55 - # opgevers: 7 - Afstand: 20.0 km - Tijd: 49´06" - Gem. snelheid: 23.22 km/h
TIJD +
1
ISERBYT Eli
BEL19971022 49´06"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23CMC

2
TOUPALIK Adam
CZE19960509 49´37" +0´31"

BEOBANK - CORENDON U23

3
SCHUERMANS Jelle
BEL19961203 49´57" +0´51"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

4
PEETERS Yannick
BEL19961115 50´04" +0´58"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

5
CALUWE Stijn
BEL19960129 50´09" +1´03"

BEOBANK-CORENDON U23.C

6
WOUTERS Sieben
NED19960626 50´12" +1´06"

UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

7
JOSEPH Thomas
BEL19961206 50´25" +1´19"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

8
BONNE Jenko
BEL19970422 50´43" +1´37"

TARTELETTO - ISOREX U23

9
SIEBENS Gianni
BEL19980717 50´57" +1´51"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

10
TURNER Ben
GBR19990528 51´11" +2´05"

BEOBANK CORENDON U23

11
ROMBOUTS Seppe
BEL19980514 51´12" +2´06"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

12
VERMEERSCH Florian
BEL19990312 51´14" +2´08"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

13
DEBEIR Arno
BEL19990712 51´17" +2´11"

LARES-DOLTCINI CT U23

14
VRACHTEN Arne
BEL19990223 51´21" +2´15"

TARTELETTO - ISOREX U23

15
LIESSENS Jarno
BEL19980125 51´25" +2´19"

ACROG - BALEN BC U23

16
DRIESEN Jarne
BEL19980517 51´36" +2´30"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

17
DERVEAUX Niels
BEL19970317 51´42" +2´36"

TARTELETTO - ISOREX U23

18
PAUWELS Tijl
BEL19980824 51´50" +2´44"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

19
VANDEBOSCH Victor
BEL19980122 52´05" +2´59"

IKO-BEOBANK U23

20
LEMMENS Sander
BEL19991208 52´13" +3´07"

LENSWORLD CYCLING TEAM U23

21
VERHEYEN Thomas
BEL19970214 52´21" +3´15"

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

22
DE MEYER Senne
BEL19960529 52´24" +3´18"

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

23
DE SMET Thibaut
BEL19990507 52´29" +3´23"

BIKE ADVICE CT U23

24
WUYTS Mathijs
BEL19980730 52´47" +3´41"

ACROG - BALEN BC U23

25
SIEMONS Julian
BEL19991016 52´47" z.t.

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

26
SMETS Gert
BEL19970926 53´02" +3´56"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS U23.C

27
BONSERGENT Maxime
FRA19991029 53´06" +4´00"

MAXIME BONSERGENT U23

28
MUSKENS Mart
NED19970510 53´31" +4´25"

VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE U23

29
PEERS Nick
BEL19981224 54´03" +4´57"

INDIVIDUEEL U23

30
CLACHERTY Frazer
GBR19970810 54´06" +5´00"

GBR NATIONAL TEAM U23

31
LEE Stephen
GBR19960417 54´15" +5´09"

DERWENTSIDE CC U23

32
VAN HELVOIRT Koen
NED19990503 1 r

ZZP´R-ORANGE BABIES CYCLING TEAM U23

33
VAN BENNEKOM Kevin
NED19970609 1 r

UWTC DE VOLHARDING U23

34
DESCHEPPER Ward
BEL19990528 1 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

35
ORR Cameron
GBR19990316 1 r

GBR NATIONAL TEAM U23

36
BEKAERT Seppe
BEL19991210 2 r

VD HAUWE CT - GENTSE VS U23

37
DE BOCK Yoni
BEL19960406 2 r

ARROW CYCLING TEAM U23

38
TIBACKX Lander
BEL19990909 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

39
STUER Kwinten
BEL19991121 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

40
BRAES Brent
BEL19990411 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

41
ROBERTSON Finlay
GBR19981020 2 r

DERWENTSIDE CC U23

42
TIBACKX Lawrence
BEL19960104 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

43
HOLST Felix
GER19980809 3 r

ELEKTROLAND24-CYCLING TEAM U23

44
VERBRUGGEN Niels
NED19980323 3 r

WIELERVERENIGING SCHIJNDEL U23

45
STEURS Ward
BEL19991105 4 r

LENSWORLD CYCLING TEAM U23

46
VANDAEL Roel
BEL19980918 5 r

WAC TEAM U23

47
VAN DE PUTTE Nils
BEL19971216 5 r

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

48
VERDIJCK Lenn
BEL19990927 5 r

YOUNG CYCLING TALENT D U23

DNF
BRUYNINCKX Jonas
BEL19991005

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

DNF
CAREME Grégory
BEL19991003

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U23

DNF
TULETT Daniel
GBR19990703

SPECIALIZED RACING U 23

DNF
DEKKER Jens
NED19981213

BEOBANK - CORENDON U23

DNF
VERBEECK Glenn
BEL19970629

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

DNF
HÄHNEL Frederik
GER19960418

LKT TEAM BRANDENBURG U23.C

DNF
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

© Cycling Vlaanderen