Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

03/12/2017 MOL (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 2 UCI - Klasse 2 60´ - 1525 EUR. - I: Eco Center, Postelsesteenweg 71, 2400 Mol - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Strandgebouw Zilvermeerstrand - Contact: vzw Pro-Cycling.be, Frans Raatsstraat 92, 2920 Kalmthout (Tel.: 0498883987) (koen.monu@telenet.be) - Med. Controle:: Strandgebouw Zilvermeerstrand - Website: www.zilvermeercross.be of www.pro-cycling.be

Elite Men/Hommes-C2
# deelnemers: 45 - # opgevers: 4 - Tijd: 58´25"
TIJD +
1
VAN DER POEL David
NED19920615 58´25"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

2
VAN KESSEL Corne
NED19910807 58´26" +0´01"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

3
MEEUSEN Tom
BEL19881107 58´26" z.t.

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

4
MERLIER Tim
BEL19921030 58´51" +0´26"

CRELAN - CHARLES EL.CP

5
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 59´07" +0´42"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

6
AERNOUTS Jim
BEL19890323 59´17" +0´52"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

7
PEETERS Rob
BEL19850702 59´43" +1´18"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

8
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H00´25" +2´00"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

9
TOUPALIK Adam
CZE19960509 1H00´48" +2´23"

BEOBANK - CORENDON U23

10
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H01´04" +2´39"

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

11
CALUWE Stijn
BEL19960129 1H01´43" +3´18"

BEOBANK-CORENDON U23.C

12
VAN LEEUWEN Patrick
NED19850416 z.t. z.t.

ORANGE BABIES CYCLING TEAM ELITE

13
VAN DER STEGEN Roel
NED19970116 1H02´03" +3´38"

MTB BAARLO U23

14
VAN TICHELT Yorben
BEL19940712 1H02´22" +3´57"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CZC

15
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 1H02´26" +4´01"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

16
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 1H03´10" +4´45"

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

17
PAUWELS Tijl
BEL19980824 1H03´15" +4´50"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

18
VRACHTEN Arne
BEL19990223 1H03´22" +4´57"

TARTELETTO - ISOREX U23

19
ESTEBAN AGÜERO Ismael
ESP19830916 1H03´54" +5´29"

CC GUSANO EL.CP

20
GOEMAN Andreas
BEL19990807 1H04´32" +6´07"

TELENET FIDEA LIONS U23

21
LINDENAU Max
GER19940808 1 r

STEVENS RACING TEAM EL.MC

22
LINDENAU Paul
GER19960122 1 r

RV GERMANIA HAMBURG / STEVENS RACING TEA U23

23
LEAERTS Yelle
BEL19941105 1 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

24
KAISE Julien
BEL19950112 1 r

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

25
TIELEN Dario
BEL19941113 1 r

INDIVIDUEEL ELITE

26
DE WIT Edwin
BEL19830430 1 r

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

27
PEERS Nick
BEL19981224 2 r

INDIVIDUEEL U23

28
KOYEN Niels
BEL19910727 2 r

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

29
PETROV Spencer
USA19980909 2 r

ASPIRE RACING U23.MC

30
GOOSEN Wouter
BEL19860310 3 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

31
PAUWELS Dries
BEL19880719 3 r

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

32
DE SCHUYTER Tim
BEL19930413 3 r

DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

33
HIDALGO GARCÍA David
ESP19900621 4 r

KOBA CYCLING CX TEAM ELITE

34
VAN DE KERCKHOVE Nick
BEL19960313 4 r

TARTELETTO - ISOREX U23

35
OBERTEICHER Marco
GER19990718 4 r

RSV GÜTERSLOH 1931 U23

36
LEE Stephen
GBR19960417 4 r

DERWENTSIDE CC U23

37
RIENTS Jesse
USA19770826 4 r

KUHL CYCLING TEAM

38
ALBIZUA ZUBIZARRETA Josu
ESP19971128 4 r

KOBA CLYCING CX TEAM U23

39
HÖRSCHLÄGER Johannes
AUT19901211 4 r

RADSPORTUNION ELITE

40
KAJI Tetsuki
JPN19991217 4 r

INDIVIDUEEL U23

41
AGUADO RODRIGUEZ Victor
ESP19950123 5 r

- ELITE

DNF
JACOBS Johan
SUI19970301

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

DNF
FLOREN Wesley
NED19970825

ZRTC THEO MIDDELKAMP U23

DNF
ROBERTSON Finlay
GBR19981020

DERWENTSIDE CC U23

DNF
SERRE Stef
BEL19981215

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

© Cycling Vlaanderen