Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

26/11/2017 HAMME (O)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.flandriencross.be - I: Dagverzorgingscentrum Den Oever, Marktplein 23, 9220 Hamme - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme (052476374). - Website: www.flandriencross.be

DVV Verzekering Trofee
# deelnemers: 31 - # opgevers: 3 - Afstand: 19.6 km - Tijd: 56´08" - Gem. snelheid: 19.77 km/h
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 56´08"

BEOBANK-CORENDON U23CMC

2
VAN AERT Wout
BEL19940915 56´41" +0´33"

CRELAN - CHARLES EL.CP

3
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 56´55" +0´47"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

4
VAN KESSEL Corne
NED19910807 56´59" +0´51"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

5
MEEUSEN Tom
BEL19881107 57´05" +0´57"

BEOBANK-CORENDON EL.CMC

6
PAUWELS Kevin
BEL19840412 57´13" +1´05"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

7
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 57´23" +1´15"

TELENET FIDEA LIONS EL.MC

8
MERLIER Tim
BEL19921030 57´34" +1´26"

CRELAN - CHARLES EL.CP

9
ADAMS Jens
BEL19920605 57´39" +1´31"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

10
AERTS Toon
BEL19931019 58´05" +1´57"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

11
MEISEN Marcel
GER19890108 58´26" +2´18"

STEYLAERTS FIRSTBET ELITE

12
SOETE Daan
BEL19941219 58´27" +2´19"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

13
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 59´12" +3´04"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

14
SWEECK Laurens
BEL19931217 59´21" +3´13"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

15
BOSMANS Wietse
BEL19911230 59´22" +3´14"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS EL.CMC

16
AERNOUTS Jim
BEL19890323 59´36" +3´28"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

17
BOROS Michael
CZE19920809 59´51" +3´43"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.MC

18
HYDE Stephen
UMI19870310 1H00´46" +4´38"

CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.CON ELITE

19
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 1H01´00" +4´52"

VZW WEST COAST RACING TEAM U23.MC

20
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 1H01´10" +5´02"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

21
TRIGO Florian
FRA19971121 1H01´58" +5´50"

U V FOURMISIENNE ELITE

22
PEETERS Rob
BEL19850702 1H02´22" +6´14"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

23
VAN DER MEER Gosse
NED19950624 1H03´06" +6´58"

TARTELETTO ISOREX U23.C

24
PRUVOST Nicolas
FRA19950115 1H03´23" +7´15"

ESEG DOUAI EL.CZC

25
TIELEN Dario
BEL19941113 1H04´21" +8´13"

INDIVIDUEEL ELITE

26
LEAERTS Yelle
BEL19941105 1H04´52" +8´44"

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

27
DE WIT Edwin
BEL19830430 2 r

RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

28
DE BOCK Jelle
BEL19930407 4 r

ARROW CYCLING TEAM ELITE

DNF
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

DNF
ADAMS Joeri
BEL19891015

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

DNF
VANDEKINDEREN Jens
BEL19930430

KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM EL.MC

© Cycling Vlaanderen