Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

26/11/2017 HAMME (O)
Printversie
Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 40´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.flandriencross.be - I: Dagverzorgingscentrum Den Oever, Marktplein 23, 9220 Hamme - U: 09:00/12:45/13:45 - K: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme (052476374). - Website: www.flandriencross.be

DVV Verzekeringen Trofee
# deelnemers: 42 - # opgevers: 1 - Afstand: 11.2 km - Tijd: 39´09" - Gem. snelheid: 15.34 km/h
TIJD +
1
CANT Sanne
BEL19901008 39´09"

BEOBANK-CORENDON DEPROF

2
NOBLE Ellen
USA19950312 39´15" +0´06"

ASPIRE RACING DE.UCI

3
COMPTON Katherine
USA19781203 39´16" +0´07"

KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES DE

4
VAN LOY Ellen
BEL19800916 40´01" +0´52"

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM DE

5
BRAMMEIER Nikki
GBR19861230 40´07" +0´58"

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM DE

6
KAPTHEIJNS Maud
NED19940928 40´21" +1´12"

CRELAN-CHARLES DE

7
WYMAN Helen
GBR19810304 40´35" +1´26"

KONA FACTORY TEAM DEPROF

8
ARZUFFI Alice Maria
ITA19941119 41´02" +1´53"

STEYLAERTS-BETFIRST DE

9
SELS Loes
BEL19850725 41´04" +1´55"

KDL CYCLING TEAM DE

10
VERDONSCHOT Laura
BEL19961204 41´22" +2´13"

MARLUX - NAPOLEON GAMES DEPROF

11
VERHESTRAETEN Karen
BEL19910423 41´29" +2´20"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

12
ANDERSON Elle
USA19880329 42´12" +3´03"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

13
HOEKE Geerte
NED19900714 42´37" +3´28"

WV BREDA DE

14
HONSINGER Clara
USA19970605 43´02" +3´53"

USA NATIONAL TEAM DE

15
VAN ANROOIJ Lindy
NED19960708 43´06" +3´57"

CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES DE

16
MULDER Mascha
NED19940317 43´37" +4´28"

CYCLING.BE-ALPHAMOTORHOMES DE

17
PEETERS Jinse
BEL19990526 43´54" +4´45"

ACROG - BALEN BC DJ

18
TRUYEN Marthe
BEL19990930 43´59" +4´50"

AA-DRINK JONGERENTEAM DJ

19
NORBERT RIBEROLLE Marion
FRA19990107 44´07" +4´58"

UNION CYCLISTE DU BASSIN HOUILLER SAINT DE

20
WITLOX Lizzy
NED19950211 44´27" +5´18"

SBJ BIKE TEAM DE

21
VERSCHUEREN Jolien
BEL19900507 44´38" +5´29"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DEPROF

22
TERPSTRA Anne
NED19910105 45´01" +5´52"

GHOST FACTORY RACING DE

23
VERHOEVEN Suzanne
BEL19960508 45´06" +5´57"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

24
DE BRUYNE Meg
BEL19960923 45´26" +6´17"

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

25
RATHBUN Laurel
USA19960510 45´31" +6´22"

USA NATIONAL TEAM DE

26
VANICKOVA Tereza
CZE20000730 45´32" +6´23"

IVAR CS - AUTHOR TEAM DE

27
MAES Shana
BEL19950202 45´40" +6´31"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

28
VAN DER BURG Esther
NED19981002 46´19" +7´10"

CYCLING.BE- ALPHA MOTORHOMES DE

29
TRABAZO BRAGADO Irene
ESP19981026 46´31" +7´22"

C.C.MARIN-OTTOMAN DE

30
REDMOND Natalie
AUS19910804 46´36" +7´27"

OZRIDERS CANNONDALE SRAM DE

31
MICHELS Laure
BEL20000303 47´26" +8´17"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

32
KUIJPER Elodie
NED20000302 47´31" +8´22"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

33
GLAUS Flurina
SUI19970415 47´58" +8´49"

THÖMUS RACING TEAM DE

34
ROMBOUTS Tine
BEL20000313 48´09" +9´00"

ACROG - BALEN BC DJ

35
VAN REGENMORTEL Laura
NED19920626 48´20" +9´11"

RESTORE CYCLING DE

36
WÜTHRICH Svenja
SUI19970205 48´26" +9´17"

EKZ TEAM DE

37
VERMEIREN Tinne
BEL19950519 49´35" +10´26"

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

38
HEIJ Sabine
NED19980813 1 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

39
RIEDEL Stacey
AUS19950523 1 r

LA VELOCITA SPIN CYCLE CLOTHING DE.UCI

40
DE VOS Nele
BEL19980824 1 r

INDIVIDUEEL DE

41
BLANCHAERT Jo
BEL19700328 2 r

INDIVIDUEEL DE

DNF
SCHÄTTI Michelle
SUI19990417

TCS CYCLING TEAM DE

© Cycling Vlaanderen