Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

26/11/2017 HAMME (O)
Printversie
Veldrijden U23 - UCI 50´ - 1015 EUR. Voorinschrijvingen: www.flandriencross.be - I: Dagverzorgingscentrum Den Oever, Marktplein 23, 9220 Hamme - U: 09:00/11:00/12:00 - K: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Gem. Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 Hamme (052476374). - Website: www.flandriencross.be

Rituitslag
# deelnemers: 59 - # opgevers: 8 - Afstand: 16.8 km - Tijd: 51´36" - Gem. snelheid: 18.04 km/h
TIJD +
1
ISERBYT Eli
BEL19971022 51´36"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23CMC

2
PEETERS Yannick
BEL19961115 52´10" +0´34"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

3
JOSEPH Thomas
BEL19961206 52´22" +0´46"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

4
TOUPALIK Adam
CZE19960509 53´02" +1´26"

BEOBANK - CORENDON U23

5
CALUWE Stijn
BEL19960129 53´13" +1´37"

BEOBANK-CORENDON U23.C

6
SCHUERMANS Jelle
BEL19961203 53´36" +2´00"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

7
KIELICH Timo
BEL19990805 53´40" +2´04"

TREK-BIORACER MTB TEAM JUNIOR

8
VANDEBOSCH Victor
BEL19980122 54´04" +2´28"

IKO-BEOBANK U23

9
ROMBOUTS Seppe
BEL19980514 54´11" +2´35"

ACROG - BALEN BC U23

10
VLIEGEN Pieter-jan
BEL19990915 54´17" +2´41"

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

11
SIEBENS Gianni
BEL19980717 54´26" +2´50"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

12
GOEMAN Andreas
BEL19990807 54´26" z.t.

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM JUNIOR

13
PAUWELS Tijl
BEL19980824 54´29" +2´53"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

14
TULETT Daniel
GBR19990703 54´29" z.t.

SPECIALIZED RACING U 23

15
LOOCKX Lander
BEL19970425 54´48" +3´12"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

16
LIESSENS Jarno
BEL19980125 55´02" +3´26"

ACROG - BALEN BC U23

17
VERMEERSCH Florian
BEL19990312 55´06" +3´30"

ACROG - BALEN BC JUNIOR

18
DEBEIR Arno
BEL19990712 55´06" z.t.

LARES-DOLTCINI CT JUNIOR

19
DERVEAUX Niels
BEL19970317 55´14" +3´38"

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

20
ELLWOOD Grant
USA19960511 55´14" z.t.

USA NATIONAL TEAM

21
SIEMONS Julian
BEL19991016 55´45" +4´09"

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

22
VERHEYEN Thomas
BEL19970214 55´56" +4´20"

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

23
DE MEYER Senne
BEL19960529 56´08" +4´32"

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

24
BONNE Jenko
BEL19970422 56´08" z.t.

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

25
CHANCE Maxx
USA19960430 56´21" +4´45"

- U23

26
VAN DE VELDE Thomas
BEL19960521 56´27" +4´51"

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

27
SMETS Gert
BEL19970926 56´43" +5´07"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS U23.C

28
MEIN Thomas
GBR19990112 56´43" z.t.

HOPE FACTORY RACING U23

29
AGTERBERG Kyle
NED19990219 56´48" +5´12"

G.W.C. DE ADELAAR U23

30
STEPHENSON Denzel
USA19990218 56´55" +5´19"

USA NATIONAL TEAM

31
TIBACKX Lawrence
BEL19960104 57´00" +5´24"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

32
BONSERGENT Maxime
FRA19991029 57´08" +5´32"

MAXIME BONSERGENT U23

33
HENNAUX Loic
BEL19960212 57´24" +5´48"

PRORACE CYCLING TEAM U23

34
TODARO Manuel
ITA19960701 57´32" +5´56"

TEAM PALA FENICE- U23

35
FLOREN Wesley
NED19970825 57´46" +6´10"

ZRTC THEO MIDDELKAMP U23

36
DECLERCK Mathias
BEL19960107 58´01" +6´25"

BIKE ADVICE CT U23

37
LEE Stephen
GBR19960417 58´11" +6´35"

DERWENTSIDE CC U23

38
STUER Kwinten
BEL19991121 58´15" +6´39"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

39
BREUGELMANS Michiel
BEL19970419 58´25" +6´49"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

40
DE BOCK Yoni
BEL19960406 58´48" +7´12"

ARROW CYCLING TEAM U23

41
VAN ROY Matthias
BEL19980305 59´04" +7´28"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

42
PEMEN Diederik
BEL19980911 59´39" +8´03"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

43
WALKERDEN Ben
AUS19980321 1H00´02" +8´26"

CARNEGIE CAULFIELD CC U23

44
TIBACKX Lander
BEL19990909 1H00´06" +8´30"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

45
ROBERTSON Finlay
GBR19981020 1 r

DERWENTSIDE CC U23

46
BEKAERT Seppe
BEL19991210 1 r

VD HAUWE CT - GENTSE VS JUNIOR

47
CAREME Grégory
BEL19991003 1 r

BLANCS GILETS BRABANT WALLON JUNIOR

48
JAMIN Louis
BEL19970731 2 r

SUPER BIKERS ECOLE VTT U23

49
VERBEECK Glenn
BEL19970629 2 r

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

50
KAJI Tetsuki
JPN19991217 3 r

INDIVIDUEEL U23

51
VAN WYNSBERGHE Maxime
BEL19980425 3 r

SUPER BIKERS ECOLE VTT U23

DNF
DEKKER Jens
NED19981213

BEOBANK - CORENDON U23

DNF
DE SMET Thibaut
BEL19990507

BIKE ADVICE CT JUNIOR

DNF
VRACHTEN Arne
BEL19990223

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) JUNIOR

DNF
BRUNNER Eric
USA19981201

USA NATIONAL TEAM

DNF
SMET Jonas
BEL19990106

IKO-BEOBANK JUNIOR

DNF
BRAES Brent
BEL19990411

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

DNF
VALCKE Owen
BEL19990514

TREK-BIORACER MTB TEAM JUNIOR

DNF
DESCHEPPER Ward
BEL19990528

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

© Cycling Vlaanderen