Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

12/11/2017 GAVERE (O)
Printversie
Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 40´ - 5000 EUR. - I: Luchtmachtkazerne Gavere - U: 09:00/12:40/13:40 - Contact: Etienne Gevaert, Steenweg 169, 9890 Asper (Tel.: 093845436) (info@cyclocrossgavere.be) - Extra info: Kleedkamers + parking: Luchtmachtkazerne Gavere (ploegen) - Warande Gavere (individuele renners) - Med. Controle:: Luchtmachtkazerne Gavere

Rituitslag
# deelnemers: 32 - # opgevers: 2 - Tijd: 42´50"
TIJD +
1
VAN LOY Ellen
BEL19800916 42´50"

TELENET FIDEA LIONS DE

2
BRAMMEIER Nikki
GBR19861230 42´52" +0´02"

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM DE

3
VAN DE STEENE Kim
BEL19860708 43´11" +0´21"

TARTELETTO - ISOREX DE

4
ARZUFFI Alice Maria
ITA19941119 43´26" +0´36"

STEYLAERTS-BETFIRST DE

5
CANT Sanne
BEL19901008 43´52" +1´02"

BEOBANK-CORENDON DEPROF

6
DE BOER Sophie
NED19901212 44´09" +1´19"

BREEPARK DE

7
MAJERUS Christine
LUX19870225 44´15" +1´25"

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM DE

8
VERSCHUEREN Jolien
BEL19900507 44´18" +1´28"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DEPROF

9
WORST Annemarie
NED19951219 44´24" +1´34"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS DE.UCI

10
COMPTON Katherine
USA19781203 44´29" +1´39"

KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES DE

11
ANDERSON Elle
USA19880329 44´57" +2´07"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DE

12
KAPTHEIJNS Maud
NED19940928 45´42" +2´52"

CRELAN-CHARLES DE

13
VERDONSCHOT Laura
BEL19961204 45´53" +3´03"

MARLUX - NAPOLEON GAMES DEPROF

14
NAGENGAST Fleur
NED19980128 46´05" +3´15"

TELENET FIDEA LIONS DE

15
KASTELIJN Yara
NED19970809 46´22" +3´32"

WM3 PRO CYCLING DE.UCI

16
NOSKOVA Nikola
CZE19970701 47´01" +4´11"

DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM DE

17
HOEKE Geerte
NED19900714 47´03" +4´13"

WV BREDA DE

18
VERHESTRAETEN Karen
BEL19910423 47´40" +4´50"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

19
BETSEMA Denise
NED19930123 48´30" +5´40"

HR EN TC D.O.K DE

20
MEISTROK Susanne
NED19991008 49´15" +6´25"

MIJN BAD-LIV/GIANT DE

21
BELLAERT Axelle
BEL19970425 49´38" +6´48"

DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM DE

22
PEETERS Jinse
BEL19990526 51´09" +8´19"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE DJ

23
VAN DE PUTTE Kim
BEL19840126 52´32" +9´42"

BIKE ADVICE CT DE

24
GERRITSEN Irene
NED19960201 53´54" +11´04"

AR&TV DE ADELAAR DE

25
BOLZAN Matilde
ITA19990601 54´49" +11´59"

A.S. DILETTANTISTICA GS SORGENTE PRADIPOZZO DE

26
BOSCHKER Julia
NED19990813 55´31" +12´41"

WV HET STADION DE.UCI

27
DOBBELAERE Jana
BEL19960403 1 r

KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS DE

28
MICHELS Laure
BEL20000303 1 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

29
BLANCHAERT Jo
BEL19700328 2 r

INDIVIDUEEL DE

30
DE WULF Yasmine
BEL19920130 2 r

INDIVIDUEEL DE

DNF
SELS Loes
BEL19850725

CRELAN - CHARLES DE

DNF
BOIDEQUIN Laurine
BEL20000302

SUPER BIKERS ECOLE VTT DJ

© Cycling Vlaanderen