Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

12/11/2017 GAVERE (O)
Printversie
Veldrijden U23 - UCI 50´ - 1015 EUR. - I: Luchtmachtkazerne Gavere - U: 09:00/11:00/12:00 - Contact: Etienne Gevaert, Steenweg 169, 9890 Asper (Tel.: 093845436) (info@cyclocrossgavere.be) - Extra info: Kleedkamers + parking: Luchtmachtkazerne Gavere (ploegen) - Warande Gavere (individuele renners) - Med. Controle:: Luchtmachtkazerne Gavere

Rituitslag
# deelnemers: 63 - # opgevers: 8 - Tijd: 51´01"
TIJD +
1
PIDCOCK Thomas
GBR19990730 51´01"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

2
WOUTERS Sieben
NED19960626 51´30" +0´29"

UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

3
AERTS Thijs
BEL19961103 51´45" +0´44"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

4
PEETERS Yannick
BEL19961115 51´51" +0´50"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

5
VANDEBOSCH Toon
BEL19990619 51´55" +0´54"

BEOBANK-CORENDON JUNIOR

6
JOSEPH Thomas
BEL19961206 52´05" +1´04"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

7
TOUPALIK Adam
CZE19960509 52´15" +1´14"

BEOBANK - CORENDON U23

8
SCHUERMANS Jelle
BEL19961203 53´07" +2´06"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

9
ARENSMAN Thymen
NED19991204 53´17" +2´16"

CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS U23

10
BEKAERT Yentl
BEL19990718 53´31" +2´30"

TELENET FIDEA LIONS JUNIOR

11
LOOCKX Lander
BEL19970425 53´55" +2´54"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

12
VAN DER HEIJDEN Maik
NED19970403 54´12" +3´11"

ORANGE BABIES CYCLING TEAM U23.C

13
GOEMAN Andreas
BEL19990807 54´15" +3´14"

TELENET FIDEA LIONS JUNIOR

14
SMETS Gert
BEL19970926 54´18" +3´17"

ERA REAL ESTATE - CIRCUS U23.C

15
SIEBENS Gianni
BEL19980717 54´25" +3´24"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

16
DEBEIR Arno
BEL19990712 54´27" +3´26"

LARES-DOLTCINI CT JUNIOR

17
DERVEAUX Niels
BEL19970317 54´46" +3´45"

TARTELETTO - ISOREX U23

18
PAUWELS Tijl
BEL19980824 54´50" +3´49"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

19
VAN DIJKE Koen
NED19960416 54´57" +3´56"

TWC HET SNELLE WIEL U23

20
LIESSENS Jarno
BEL19980125 55´18" +4´17"

ACROG - BALEN BC U23

21
ROMBOUTS Seppe
BEL19980514 55´27" +4´26"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

22
DE MEYER Senne
BEL19960529 55´34" +4´33"

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

23
MUSKENS Mart
NED19970510 55´42" +4´41"

VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE U23

24
KIELICH Timo
BEL19990805 55´43" +4´42"

ERA - CIRCUS JUNIOR

25
VLIEGEN Pieter-jan
BEL19990915 56´01" +5´00"

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

26
VERHEYEN Thomas
BEL19970214 56´06" +5´05"

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

27
BAKX Kelvin
NED19960118 56´13" +5´12"

MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM U23

28
ALDERWEIRELD Robin
BEL19961210 56´17" +5´16"

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

29
MEIN Thomas
GBR19990112 56´39" +5´38"

HOPE FACTORY RACING U23

30
VERMEERSCH Florian
BEL19990312 57´03" +6´02"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE JUNIOR

31
CAMPS Jelle
BEL19990405 57´18" +6´17"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE JUNIOR

32
VRACHTEN Arne
BEL19990223 57´27" +6´26"

TARTELETTO - ISOREX JUNIOR

33
VANDEBOSCH Victor
BEL19980122 57´34" +6´33"

IKO-BEOBANK U23

34
FLOREN Wesley
NED19970825 57´38" +6´37"

ZRTC THEO MIDDELKAMP U23

35
TIBACKX Lawrence
BEL19960104 57´49" +6´48"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

36
WALKERDEN Ben
AUS19980321 58´07" +7´06"

CARNEGIE CAULFIELD CC U23

37
BONNE Jenko
BEL19970422 58´20" +7´19"

TARTELETTO - ISOREX U23

38
LEE Stephen
GBR19960417 58´34" +7´33"

DERWENTSIDE CC U23

39
MUSEEUW Stefano
BEL19970601 59´08" +8´07"

TARTELETTO - ISOREX U23

40
SMET Jonas
BEL19990106 59´19" +8´18"

IKO-BEOBANK JUNIOR

41
VANDENBROUCKE Niels
BEL19970530 1 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

42
BEKAERT Seppe
BEL19991210 2 r

VD HAUWE CT - GENTSE VS JUNIOR

43
VAN DEN BERGHEN Lars
NED19991013 2 r

WESTLAND WIL VOORUIT U23

44
DESCHEPPER Ward
BEL19990528 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

45
VAN DE KERCKHOVE Nick
BEL19960313 2 r

TARTELETTO - ISOREX U23

46
VAN BENNEKOM Kevin
NED19970609 2 r

UWTC DE VOLHARDING U23

47
VERBEECK Glenn
BEL19970629 2 r

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

48
TIBACKX Lander
BEL19990909 2 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

49
JACOBS Johan
SUI19970301 2 r

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

50
LOGIE Aaron
BEL19990406 3 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN JUNIOR

51
KAJI Tetsuki
JPN19991217 3 r

INDIVIDUEEL U23

52
PEETERS Kyle
BEL19990912 3 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D JUNIOR

53
VAN DER BORGHT Jani
BEL19990413 4 r

INDIVIDUEEL JUNIOR

54
CAREME Grégory
BEL19991003 4 r

BLANCS GILETS BRABANT WALLON JUNIOR

55
DE JONGHE Laurens
BEL19960214 4 r

ESPIRA CYCLING TEAM U23

DNF
AGTERBERG Kyle
NED19990219

G.W.C. DE ADELAAR U23

DNF
DECLERCK Mathias
BEL19960107

BIKE ADVICE CT U23

DNF
DEWITTE Casper
BEL19980822

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
DRIESEN Jarne
BEL19980517

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

DNF
HENNAUX Loic
BEL19960212

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
LEMMENS Sander
BEL19991208

LENSWORLD CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
SIEMONS Julian
BEL19991016

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

DNF
TODARO Manuel
ITA19960701

TEAM PALA FENICE- U23

© Cycling Vlaanderen