Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

01/11/2017 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O)
Printversie
Veldrijden U23 - UCI 50´ - 1015 EUR. - I: OBC (Oudenaardse Betoncentrale), Meersbloem-Melden 21, 9700 Oudenaarde - U: 09:00/11:00/12:00 - K: OBC, Meersbloem-Melden 21, 9700 Oudenaarde - Contact: Chris Mannaerts, Zuiderring 160, 2400 Mol (Tel.: 0476572053) (chris.mannaerts@telenet.be) - Med. Controle:: Dokter Piet Daneels, Meldenstraat 98, 9700 Oudenaarde (055303639). - Website: www.koppenbergcross.be

DVV Verzekeringen Trofee Koppenbergcross
# deelnemers: 59 - # opgevers: 9 - Afstand: 20.65 km - Tijd: 55´01" - Gem. snelheid: 21.07 km/h
TIJD +
1
PIDCOCK Thomas
GBR19990730 55´01"

TELENET FIDEA LIONS U23.C

2
ISERBYT Eli
BEL19971022 55´05" +0´04"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23CMC

3
DEKKER Jens
NED19981213 55´08" +0´07"

BEOBANK - CORENDON U23

4
JOSEPH Thomas
BEL19961206 56´39" +1´38"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

5
PEETERS Yannick
BEL19961115 56´54" +1´53"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

6
PIGEON Hugo
FRA19960915 56´59" +1´58"

CHAMBERY CF U23

7
GOEMAN Andreas
BEL19990807 57´04" +2´03"

TELENET FIDEA LIONS JUNIOR

8
VAN DIJKE Koen
NED19960416 57´22" +2´21"

TWC HET SNELLE WIEL U23

9
BONSERGENT Maxime
FRA19991029 57´31" +2´30"

MAXIME BONSERGENT U23

10
VLIEGEN Pieter-jan
BEL19990915 57´42" +2´41"

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

11
DEBEIR Arno
BEL19990712 57´47" +2´46"

LARES-DOLTCINI CT JUNIOR

12
SCHUERMANS Jelle
BEL19961203 57´55" +2´54"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23.C

13
DERVEAUX Niels
BEL19970317 58´00" +2´59"

TARTELETTO - ISOREX U23

14
ROMBOUTS Seppe
BEL19980514 58´12" +3´11"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

15
MEIN Thomas
GBR19990112 58´21" +3´20"

HOPE FACTORY RACING U23

16
AGTERBERG Kyle
NED19990219 58´32" +3´31"

G.W.C. DE ADELAAR U23

17
BEKAERT Yentl
BEL19990718 58´43" +3´42"

TELENET FIDEA LIONS JUNIOR

18
VAN DE KERCKHOVE Nick
BEL19960313 58´58" +3´57"

TARTELETTO - ISOREX U23

19
LOOCKX Lander
BEL19970425 59´09" +4´08"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

20
VAN DE VELDE Thomas
BEL19960521 59´13" +4´12"

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

21
SMET Jonas
BEL19990106 59´25" +4´24"

IKO-BEOBANK JUNIOR

22
LIESSENS Jarno
BEL19980125 59´35" +4´34"

ACROG - BALEN BC U23

23
VERMEERSCH Florian
BEL19990312 1H00´08" +5´07"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE JUNIOR

24
DE SMET Thibaut
BEL19990507 1H00´25" +5´24"

BIKE ADVICE CT JUNIOR

25
LEE Stephen
GBR19960417 1H00´32" +5´31"

DERWENTSIDE CC U23

26
PAUWELS Tijl
BEL19980824 1H00´37" +5´36"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

27
WALKERDEN Ben
AUS19980321 1H00´44" +5´43"

CARNEGIE CAULFIELD CC U23

28
DECLERCK Mathias
BEL19960107 1H00´53" +5´52"

BIKE ADVICE CT U23

29
DE BOCK Yoni
BEL19960406 1H01´06" +6´05"

ARROW CYCLING TEAM U23

30
FLOREN Wesley
NED19970825 1H01´26" +6´25"

ZRTC THEO MIDDELKAMP U23

31
SIEBENS Gianni
BEL19980717 1H01´29" +6´28"

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

32
WILLIAMS Joe
GBR19980909 1H01´34" +6´33"

PH-MASS/PAUL MILNES/ OLDFIELD ERT U23

33
DE MEYER Senne
BEL19960529 z.t. z.t.

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

34
TIBACKX Lawrence
BEL19960104 1H01´57" +6´56"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

35
VERBEECK Glenn
BEL19970629 1 r

AA-DRINK JONGERENTEAM U23

36
BONNE Jenko
BEL19970422 1 r

TARTELETTO - ISOREX U23

37
MUSKENS Mart
NED19970510 1 r

VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE U23

38
VANDENBROUCKE Niels
BEL19970530 1 r

TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN U23

39
PEERS Nick
BEL19981224 1 r

INDIVIDUEEL U23

40
GUILLAUME Geoffrey
BEL19960321 1 r

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES U23

41
CAREME Grégory
BEL19991003 1 r

BLANCS GILETS BRABANT WALLON JUNIOR

42
VALCKE Owen
BEL19990514 1 r

TREK-BIORACER MTB TEAM JUNIOR

43
KAJI Tetsuki
JPN19991217 1 r

INDIVIDUEEL U23

44
VAN ROY Matthias
BEL19980305 1 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

45
TIBACKX Lander
BEL19990909 1 r

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

46
POLDERVAART Mario
NED19980214 2 r

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

47
D´HEYGERE Gil
BEL19980330 3 r

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

48
COPPELMANS Wessel
NED19991203 3 r

TWC HET SNELLE WIEL JUNIOR

49
DE NEVE Joerik
BEL19990830 3 r

VZW JONG WIELERTALENT JUNIOR

50
VERDIJCK Lenn
BEL19990927 5 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D JUNIOR

DNF
TURNER Ben
GBR19990528

BEOBANK CORENDON U23

DNF
JASPERS Jappe
BEL19980901

CRELAN - CHARLES U23.CP

DNF
DRIESEN Jarne
BEL19980517

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

DNF
WUYTS Mathijs
BEL19980730

ACROG - BALEN BC U23

DNF
VAN DE PUTTE Nils
BEL19971216

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

DNF
DE JONGHE Laurens
BEL19960214

ESPIRA CYCLING TEAM U23

DNF
VANDAEL Roel
BEL19980918

WAC TEAM U23

DNF
SMETS Gert
BEL19970926

ERA REAL ESTATE - CIRCUS U23.C

DNF
JACOBS Johan
SUI19970301

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE U23

© Cycling Vlaanderen