Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

11/03/2018 BETEKOM (B)
Printversie
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop 110 km - 600 EUR - Bijkomende prijzen: 500 EUR. - I: Sporthal De Tumkens, Past. Pitetlaan, 3130 Betekom - U: 13:00/14:15/14:30 - K: Sporthal De Tumkens, Past. Pitetlaan, 3130 Betekom - Contact: Van Calster Benny, Hannekesstraat 25, 3130 Betekom (Tel.: 0495472992) (roger.aerts@skynet.be) - Extra info: 20 x 5,5 km / Premies: 500€ - Med. Controle:: Sporthal De Tumkens, Past. Pitetlaan, 3130 Betekom

Rituitslag
# deelnemers: 159 - # opgevers: 39 - Afstand: 110.0 km - Tijd: 2:38´25" - Gem. snelheid: 41.59 km/h
TIJD +
1
CLE Brent
BEL19951023 2H38´25"

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

2
CUMPS Ruben
BEL19930106 z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

3
COMMEYNE Davy
BEL19800514 z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

4
VERSTREPEN Dries
BEL19950525 z.t.

UNITED C.T. ELITE

5
BROES Michiel
BEL19930601 2H38´38" +0´13"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

6
DRUYTS Gerry
BEL19910130 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

7
WOUTERS Rutger
BEL19910810 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

8
LIEVENS Niels
BEL19921030 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

9
SEGERS Joren
BEL19911112 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

10
KAESEMANS Jasper
BEL19990103 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

11
DEMOLDER Stijn
BEL19980416 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U23

12
CLAES Stef
BEL19981229 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

13
VERHAEGEN Tom
BEL19961217 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

14
ANDRIEU Maxim
BEL19970417 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL U23

15
LEHAEN Dries
BEL19950916 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

16
VANDENBROECK Yarno
BEL19981123 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

17
DIELISSEN Bart
NED19940424 z.t. z.t.

WV BREDA ELITE

18
GERITS Vince
BEL19970926 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

19
SCHERPENBERGH Tristan
BEL19990414 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

20
CLAUS Dieter
BEL19940112 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

21
VAN LAER Ward
BEL19951014 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

22
VAN NUFFELEN Glen
BEL19970215 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

23
MARIS Elias
BEL19991005 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

24
MASURE Brent
BEL19941008 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

25
BAL Marijn
BEL19910729 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

26
DOCKX Kristof
BEL19921204 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

27
PUT Lars
BEL19990909 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

28
VAN LAER Jan
BEL19990101 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

29
GRUITHUIJZEN Paul
NED19980202 z.t. z.t.

WV SCHIJNDEL U23

30
MOLENBERGHS Pieter
BEL19910812 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. ELITE

31
SIEMONS Stijn
BEL19971227 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

32
VAN BUN Dries
BEL19990629 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U23

33
VERSTEVEN Stijn
BEL19940201 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

34
FRANCEN Joeri
BEL19990604 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

35
HEYMANS Jonas
BEL19860829 z.t. z.t.

TEL & CO CYCLING TEAM MASTM

36
HODIAMONT Jeffrey
NED19920521 z.t. z.t.

TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG ELITE

37
VAN ESCH Jarno
NED19990105 z.t. z.t.

WV SCHIJNDEL U23

38
VAN RUTTEN Bryan
NED19931228 z.t. z.t.

WV DE JONGE RENNER ELITE

39
WILLEMS Kenny
BEL19931027 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

40
FIERENS Wietse
BEL19971009 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

41
SERRÉ Stef
BEL19981215 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

42
REUVERS Kevin
NED19991222 z.t. z.t.

WIELERVERENIGING BREDA U23

43
HELLEMOSE Asbjørn
DEN19990115 z.t. z.t.

HAMMEL CYKLE KLUB U23

44
VERBESTEL Robin
BEL19950826 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

45
VAN GOETHEM Kevin
BEL19901123 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

46
VAN DE MIEROOP Sam
BEL19910903 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

47
BORGERS Gilles
BEL19981010 z.t. z.t.

CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23

48
PINDER Adam
GBR19990224 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL U23

49
VALVEKENS Jannes
BEL19971111 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

50
LINTEN Tom
BEL19800309 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

51
NIJS Thibaut
BEL19990213 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

52
VERBEECK Sven
BEL19980318 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

53
VANDERHEYDEN Jens
BEL19960914 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL U23

54
VAN GENECHTEN Steff
BEL19941228 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

55
HARTLEY Theo
GBR19990113 z.t. z.t.

TRANSITION U23

56
PHILIPS Jonas
BEL19920526 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

57
SCHEPENS Dylan
BEL19990113 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

58
SCHOEVAERS Ward
BEL19970829 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

59
TIMMERS Lars
NED19990629 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

60
VERDIN Joris
BEL19990921 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

61
CLIJMANS Geert
BEL19850215 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL ELITE

62
VANDEBEEK Bjorn
BEL19990222 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

63
VAN HALEWYCK Wim
BEL19870905 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

64
MONDELAERS Jarno
BEL19980526 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

65
GOOSSENS Rob
BEL19991112 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

66
ROMBOUTS Bram
BEL19941015 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

67
DE WEERDT Nick
BEL19930518 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

68
PENDERS Joppe
BEL19980613 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

69
DE BUSSER Jean-Paul
BEL19760803 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

70
CROMHEECKE Alexander
BEL19990701 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

71
PAULUS Aaron
BEL19980908 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

72
VESTREPEN Arno
BEL19981027 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

73
DE JAEGER Nick
BEL19971018 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM U23

74
GEYSEN Kurt
BEL19790526 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

75
MORIS Sven
BEL19860407 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

76
DE AMICIS Alessandro
BEL19960306 z.t. z.t.

CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23

77
KUYPERS Kris
BEL19860221 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

78
OERLEMANS Tom
BEL19880315 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

79
VAN ROY Simon
BEL19860729 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

80
DELAEY Oliver
BEL19981230 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

81
STEURS Kevin
BEL19901122 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

82
DE PROOST Jasper
BEL19961018 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

83
VERHEYEN Thomas
BEL19990101 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U23

84
BROECKX Seppe
BEL19990512 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

85
VERTONGHEN Maxim
BEL19940402 z.t. z.t.

WK NOORD-WEST-BRABANT ELITE

86
SCHEERENS Jorgen
BEL19941028 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL ELITE

87
KOEMANS Daaf
NED19950729 z.t. z.t.

WV BREDA ELITE

88
CHURCHILL Calvert
GBR19941109 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

89
VAN DEN OETELAAR Steven
BEL19990511 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

90
GORIS Arne
BEL19981123 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

91
VERDIJCK Niels
BEL19930809 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

92
VANDENSANDE Sebastiaan
BEL19901225 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

93
PEETERS Kjell
BEL19810729 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

94
GOOSSENS Quentin
BEL19911114 z.t. z.t.

TEL & CO CYCLING TEAM AMA19+

95
STEEGMANS Senne
BEL19860318 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

96
ERREN Pim
NED19940924 z.t. z.t.

TWC MAASLANDSTER ELITE

97
OUSSOREN Olaf
NED19921013 z.t. z.t.

UWTC DE VOLHARDING ELITE

98
SLEGERS Dries
BEL19980622 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

99
DAS Jeroen
BEL19790122 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

100
JOYCE Sean
NZL19910315 z.t. z.t.

NATURA BLUE CYCLING TEAM ELITE

101
WOUTERS Ruben
BEL19940412 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

102
WILLEMS Tom
BEL19830430 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

103
SCHOOFS Wouter
BEL19890425 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

104
MICHIELSEN Joran
BEL19961218 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM U23

105
THEYS Koen
BEL19840220 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

106
BEYENS Yoeri
BEL19780427 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

107
VANAENRODE Kevin
BEL19810201 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

108
DE BOECK Jef
BEL19841204 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

109
VAN DE MAELE Glenn
BEL19890906 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

110
LEYS Sam
BEL19861122 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. ELITE

111
DE WYNGAERT Filip
BEL19800305 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

112
VAN DER SANDEN Mathias
BEL19901116 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

113
TIMMERMANS Ward
BEL19950926 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

114
DE CAERLE Gino
BEL19930423 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

115
VAN OPSTAL Thomas
BEL19950420 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

116
PARDON Ward
BEL19960528 2H39´17" +0´52"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

117
VRANKEN Vince
BEL19990410 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

118
DONDERS Joost
BEL19990918 2H40´37" +2´12"

SPORT EN MOEDIG GENK U23

119
WOUTERS Rick
BEL19990402 2H41´46" +3´21"

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

120
DE BLOCK Nick
BEL19900522 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
MERCKX Niels
BEL19940913

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

DNF
VERMAELEN Steven
BEL19830824

YOUNG CYCLING TALENT D&D MASTM

DNF
ROSSEELS Yannick
BEL19990802

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

DNF
GOVAERTS Bjarne
BEL19980529

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

DNF
DECOSTER Gert-Jan
BEL19940202

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

DNF
DE PEUTER Dylan
BEL19981028

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
DEBUCQUOY Rafaël
BEL19800206

COMITE REGIONAL BRABANT-WALL. ELITE

DNF
BORMS Jorden
BEL19960913

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

DNF
CROLLET Yari
BEL19970424

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U23

DNF
FIERENS Thomas
BEL19930319

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

DNF
VAN DER EYCKEN Pieter
BEL19980917

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

DNF
VAN GANSEN Sam
BEL19890514

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
FUCHS Thimo
BEL19990111

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
RIETVELD Joery
BEL19920428

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

DNF
LONTIE Yari
BEL19971208

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
VAN WINDEN Julien
NED19970418

WV BREDA U23

DNF
VAN DOOSSELAERE Doowan
BEL19991013

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
SERNEELS Dieter
BEL19980710

STAGECO CYCLING TEAM U23

DNF
TEULINGS Teun
NED19980417

WV SCHIJNDEL U23

DNF
RASMUSSEN Asbjørn Ravn
DEN19980221

HAMMEL CYKLE KLUB U23

DNF
WILLEMS Robby
BEL19931027

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

DNF
HENDRIX Lucas
BEL19990831

SPORT EN MOEDIG GENK U23

DNF
GREFTE Luc
NED19970403

AR & TV DE ADELAAR U23

DNF
COURT Arno
BEL19991221

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U23

DNF
VAN NYEN Hans
BEL19901203

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
OERLEMANS Pieter
BEL19910703

ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE

DNF
VAN DEN NEST Jeffrey
BEL19970127

VAN EYCK SPORT U23

DNF
ERRENS Sam
NED19980707

WCL BERGKLIMMERS U23

DNF
KOEP Thomas
GER19900915

RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V. ELITE

DNF
GROENEVELD Jan-Willem
NED19890626

TEAM WASP ELITE

DNF
CLOOTS Kilian
BEL19991214

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

DNF
SCHULZ Sven
NED19980511

SPORT EN MOEDIG GENK U23

DNF
GREENHALGH George
GBR19990320

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
NOBEL Rick
NED19940926

WV WOONEXPO KAPENGA ELITE

DNF
DELBAEN Michael
BEL19980620

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
BOEYNAEMS Beau
BEL19961115

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
HUBERS Stefan
NED19951105

WV SCHIJNDEL ELITE

DNF
ROTTY Glenn
BEL19940126

ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE

DNF
VAN DER SANDE Rick
BEL19980205

TEL & CO CYCLING TEAM AMA19+

© Cycling Vlaanderen