Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

01/10/2017 RAVELS (A)
Printversie
Mountainbike Flanders Cup - cross country (XCO) Fun B + BK doven & slechthorenden : . Fun A - Nieuwelingen - Dames Jeugd : . Masters 2 - Juniors - Dames Beloften+Elites : . Beloften - Elites - Masters 1 : . - I: Raaftuinweg 8, Ravels - U: Fun B + BK doven & slechthorenden : 09:30 - Fun A - Nieuwelingen - Dames Jeugd : 11:00 - Masters 2 - Juniors - Dames Beloften+Elites : 13:00 - Beloften - Elites - Masters 1 : 15:00 - Contact: (Tel.: 0486718042) (info@atbkempen.be) - Extra info: Provinciale Kampioenschappen Antwerpen / Vooraf reserveren van teamplaatsen is mogelijk via mail naar tom.bertels@me.com - Website: www.atbkempen.be

Fun B + BK doven & slechthorenden
# deelnemers: 16 - # opgevers: 0 - Tijd: 56´00"
TIJD +
1
DE KINDER Jurgen
BEL19821205 56´00"

DAGPAS

2
VAN NYEN Bob
BEL19861229 56´00"

DAGPAS

3
MENNE Pieter
BEL19850524 56´00"

DAGPAS

4
BELIëN Joris
BEL19880826 56´00"

DAGPAS

5
PENDERS John
BEL19900101 56´00"

DAGPAS

6
DE ROOVER Jef
BEL19830302 56´00"

DAGPAS

7
BORGMANS Thierry
BEL19720708 56´00"

DAGPAS

8
ANDRIESSEN Frank
BEL19650630 56´00"

DAGPAS

9
MEEUSEN Bram
BEL19800305 56´00"

DAGPAS

10
NUYDENS Luc
BEL19580320 56´00"

DAGPAS

11
VERNIERS Jeroen
BEL19880320 56´00"

DAGPAS

12
BRANDS Dennis
NED19961102 56´00"

DAGPAS

13
SLEGERS Stefan
BEL19680628 56´00"

DAGPAS

14
GABRIELS Benny
BEL19811008 56´00"

DAGPAS

15
GOFFA Bjorn
BEL19840318 56´00"

DAGPAS

16
BLOCKMANS Bart
BEL19831229 56´00"

DAGPAS


Fun A
# deelnemers: 22 - # opgevers: 2 - Tijd: 56´32"
TIJD +
1
SMEYERS Brent
BEL19940818 56´32"

INDIVIDUEEL MBFUN

2
VERHOEVEN Dave
BEL19781209 57´05" +0´32"

INDIVIDUEEL MBFUN

3
SPRENGERS Maarten
BEL19920907 57´09" +0´36"

INDIVIDUEEL MBFUN

4
MERTENS Wim
BEL19781022 58´40" +2´08"

BIKE TEAM MEERHOUT MBFUN

5
VANPOL Niels
BEL19960202 58´58" +2´25"

GRANVILLE FACTORY TEAM MBFUN

6
VAN GORP Wim
BEL19790921 58´58" z.t.

INDIVIDUEEL MBFUN

7
BROUCKMANS Yoni
BEL19790104 59´26" +2´53"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM MBFUN

8
HOUDMEYERS Stef
BEL19900722 59´26" z.t.

BIKE TEAM MEERHOUT MBFUN

9
HUYGENS Gunther
BEL19811113 59´39" +3´07"

BIKE-INN TEAM HERENTALS MBFUN

10
VERMUYTEN Laurens
BEL19910207 59´53" +3´20"

4 BIKES MTB TEAM MBFUN

11
BEYENS Jef
BEL19880128 59´59" +3´27"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM MBFUN

12
VAN DESSEL Kamiel
BEL19950322 1H00´26" +3´53"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM MBFUN

13
LEUCKX Bjorn
BEL19930813 z.t. z.t.

TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM MBFUN

14
ERZEEL Wout
BEL19930513 1H01´55" +5´23"

TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM MBFUN

15
BERGHMANS Karel
BEL19780309 1H03´45" +7´12"

BIKE-INN TEAM HERENTALS MBFUN

16
VANCOILLIE Geoffrey
BEL19770314 1H04´01" +7´28"

INDIVIDUEEL MBFUN

17
BRANDS Stef
NED19950318 1H05´47" +9´14"

MC CLUB OSS MBFUN

18
VAN ASBROECK Bert
BEL19980210 1H06´59" +10´27"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM MBFUN

19
VAN BEECK Gert
BEL19680724 1 r

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW MBFUN

20
LEDE Richard Mikael
BEL19870629 1 r

INDIVIDUEEL MBFUN

DNF
VERVLOESSEM Robin
BEL19940819

RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS MBFUN

DNF
HEUSDENS Niels
BEL19931117

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM MBFUN


Nieuwelingen
# deelnemers: 24 - # opgevers: 0 - Tijd: 56´22"
TIJD +
1
MALEZSEWSKI Lukas
BEL20010108 56´22"

GRANVILLE FACTORY TEAM U17M

2
HUYBS Ward
BEL20021121 56´22"

AA-DRINK JONGERENTEAM U17M

3
FERKET Robin
BEL20021005 56´24" +0´02"

TREK-BIORACER MTB TEAM U17M

4
DEMAEREL Brent
BEL20011109 56´40" +0´18"

GRANVILLE FACTORY TEAM U17M

5
BRUYNINCKX Nick
BEL20020124 57´16" +0´53"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U17M

6
HUBRECHTS Sander
BEL20020213 57´34" +1´11"

INDIVIDUEEL U17M

7
GYBELS Sybe
BEL20021212 57´46" +1´23"

BIKE-INN TEAM HERENTALS U17M

8
BRUYNSEELS Lance
BEL20021115 57´58" +1´35"

AA-DRINK JONGERENTEAM U17M

9
VANDERSTEEN Jarne
BEL20020902 58´08" +1´45"

TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM U17M

10
VANWETSWINKEL Quinten
BEL20010202 58´40" +2´18"

TEAM C-BEAR U17M

11
ROGGEMAN Sieben
BEL20021028 59´26" +3´03"

TREK-BIORACER MTB TEAM U17M

12
VAN LOOY Zinni
BEL20020629 59´36" +3´13"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U17M

13
VERHEYDEN Djeff
BEL20010206 59´45" +3´22"

KTM - BIKE VISION U17M

14
HEMERYCK Jeroen
BEL20010415 1H00´08" +3´46"

TEAM BIKESENSATION U17M

15
SCHOUTEDEN Brian
BEL20020524 1H00´51" +4´29"

OMC MTB CLUB - OPOETEREN U17M

16
VERBRAEKEN Wout
BEL20011107 1H01´08" +4´46"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U17M

17
VAN GESTEL Sidney
BEL20010608 1H01´42" +5´19"

YOUNG CYCLING TALENT D U17M

18
DE WAEL Elias
BEL20010104 z.t. z.t.

DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM U17M

19
BURNHAM Youlian
BEL20020915 1H02´04" +5´41"

INDIVIDUEEL U17M

20
BRITS Noah
BEL20021104 1H02´13" +5´51"

DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW U17M

21
VAN BEECK Ruben
BEL20020204 1H03´16" +6´53"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U17M

22
DE GREEF Florian
BEL20010214 1H03´40" +7´17"

TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW U17M

23
VINCKE Joran
BEL20021202 1H03´48" +7´25"

WAASLANDMTBSCHOOL U17M

24
HUYBS Lennert
BEL20021121 1H03´54" +7´31"

AA-DRINK JONGERENTEAM U17M


Dames Jeugd
# deelnemers: 5 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H04´35"
TIJD +
1
SEGERS Britt
BEL20000922 1H04´35"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM DJ

2
VAN WUNSEL Lise
BEL20001231 1H05´31" +0´56"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM DJ

3
VAN WUNSEL Lara
BEL19990812 1H08´21" +3´46"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM DJ

4
THYS Tiany
BEL20020411 1H08´41" +4´05"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U17V

5
SLEGERS Amber
BEL20020528 1 r

OMC MTB CLUB - OPOETEREN U17V


Master 2
# deelnemers: 18 - # opgevers: 1 - Tijd: 1H24´09"
TIJD +
1
WUYTS Peter
BEL19730224 1H24´09"

INDIVIDUEEL MASTM

2
DELFOSSE Gerrit
BEL19760201 1H24´50" +0´40"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM MASTM

3
VERSTRAETE Peter
BEL19741009 1H25´47" +1´37"

TEAM C-BEAR MASTM

4
TEMPST Kurt
BEL19710903 1H26´17" +2´07"

BIKE-INN TEAM HERENTALS MASTM

5
GEERTS Ronny
BEL19640712 1H26´43" +2´33"

DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN MASTM

6
DE VRIES Ronny
BEL19730626 1H26´44" +2´34"

RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS MASTM

7
CLAEYS Bart
BEL19751210 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

8
FEYAERTS Bart
BEL19710808 1H28´41" +4´31"

MTB TEAM LANGDORP VZW MASTM

9
MEYSMAN Michel
BEL19761122 z.t. z.t.

TEAM ADAPP MASTM

10
DONNÉ Mark
BEL19761110 1H30´00" +5´50"

TREK-BIORACER MTB TEAM MASTM

11
VAN DE PERRE Nick
BEL19710713 1H30´14" +6´04"

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW MASTM

12
VANHAVERBEKE Kurt
BEL19720110 1H31´44" +7´34"

INDIVIDUEEL MASTM

13
PATRIARCHE Gilles
BEL19730831 1H32´10" +8´00"

INDIVIDUEEL MASTM

14
TAS Patrick
BEL19690415 1H32´50" +8´41"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM MASTM

15
DERVEAUX Claude
BEL19651211 1H34´20" +10´10"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM MASTM

16
BORSU Aubin
BEL19670215 1 r

INDIVIDUEEL MASTM

17
DHALUIN Rudi
BEL19640718 1 r

INDIVIDUEEL MASTM

DNF
EECLOO Jimmy
BEL19730531

WE R HEROES MASTM


Junioren
# deelnemers: 16 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H24´42"
TIJD +
1
VALCKE Owen
BEL19990514 1H24´42"

TREK-BIORACER MTB TEAM JUNIOR

2
VAN DEN PUT Ronan
BEL19991022 1H24´53" +0´10"

AA-DRINK JONGERENTEAM JUNIOR

3
DEGRAEVE Jason
BEL20001230 1H24´56" +0´13"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM JUNIOR

4
LAUWERS Jasper
BEL20000107 1H25´28" +0´46"

TREK-BIORACER MTB TEAM JUNIOR

5
VAN HAM Niels
BEL19990129 1H25´55" +1´12"

KTM - BIKE VISION JUNIOR

6
BRUYNINCKX Jonas
BEL19991005 1H26´32" +1´50"

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW JUNIOR

7
DE GRAEVE Brian
BEL19990106 1H27´09" +2´26"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM JUNIOR

8
VANECHT Jens
BEL19991106 1H27´15" +2´33"

DE BEVERCROSSERS - BEVERLO JUNIOR

9
POLFLIET Nico
BEL20001017 1H27´35" +2´53"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM JUNIOR

10
FELIX Kenzo
BEL20000604 1H29´03" +4´20"

NODRUGS HEROES FLANDERS JUNIOR

11
CARDYN Lizander
BEL19990505 1H30´24" +5´41"

DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM JUNIOR

12
DE BAERE Leander
BEL19990425 1H31´02" +6´20"

DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM JUNIOR

13
THIENPONT Sander
BEL19990415 1H31´10" +6´28"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM JUNIOR

14
TOP Titus
BEL20000817 1H32´05" +7´22"

DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM JUNIOR

15
BAUWENS Aaron
BEL20000317 1H33´02" +8´20"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM JUNIOR

16
GEERSHEUVELS Toon
BEL20000818 1H33´24" +8´41"

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW JUNIOR


Dames Elites
# deelnemers: 5 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H32´16"
TIJD +
1
ROGGEMAN Inge
BEL19810413 1H32´16"

INDIVIDUEEL DE

2
VAN THILLO Lotte
BEL19980428 1 r

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM DE

3
VINCKE Jana
BEL19960908 1 r

WAASLANDMTBSCHOOL DE

4
GREEFS Kelly
BEL19800903 1 r

NODRUGS HEROES FLANDERS DE

5
DE CRAENE Mieke
BEL19750310 1 r

INDIVIDUEEL MASTV


Master 1
# deelnemers: 4 - # opgevers: 1 - Tijd: 1H36´44"
TIJD +
1
BERTELS Jef
BEL19860208 1H36´44"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM MASTM

2
HUYSMANS Glen
BEL19810114 1H39´04" +2´20"

INDIVIDUEEL MASTM

3
BOECKMANS Bart
BEL19870311 1H40´30" +3´46"

BIKE-INN TEAM HERENTALS MASTM

DNF
HUYGENS Davy
BEL19800723

BIKE-INN TEAM HERENTALS MASTM


Elites + U23
# deelnemers: 16 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H34´28"
TIJD +
1
MC CRAE Erno
BEL19951203 1H34´28"

GOEMAN SCOTT CYCLING U23

2
COOMANS Kenneth
BEL19960426 1H34´35" +0´06"

TREK-BIORACER MTB TEAM U23

3
DE VRIES Nick
BEL19881205 z.t. z.t.

RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS ELITE

4
VERHULST Emile
BEL19980908 z.t. z.t.

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM U23

5
HOFMAN Bart
BEL19850820 1H35´24" +0´55"

NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

6
ELEN Sander
BEL19890501 1H36´38" +2´09"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM ELITE

7
DE VOCHT Jochen
BEL19950308 1H38´03" +3´34"

KTM BIKE VISION UMTBU2

8
VAN WIJMEERSCH Bram
BEL19920124 1H38´04" +3´35"

INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM ELITE

9
VAN INGELGOM Tom
BEL19980121 1H38´05" +3´36"

KTM BIKE VISION UMTBU2

10
ROGGEMAN Wout
BEL19981009 1H39´10" +4´41"

TREK-BIORACER MTB TEAM U23

11
VAN DESSEL Leonard
BEL19980314 1H40´19" +5´50"

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM U23

12
VANPOL Nick
BEL19960202 1H40´32" +6´03"

GRANVILLE FACTORY TEAM U23

13
BEELEN Niels
BEL19880203 1H43´14" +8´45"

YOUNG CYCLING TEAM VZW ELITE

14
HULME Tomas
BEL19970701 z.t. z.t.

DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM U23

15
BOGAERT Seppe
BEL19980926 1 r

TREK-BIORACER MTB TEAM U23

16
REGEMORTEL Jef
BEL19981223 1 r

VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM U23

© Cycling Vlaanderen