Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

27/11/2016 CB CYCLOCROSS HÉLÉCINE ASPIRANTS (BW)
Printversie
Aspiranten - Belg. Kampioenschap 12 j. : . 13 j. : . 14 j. : . - U: 12 j. : --- - 13 j. : --- - 14 j. : ---

Meisjes 12 jaar
# deelnemers:9 - # opgevers:0 - Afstand: 6 km - Tijd: 0:20:47 - Gem. snelheid: 17,32 km/h
TIJD +
1
VAN SINAEY Xaydee
BEL20050516 0H20´47S

KTC-CYCLING TEAM U12V

2
BOELS Dina
BEL20050114 0H22´2S 0H1´15S

LOTTO OLYMPIA TIENEN U12V

3
SAS Lore
BEL20051214 0H22´11S 0H1´24S

THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS U12V

4
VANDERAERDEN Anna
BEL20051110 0H22´59S 0H2´12S

GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN U12V

5
VAN DER VEKEN Jana
BEL20050922 0H23´6S 0H2´19S

ISOREX CYCLING TEAM U12V

6
CLINCKEMAILLIE Saare
BEL20051212 0H23´14S 0H2´27S

TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM U12V

7
SAINTOBYN Chelsey
BEL20050727 0H23´33S 0H2´46S

KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW U12V

8
RAATS Merel
BEL20051028 0H23´54S 0H3´7S

WAC TEAM U12V

9
FRANCOIS Lucie
BEL20050525 0H23´58S 0H3´11S

STEVENS TEAM BELGIUM M Minime

DNS
SIMON Ines
BEL20050824

STEVENS TEAM BELGIUM M Minime

DNS
BONTEMPS Manon
BEL20050908

STEVENS TEAM BELGIUM M Minime


Meisjes 13 jaar
# deelnemers:8 - # opgevers:0 - Afstand: 6 km - Tijd: 0:20:15 - Gem. snelheid: 17,78 km/h
TIJD +
1
GREENWOOD Chloe
BEL20040304 0H20´15S

ACROG - BALEN BC U15V

2
VAN DEN EEDE Chloë
BEL20040128 0H20´18S 0H0´3S

TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW U15V

3
WITTEVRONGEL Lani
BEL20040712 0H21´7S 0H0´52S

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U15V

4
COPPENS Nette
BEL20041220 0H21´20S 0H1´5S

DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW U15V

5
DUCHATEAU Emma
BEL20040211 0H22´26S 0H2´11S

SPORT EN MOEDIG GENK U15V

6
DE SMEDT Febe
BEL20040715 0H22´48S 0H2´33S

KTC-CYCLING TEAM U15V

7
FEYS Malaika
BEL20040812 0H24´32S 0H4´17S

VZW JONG WIELERTALENT U15V

8
DELCOMMUNE Juline
BEL20040330 0H24´42S 0H4´27S

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

DNS
WOLFS Zoë
BEL20040404

CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER U15V


Meisjes 14 jaar
# deelnemers:8 - # opgevers:0 - Afstand: 6 km - Tijd: 0:20:07 - Gem. snelheid: 17,9 km/h
TIJD +
1
ROELANDTS Julie
BEL20030710 0H20´7S

VZW LOTTO-LADIESCYCLING U15V

2
VAN DEN BRANDE Mirthe
BEL20030407 0H20´48S 0H0´41S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U15V

3
CRETON Lea
BEL20030519 0H20´57S 0H0´50S

STEVENS TEAM BELGIUM M Aspirant

4
JANSSENS Rosalie
BEL20031104 z.t. z.t.

KALAS CYCLING TEAM 99 U15V

5
MASURE Fien
BEL20030703 0H21´16S 0H1´9S

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U15V

6
PEETERS Elvia
BEL20030504 0H21´51S 0H1´44S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U15V

7
DHONT Kiona
BEL20030109 0H22´0S 0H1´53S

ISOREX CYCLING TEAM U15V

8
DE WOLF Jana
BEL20030203 0H24´54S 0H4´47S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U15V

DNS
DE MEUTER Brooklyn
BEL20030604

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U15V


Jongens 12 jaar
# deelnemers:50 - # opgevers:0 - Afstand: 6 km - Tijd: 0:18:15 - Gem. snelheid: 19,73 km/h
TIJD +
1
UYTTERHOEVEN Mike
BEL20050813 0H18´15S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

2
JANSSENS Willem
BEL20050217 0H18´29S 0H0´14S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

3
CORSUS Yordi
BEL20051115 0H18´43S 0H0´28S

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U12M

4
VANDECASTEELE Bart Jay Junior
BEL20050719 0H18´57S 0H0´42S

KVC NOORDZEEMEEUW U12M

5
VAN NIEUWENHUYSE Senne
BEL20050129 0H19´2S 0H0´47S

TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM U12M

6
DE DOBBELAERE Born
BEL20050718 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U12M

7
DHONDT Ibe
BEL20050503 0H19´8S 0H0´53S

ISOREX CYCLING TEAM U12M

8
VUERINCKX Thomas
BEL20051114 0H19´14S 0H0´59S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

9
GERAERTS Matisse
BEL20051026 0H19´21S 0H1´6S

CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER U12M

10
LAMBRECHTS Brian
BEL20050118 0H19´29S 0H1´14S

WSC HAND IN HAND BAAL U12M

11
VAN LOMMEL Lennert
BEL20050529 0H19´36S 0H1´21S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

12
BROUNS Dieter
BEL20050101 0H19´48S 0H1´33S

CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER U12M

13
OMLOOP Witse
BEL20050427 0H19´53S 0H1´38S

ACROG - BALEN BC U12M

14
VAN GRIEKEN Stan
BEL20050909 0H20´5S 0H1´50S

ACROG - BALEN BC U12M

15
NACHTERGAELE Diego
BEL20050710 0H20´19S 0H2´4S

ASFRA RACING TEAM U12M

16
DELAERE Lewis
BEL20050728 0H20´26S 0H2´11S

KVC NOORDZEEMEEUW U12M

17
WOUTERS Jelle
BEL20050522 0H20´29S 0H2´14S

WAC TEAM U12M

18
BRABANT Robbe
BEL20050201 0H20´37S 0H2´22S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U12M

19
MAERTENS Yoran
BEL20050920 0H20´46S 0H2´31S

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U12M

20
WOUTERS Rik
BEL20050406 0H20´49S 0H2´34S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

21
BYLOOS Wout
BEL20050318 0H20´55S 0H2´40S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U12M

22
PREVOT Mathieu
BEL20050210 0H21´14S 0H2´59S

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Minime

23
SANSEN Remco
BEL20050320 0H21´19S 0H3´4S

KVC NOORDZEEMEEUW U12M

24
VUYLSTEKE Tom
BEL20050204 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON R Minime

25
MERTENS Arthur
BEL20050219 0H21´22S 0H3´7S

WAC TEAM U12M

26
CRISTAEL Milan
BEL20050818 0H21´25S 0H3´10S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U12M

27
CANNOOT Lance
BEL20050812 z.t. z.t.

KTC-CYCLING TEAM U12M

28
WILLEMS Jaan
BEL20050720 z.t. z.t.

HERMANS CYCLING TEAM U12M

29
JACOBS Joren
BEL20050417 z.t. z.t.

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

30
MENSAERT Mathias
BEL20051229 0H21´27S 0H3´12S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON M Minime

31
POLUS Jorben
BEL20050810 0H21´33S 0H3´18S

SPORT EN MOEDIG GENK U12M

32
VANDENABEELE Kobe
BEL20050722 0H21´40S 0H3´25S

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U12M

33
NOUWEN Martijn
BEL20051014 0H21´47S 0H3´32S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U12M

34
VAN DEN BROECK Ruben
BEL20050127 0H21´49S 0H3´34S

KALAS CYCLING TEAM 99 U12M

35
TOPS Alessandro
BEL20050811 0H21´55S 0H3´40S

INDIVIDUEEL U12M

36
MERTENS Tjörven
BEL20050128 0H22´5S 0H3´50S

KTC-CYCLING TEAM U12M

37
SPRANGERS Bram
BEL20050710 0H22´7S 0H3´52S

ACROG - BALEN BC U12M

38
VERSTRAETE Rune
BEL20050802 0H22´14S 0H3´59S

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW U12M

39
VAN DEN ABEELE Thibo
BEL20050302 0H22´22S 0H4´7S

ACROG - BALEN BC U12M

40
WATERSCHOOT Senne
BEL20050318 0H22´24S 0H4´9S

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U12M

41
TORFS Loek
BEL20050613 0H22´41S 0H4´26S

YOUNG CYCLING TALENT D&D U12M

42
HUYSMANS Wout
BEL20050714 0H22´46S 0H4´31S

LENSWORLD CYCLING TEAM U12M

43
RENNEN Thibo
BEL20051103 0H22´52S 0H4´37S

WAC TEAM U12M

44
SANTRAINE Willy
BEL20050601 0H22´56S 0H4´41S

CYCLO CLUB ARMENTIEROIS R Minime

45
BERNATH Alexi
BEL20050728 z.t. z.t.

BLANCS GILETS BRABANT WALLON R Minime

46
LEEMANS Jonas
BEL20050420 0H23´47S 0H5´32S

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U12M

47
CASTELEYN Chaunes
BEL20050620 0H24´0S 0H5´45S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U12M

48
MEEUS Michiel
BEL20050612 0H24´44S 0H6´29S

LENSWORLD CYCLING TEAM U12M

49
VANDERMAELEN Noah
BEL20050911 0H25´15S 0H7´0S

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U12M

50
JOSSE Romain
BEL20050728 0H25´44S 0H7´29S

BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M. R Minime


Jongens 13 jaar
# deelnemers:50 - # opgevers:3 - Afstand: 8 km - Tijd: 0:23:40 - Gem. snelheid: 20,28 km/h
TIJD +
1
CEULEMANS Niels
BEL20041001 0H23´40S

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U15M

2
ROMMELAERE Iben
BEL20041211 0H23´56S 0H0´16S

LARES-DOLTCINI CT U15M

3
DOCKX Aaron
BEL20040628 0H24´7S 0H0´27S

WAC TEAM U15M

4
DE MOYER Kenay
BEL20040722 0H24´32S 0H0´52S

CT PAJURIS U15M

5
HEULENS Sem
BEL20040818 0H24´40S 0H1´0S

WAC TEAM U15M

6
JACOBS Rune
BEL20040922 0H24´44S 0H1´4S

KALAS CYCLING TEAM 99 U15M

7
GEUDENS Robbe
BEL20040126 0H24´47S 0H1´7S

ACROG - BALEN BC U15M

8
DE NYS Milan
BEL20041116 z.t. z.t.

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U15M

9
MOREELS Kilian
BEL20040803 0H24´53S 0H1´13S

KTC-CYCLING TEAM U15M

10
BAERT Brent
BEL20040823 0H25´9S 0H1´29S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U15M

11
ERPELS Joppe
BEL20040321 0H25´14S 0H1´34S

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW U15M

12
VAN DEN MEERSSCHE Warre
BEL20040718 0H25´16S 0H1´36S

TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM U15M

13
VAN SPEYBROEK Matti
BEL20041018 0H25´22S 0H1´42S

ACROG - BALEN BC U15M

14
VAN DE SOMPEL Jori
BEL20040304 0H25´26S 0H1´46S

INDIVIDUEEL U15M

15
HANNES Victor
BEL20040130 0H25´29S 0H1´49S

ACROG - BALEN BC U15M

16
BELLON Damon
BEL20040901 0H25´30S 0H1´50S

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U15M

17
DE SMET Matteo
BEL20041118 0H25´41S 0H2´1S

TIELTSE RENNERSCLUB U15M

18
VAN CLEEMPUTTE Kenji
BEL20040908 z.t. z.t.

KTC-CYCLING TEAM U15M

19
GROSEMANS Dries
BEL20040622 0H25´49S 0H2´9S

ACROG - BALEN BC U15M

20
CEULEMANS Jarne
BEL20040814 0H26´6S 0H2´26S

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U15M

21
SWINNEN Jorrit
BEL20040610 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U15M

22
BERTELS Briek
BEL20041026 0H26´12S 0H2´32S

THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS U15M

23
THOMAS Tibo
BEL20041224 0H26´14S 0H2´34S

WAC TEAM U15M

24
VANHAECKE Arno
BEL20040925 0H26´22S 0H2´42S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U15M

25
DE CLERCQ Axander
BEL20041213 0H26´27S 0H2´47S

WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW U15M

26
D´HOUST Yani
BEL20040304 0H26´37S 0H2´57S

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U15M

27
WIJNS Pascal
BEL20040716 0H26´40S 0H3´0S

YOUNG CYCLING TALENT D&D U15M

28
JANSSENS Brent
BEL20040810 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U15M

29
DE BACKER Arthur
BEL20040227 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U15M

30
LONGUEVILLE Nicolas
BEL20040902 0H26´50S 0H3´10S

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW U15M

31
VRANKEN Jordi
BEL20040524 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U15M

32
RUTTEN Rooney
BEL20040914 0H26´54S 0H3´14S

ACROG - BALEN BC U15M

33
GOELEN Dre
BEL20040324 0H27´2S 0H3´22S

KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO U15M

34
VAN DEN BERGH Toon
BEL20041013 0H27´10S 0H3´30S

KALAS CYCLING TEAM 99 U15M

35
KNAEPS Lowie
BEL20040706 0H27´13S 0H3´33S

ACROG - BALEN BC U15M

36
VAN LAEKEN Nick
BEL20040611 0H27´21S 0H3´41S

ACROG - BALEN BC U15M

37
BAUDET Witze
BEL20041022 0H27´25S 0H3´45S

BMX DENNENTEAM U15M

38
PRINCEN Milan
BEL20040107 0H27´31S 0H3´51S

WAC TEAM U15M

39
LENAERS Milan
BEL20040519 0H27´32S 0H3´52S

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U15M

40
VERSTREPEN Oby
BEL20040506 0H27´41S 0H4´1S

WSC HAND IN HAND BAAL U15M

41
DERISON Thibau
BEL20040429 0H27´50S 0H4´10S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U15M

42
DE MAESENEER Milan
BEL20041207 z.t. z.t.

KTC-CYCLING TEAM U15M

43
PERSYN Twan
BEL20041007 0H28´1S 0H4´21S

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U15M

44
SCHRODER Arthur
BEL20040205 0H28´27S 0H4´47S

BLANCS GILETS BRABANT WALLON R Aspirant

45
VERVAEKE Ruben
BEL20040723 0H28´46S 0H5´6S

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U15M

46
VANHOUDT Yenthe
BEL20040817 0H29´29S 0H5´49S

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U15M

47
DEBAELE Tjebbe
BEL20041120 0H29´53S 0H6´13S

KZLWC HEYLEN U15M

DNF
LAMOT Néo
BEL20040227

SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE R Aspirant

DNF
DEBIE Niel
BEL20040824

ACROG - BALEN BC U15M

DNF
VAN DER HEYDEN Dario
BEL20040215

KTC-CYCLING TEAM U15M

DNS
HEINE Geraud
BEL20040413

STEVENS TEAM BELGIUM M Aspirant


Jongens 14 jaar
# deelnemers:46 - # opgevers:1 - Afstand: 10 km - Tijd: 0:29:07 - Gem. snelheid: 20,61 km/h
TIJD +
1
AVONDTS Mathis
BEL20030615 0H29´7S

WAC TEAM U15M

2
WILLEMS Senne
BEL20030602 z.t. 0H0´0S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U15M

3
DHOOGE Thibau
BEL20030201 0H29´26S 0H0´19S

TIELTSE RENNERSCLUB U15M

4
DELAERE Brent
BEL20030204 0H29´28S 0H0´21S

KVC NOORDZEEMEEUW U15M

5
OOSTERLINCK Joes
BEL20030522 0H29´33S 0H0´26S

LARES-DOLTCINI CT U15M

6
VANDERLINDEN Lukas
BEL20030903 0H29´37S 0H0´30S

LOTTO OLYMPIA TIENEN U15M

7
BLOMMEN Brent
BEL20030412 0H29´39S 0H0´32S

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U15M

8
VAN STAAY Iben
BEL20030331 z.t. z.t.

WAC TEAM U15M

9
DELMÉ Mauro
BEL20030603 0H29´41S 0H0´34S

KALAS CYCLING TEAM 99 U15M

10
HARTEEL Jelle
BEL20030808 0H29´49S 0H0´42S

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U15M

11
KUYPERS Milan
BEL20030324 0H29´52S 0H0´45S

KVC NOORDZEEMEEUW U15M

12
JAENEN Jelle
BEL20031212 0H29´55S 0H0´48S

OMC MTB CLUB - OPOETEREN U15M

13
PAUWELS Pieter
BEL20031106 z.t. z.t.

LARES-DOLTCINI CT U15M

14
GEURS Renzo
BEL20030730 0H30´15S 0H1´8S

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW U15M

15
DIELS Noa
BEL20030820 0H30´20S 0H1´13S

ACROG - BALEN BC U15M

16
WUYTS Yannick
BEL20031106 0H30´39S 0H1´32S

YOUNG CYCLING TALENT D&D U15M

17
VAN DER EYCKEN Jarne
BEL20030801 0H30´42S 0H1´35S

ACROG - BALEN BC U15M

18
VAN DER WILT Jorben
BEL20031115 z.t. z.t.

KALAS CYCLING TEAM 99 U15M

19
VAN GILS Yannick
BEL20030825 0H30´55S 0H1´48S

WAC TEAM U15M

20
TORFS Rik
BEL20030124 0H31´10S 0H2´3S

YOUNG CYCLING TALENT D&D U15M

21
JANSSENS Warre
BEL20031009 0H31´39S 0H2´32S

THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS U15M

22
VAN NIEUWENHUYSE Warre
BEL20030515 0H31´45S 0H2´38S

TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM U15M

23
EECKHOUT Sander
BEL20030625 0H31´49S 0H2´42S

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U15M

24
BELMANS Dries
BEL20030303 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U15M

25
VAN DEN BROECK Lars
BEL20030916 0H31´53S 0H2´46S

WAC TEAM U15M

26
LEMMENS Vic
BEL20030810 0H32´0S 0H2´53S

ACROG - BALEN BC U15M

27
VERSTRAELEN Wannes
BEL20031217 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U15M

28
DEWINTER Gerben
BEL20030904 0H32´14S 0H3´7S

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U15M

29
DAXHELET Louis
BEL20030714 0H32´18S 0H3´11S

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

30
CROON Joran
BEL20031228 z.t. z.t.

KALAS CYCLING TEAM 99 U15M

31
KEMPINAIRE Théo
BEL20030301 0H32´57S 0H3´50S

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

32
HUYGENS Staf
BEL20030305 0H32´58S 0H3´51S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U15M

33
BERNARD Thibaut
BEL20030115 0H33´20S 0H4´13S

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

34
ROTTIERS Reinoud
BEL20030312 0H33´29S 0H4´22S

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U15M

35
GEENTJENS Brend
BEL20030215 0H33´40S 0H4´33S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U15M

36
SCHEERLINCK Kiero
BEL20030414 0H33´47S 0H4´40S

KTC-CYCLING TEAM U15M

37
VANSTEENKISTE Vico
BEL20030610 0H33´56S 0H4´49S

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U15M

38
FEYTONS Milan
BEL20030711 0H34´6S 0H4´59S

GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN U15M

39
HENDRIJCKX Jens
BEL20030912 0H34´15S 0H5´8S

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U15M

40
VERSCHRAEGEN Wout
BEL20031227 0H34´25S 0H5´18S

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U15M

41
SLEGERS Wietse
BEL20031219 0H34´29S 0H5´22S

OMC MTB CLUB - OPOETEREN U15M

42
MERENS Tuur
BEL20030829 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U15M

43
LEYS Brent
BEL20030825 0H36´2S 0H6´55S

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U15M

44
HAUTECLAIR Tommi
BEL20030510

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

45
DEFAYS Thomas
BEL20031223

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE R Aspirant

DNF
DEGEE Dylan
BEL20031106

VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY R Aspirant

DNS
DIAS Niels
BEL20030723

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U15M

© Cycling Vlaanderen