Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

13/05/2017 TROFEE VAN OOST-VLAANDEREN "POLLARE" (O)
Printversie
1.13 U23 - IC 2 NAT - Nat.wedstr.clubpl.-23/CP 140 km - 690 EUR - Clubprijzen: 200 EUR. Voorinschrijvingen: RVOV VZW, (urbainvandenabeele@skynet.be). - I: Parochiaal Centrum, St-Kristoffelstraat 1, Pollare - U: 11:00/11:45/14:00 - Contact: André Maerschalck, (Tel.: 0479319489) (andre.maerschalck@telenet.be) - Extra info: 3 x 27 km + 5 x 11,8 km / Briefing: 12u - Med. Controle:: Dr. De Bruyn, Edingsesteenweg, Denderwindeke

Uitslag
# deelnemers:144 - # opgevers:49 - Afstand: 140 km - Tijd: 3:29:53 - Gem. snelheid: 40,02 km/h
TIJD +
1
VAN HERCK Glen
BEL19960220 3H29´53S

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS U23

2
HAELTERMAN Glen
BEL19980220 z.t. 0H0´0S

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

3
VANACKER Bjarne
BEL19970530 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

4
RELAES Jacob
BEL19960518 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

5
LEHAEN Dries
BEL19950916 3H29´55S 0H0´2S

UNITED C.T. U23

6
ANDRIES Jordi
BEL19960628 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

7
PARIDAENS Jasper
BEL19950418 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

8
VAN HAUWERMEIREN Michiel
BEL19980109 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

9
VAN DEN PLAS Jelle
BEL19950331 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

10
VANDENBROECK Yarno
BEL19981123 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

11
SNYERS Jari
BEL19970504 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

12
HANADA Kiyomasa
JPN19980731 z.t. z.t.

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

13
STAVRAKAKIS Giorgios
GRE19980422 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM BEL

14
VERSCHAEVE Viktor
BEL19980803 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

15
OMACHI Kento
JPN19980428 z.t. z.t.

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

16
BIEBUYCK Aurélien
BEL19970715 3H30´1S 0H0´8S

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL

17
HERMANS Steff
BEL19960418 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

18
BAELE Glenn
BEL19970722 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

19
DE PLUS Jasper
BEL19970611 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

20
DUFFELEER Joachim
BEL19951006 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

21
HESTERS Jules
BEL19981111 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

22
CLAES Stef
BEL19981229 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

23
USE Laurens
BEL19950906 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

24
MEHEUS Gill
BEL19950814 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

25
HOUTTEMAN Nico
BEL19970109 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

26
VERFAILLIE Arne
BEL19970516 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

27
VERSCHAEVE Lounes
BEL19951212 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

28
GOEMAN Jasper
BEL19960111 z.t. z.t.

ARROW CYCLING TEAM U23

29
GOETHALS Brent
BEL19950522 3H30´7S 0H0´14S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM BEL

30
VANDEVYVERE Gauthier
BEL19970625 3H30´8S 0H0´15S

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

31
HUYGEN Wout
BEL19980926 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

32
SLAGMULDERS Yorick
BEL19950829 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

33
CASTRIQUE Jonas
BEL19970113 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

34
DEBUYCK Robbe
BEL19980304 3H30´12S 0H0´19S

LOTTO SOUDAL U23

35
JANSSENS Jarrid
BEL19970404 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

36
VANDENBOSSCHE Cedric
BEL19960101 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

37
MONDELAERS Jarno
BEL19980526 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

38
VEREECKEN Thomas
BEL19970724 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

39
PARDON Ward
BEL19960528 3H30´16S 0H0´23S

PRORACE CYCLING TEAM U23

40
BIEBAU Aaron
BEL19971025 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

41
DE JAEGER Nick
BEL19971018 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

42
ROSS LAMB
GER19951012 z.t. z.t.

UNITED C.T. BEL

43
BASTIAENS Ayco
BEL19960603 3H30´18S 0H0´25S

VAN EYCK SPORT U23

44
DE BOCK Yoni
BEL19960406 z.t. z.t.

ARROW CYCLING TEAM BEL

45
FABRI Hannes
BEL19950109 3H30´21S 0H0´28S

K.V.C. DEINZE VZW U23

46
UALGASI Bram
BEL19980717 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

47
CLÉ Brent
BEL19951023 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

48
DEVOS Han
BEL19970901 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

49
LEYMAN Celestin
BEL19970329 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

50
BEUKEBOOM Sjors
NED19960202 3H30´24S 0H0´31S

VOLHARDING WILTON CT BEL

51
VAN MEEUWEN Daan
NED19980921 3H30´25S 0H0´32S

VOLHARDING WILTON CT BEL

52
WYDOOGHE Jaron
BEL19971002 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

53
VERWILST Aaron
BEL19970502 3H30´28S 0H0´35S

LOTTO SOUDAL U23

54
FOAMES Ben
GBR19980611 3H30´30S 0H0´37S

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

55
VERHULST Pauwel
BEL19950104 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

56
BASSON Gustav
RSA19960223 3H30´35S 0H0´42S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM BEL

57
HUYS Laurens
BEL19980924 3H30´50S 0H0´57S

LOTTO SOUDAL U23

58
SUTTON Joseph
GBR19970926 3H31´2S 0H1´9S

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

59
SOBERON Zowé
BEL19951103 3H34´33S 0H4´40S

K.V.C. DEINZE VZW U23

60
DEVENIJNS Jasper
BEL19960413 3H34´34S 0H4´41S

K.V.C. DEINZE VZW U23

61
ROELS Laurens
BEL19960519 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

62
ROSSEEUW Robin
BEL19970301 z.t. z.t.

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

63
VERVAEKE Aäron
BEL19970311 3H34´50S 0H4´57S

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

64
VANGHELUWE Seppe
BEL19960329 3H35´10S 0H5´17S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM BEL

65
OVERVLIET Jay
NED19951026 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT BEL

66
VAN HOOREBEKE Michiel
BEL19970414 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U23

67
LEUS Jelle
BEL19961116 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT BEL

68
DELOOF Senne
BEL19980225 z.t. z.t.

ARROW CYCLING TEAM BEL

69
NARUMI Soh
JPN19971113 3H35´13S 0H5´20S

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

70
RINGOOT Gilles
BEL19950925 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

71
VAN ENGELAND Wouter
BEL19950623 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

72
DE CLERCK Matthias
BEL19960710 z.t. z.t.

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS U23

73
PAUWELS Matthias
BEL19981020 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

74
WOLD Marius
NOR19980618 3H35´17S 0H5´24S

VZW JONG WIELERTALENT BEL

75
JACOBS Robin
BEL19961016 3H35´23S 0H5´30S

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

76
HEREMANS Thory
BEL19960716 z.t. z.t.

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS U23

77
TIMMERMANS Tim
BEL19981215 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

78
BOUTS Jens
BEL19980313 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

79
BIDO ARDUINO Giovane
BRA19960808 3H35´26S 0H5´33S

DOVY KEUKENS - FCC BEL

80
TIMMERMANS Tom
BEL19960617 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

81
BAERT Jordi
BEL19981122 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

82
DE VILLE Jelle
BEL19950710 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

83
VANDROMME Alessandro
BEL19981229 3H35´29S 0H5´36S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

84
LA ROSE Dimitri
BEL19950712 z.t. z.t.

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL

85
ROOSENS Robin
BEL19970911 3H35´31S 0H5´38S

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

86
DEWITTE Casper
BEL19980822 3H35´33S 0H5´40S

ASFRA RACING TEAM BEL

87
CAPPELLE Maxim
BEL19980102 3H35´37S 0H5´44S

DOVY KEUKENS - FCC U23

88
MCGILL Scott
USA19980920 3H35´39S 0H5´46S

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

89
DE MOL Lennerd
BEL19981205 3H35´43S 0H5´50S

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

90
SCHOEVAERS Ward
BEL19970829 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

91
GEERINCK Dries
BEL19980321 3H35´44S 0H5´51S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

92
VAN IMPE Stef
BEL19970620 3H35´55S 0H6´2S

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

93
TEIRLINCK Jens
BEL19960104 3H36´6S 0H6´13S

DOVY KEUKENS - FCC U23

94
VANDEVYVERE Stijn
BEL19960520 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC BEL

DNF
MOORS Oliver
GBR19960924

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
BOSMANS Arne
BEL19960118

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

DNF
DESTATSBADER Roy
BEL19950713

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

DNF
ENGLISH Jack
GBR19930506

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
LEFEBER Mathias
BEL19981022

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
ROTTIERS Jens
BEL19980710

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
DUFOUR Warre
BEL19961202

UNITED C.T. BEL

DNF
CHRISTIAENS Jonas
BEL19951118

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
ROELS Wannes
BEL19971123

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
VAN DEN BORNE Tom
BEL19960422

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

DNF
DELBAEN Michael
BEL19980620

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
MAZZONE Leon
GBR19961213

ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL

DNF
MOREELS Louis
BEL19981212

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
DE PROOST Jasper
BEL19961018

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

DNF
LORIES Quinten
BEL19980209

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
LAMBERTIN Kevin
BEL19960229

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
VANSTEENKISTE Mathieu
BEL19980915

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

DNF
VANDEVYVERE Beau
BEL19950610

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

DNF
CAVEY Vincent
BEL19980216

EFC-L&R-VULSTEKE U23

DNF
DELESIE Berre
BEL19970825

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
MUYS Anton
BEL19971121

PRORACE CYCLING TEAM BEL

DNF
CANNOOT Yordi
BEL19970701

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
DELEU Arnaud
BEL19981027

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

DNF
BRIESEN Brent
BEL19960908

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
DE BEULE Jordi
BEL19980603

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

DNF
DE VULDER Gilles
BEL19981023

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
SLEGERS Dries
BEL19980622

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

DNF
VAN ENDE Wouter
BEL19980304

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN LAER Laurens
BEL19980512

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
DEKONING Fabrizio
BEL19980910

VZW JONG WIELERTALENT U23

DNF
PIROTTA Darcy
AUS19970430

VZW JONG WIELERTALENT BEL

DNF
PERNEEL Simon
BEL19980203

VZW JONG WIELERTALENT BEL

DNF
HOEFKENS Lennert
BEL19950131

UNITED C.T. U23

DNF
GOOSSENS Anko
BEL19970220

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
D´ANGELO Ugo
BEL19981015

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES R Espoir

DNF
MUYLAERT Sam
BEL19971224

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS U23

DNF
VAN DE VERRE Daan
BEL19980108

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS BEL

DNF
FELIX Robbe
BEL19980407

MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS U23

DNF
VOLKERS Jorn
NED19980324

VOLHARDING WILTON CT BEL

DNF
GESERICK Ocko
NED19950909

VOLHARDING WILTON CT BEL

DNF
BROER Milan
NED19950918

VOLHARDING WILTON CT BEL

DNF
VAN DEN NEST Jeffrey
BEL19970127

VAN EYCK SPORT U23

DNF
MASSET Maxime
BEL19980713

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES R Espoir

DNF
BIEBUYCK Corentin
BEL19970615

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL

DNF
SUZUKI Shiryu
JPN19980416

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

DNF
TAKIYAMA Riku
JPN19981015

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

DNF
YOSHIOKA Takuya
JPN19981122

TEAM EURASIA IRC TIRE BEL

DNF
MAES Jef
BEL19950925

ARROW CYCLING TEAM BEL

DNF
PERSOON Wouter
BEL19960828

ARROW CYCLING TEAM U23

DNF
DIERICKX Anthony
BEL19951024

ARROW CYCLING TEAM BEL

DNS
BERO Sean
BEL19980724

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL

DNS
DRIESSENS Niels
BEL19970730

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

DNS
VANDENHEEDE Brecht
BEL19951013

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER U23

© Cycling Vlaanderen