Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB)
Printversie
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop 120 km - 600 EUR - Bijkomende prijzen: 100 EUR. - I: Zaal Burchtheem, Burchtgracht 1, 3800 Brustem (0496963614). - U: 12:45/13:45/14:15 - K: Jeugdlokalen, Burchtgracht, 3800 Brustem - Contact: Feucht Robert, Brustem-Dorp 68, 3800 Brustem (Tel.: 0496963614) (robertfeucht@hotmail.com) - Extra info: 96 km + 4 x 6 km / 10€ (21-30) - Med. Controle:: Jeugdlokalen, Burchtgracht, 3800 Brustem (0476218553).

Rituitslag
# deelnemers: 157 - # opgevers: 55 - Afstand: 120.0 km - Tijd: 2:54´44" - Gem. snelheid: 40.59 km/h
TIJD +
1
DAEMEN Stijn
NED19990725 2H54´44"

DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN U23

2
WILLEMS Kenny
BEL19931027 z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

3
WOUTERS Rutger
BEL19910810 2H55´00" +0´16"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

4
VANHOOF Ward
BEL19990418 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

5
JACOBS Pieter
BEL19860606 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

6
VAN DEN BRANDEN Viktor
BEL19920827 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

7
MERTENS Tom
BEL19931013 2H55´13" +0´29"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

8
JASPERS Ward
BEL19970630 2H56´05" +1´21"

LOTTO SOUDAL U23

9
VAN TRICHT Stan
BEL19990920 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

10
CUMPS Ruben
BEL19930106 2H56´30" +1´46"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

11
KOEP Thomas
GER19900915 2H56´40" +1´56"

RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V. ELITE

12
CLE Brent
BEL19951023 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

13
DONNAY Laurent
BEL19880523 z.t. z.t.

DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO ELITE

14
VANDERAERDEN Massimo
BEL19950121 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM ELITE

15
HOULMONT Matthias
BEL19960611 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

16
PANIS Maxim
BEL19930430 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM ELITE

17
VANDEBEEK Bjorn
BEL19990222 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

18
LINTEN Tom
BEL19800309 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

19
MERCKX Niels
BEL19940913 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

20
DE SCHUTTER John
BEL19920303 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK AMA19+

21
CLAES Stef
BEL19981229 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

22
VERSTREPEN Dries
BEL19950525 z.t. z.t.

UNITED C.T. ELITE

23
VAN TILBORGH Brent
BEL19970225 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT U23

24
BRESSELEERS Jonas
BEL19990917 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT U23

25
BERK Robert
NED19861001 z.t. z.t.

DE SPARTAAN ELITE

26
VAN DE MIEROOP Sam
BEL19910903 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

27
MORIS Sven
BEL19860407 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

28
HAEST Jasper
NED19990428 z.t. z.t.

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

29
BONNEU Kamiel
BEL19990801 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM U23

30
MERTENS Julian
BEL19971006 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

31
BROOS Alain
NED19990131 2H57´52" +3´08"

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U23

32
PORCO Fabio
BEL19861117 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

33
SMOUT Niels
BEL19920107 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

34
VAN NYEN Hans
BEL19901203 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

35
VAN HALEWYCK Wim
BEL19870905 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

36
DELVAUX Guillaume
BEL19960620 z.t. z.t.

CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23

37
MOLENBERGHS Pieter
BEL19910812 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. ELITE

38
BOONSTRA Bouwe
NED19960728 z.t. z.t.

KNWU U23

39
NIJS Steven
BEL19851206 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

40
VERHAEGH Kaj
NED19970409 z.t. z.t.

WCL BERGKLIMMERS U23

41
ERNST Robin
BEL19990110 z.t. z.t.

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

42
MARIS Elias
BEL19991005 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

43
VAN BUN Dries
BEL19990629 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U23

44
AKKERMANS Lars
NED19971207 z.t. z.t.

WV DE JONGE RENNER U23

45
BORGERS Gilles
BEL19981010 z.t. z.t.

CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23

46
COSTELLO Nick
AUS19960116 z.t. z.t.

TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG U23

47
NYSSEN Kevin
BEL19971205 z.t. z.t.

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

48
HEMELINGS Dries
BEL19990205 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL U23

49
DELAEY Oliver
BEL19981230 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

50
VAN ESCH Jarno
NED19990105 z.t. z.t.

WV SCHIJNDEL U23

51
GIJZEL Roy
NED19920814 z.t. z.t.

ZRTC THEO MIDDELKAMP ELITE

52
SIMONS Michael
BEL19940201 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

53
REUVERS Kevin
NED19991222 z.t. z.t.

WIELERVERENIGING BREDA U23

54
LEURS Dirk
BEL19871225 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK MASTM

55
VAN GENECHTEN Steff
BEL19941228 z.t. z.t.

STAGECO CYCLING TEAM ELITE

56
BUNKENS Kris
BEL19890317 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK AMA19+

57
GRUITHUIJZEN Paul
NED19980202 z.t. z.t.

WV SCHIJNDEL U23

58
LEFFERING Jinn
NED19970620 z.t. z.t.

TWC MAASLANDSTER AMAT

59
CIJNTJE Hillard
NED19920622 z.t. z.t.

ROTTERDAMSE WIELREN COMBINATIE AHOY ELITE

60
SITTERS Bas
NED19971023 z.t. z.t.

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

61
WANTE Nick
BEL19930703 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

62
SMAGGHE Wouter
BEL19970425 z.t. z.t.

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT U23

63
DUFFNER Stephan
GER19871203 z.t. z.t.

TEAM EMBRACE THE WORLD CYCLING ELITE

64
LANGEREIS Daniël
NED19920305 z.t. z.t.

W.T.O.S. DELFT ELITE

65
GOOSSENS Rob
BEL19991112 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

66
TEULINGS Teun
NED19980417 z.t. z.t.

WV SCHIJNDEL U23

67
LENTING Etienne (E.S.M.)
NED19950814 z.t. z.t.

AW GROEP - SWABO CYCLINGTEAM ELITE

68
ANTHONISE Witten
NED19911218 z.t. z.t.

RWC AHOY ELITE

69
WILLEMS Tom
BEL19830430 z.t. z.t.

ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC ELITE

70
LA ROSE Dimitri
BEL19950712 z.t. z.t.

DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO ELITE

71
WOUTERS Ruben
BEL19940412 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

72
BALK Bobby
NED19851230 z.t. z.t.

ZRTC THEO MIDDELKAMP ELITE

73
HAVERMANS Youp
NED19880518 z.t. z.t.

AHOY ELITE

74
VAN DER SANDEN Mathias
BEL19901116 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

75
BAUTERS Arne
BEL19991117 z.t. z.t.

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

76
MEESEN Giel
NED19960806 z.t. z.t.

W.C.L. BERGKLIMMERS U23

77
ROWIES Karel
BEL19860808 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

78
MUSKENS Sam
NED19960626 z.t. z.t.

TEMPO HOPPENBROUWERS U23

79
WATHIONG Thomas
BEL19960922 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

80
RIJSDIJK Tristan
NED19970220 z.t. z.t.

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

81
LETEN Matthias
BEL19981023 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

82
VANAENRODE Kevin
BEL19810201 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

83
TOLHOEK Ezra
NED19990827 z.t. z.t.

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

84
STOLWIJK Arian
NED19910208 z.t. z.t.

WASP ELITE

85
DE PEUTER Dylan
BEL19981028 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL U23

86
PESCHGES Marcel
GER19960618 z.t. z.t.

VIR BUTGEN 1912 U23

87
PHILIPS Jonas
BEL19920526 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

88
VLEUGEL Ramon
NED19901023 z.t. z.t.

ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

89
HELLMANN Julian
GER19901220 z.t. z.t.

EMBRACE THE WORLD CYCLING ELITE

90
VAN ROY Sven
BEL19830422 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

91
HULSKER Kevin
NED19981011 z.t. z.t.

TEAM WASP U23

92
POCKET Sammy
BEL19930819 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

93
HOOGLAND Ruben
NED19941012 z.t. z.t.

RWC AHOY ELITE

94
CORNELIS Jonas
BEL19940729 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

95
NIEUWKOOP Bas
NED19970429 z.t. z.t.

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

96
VERDIN Joris
BEL19990921 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

97
BERTRAND Dorian
BEL19971021 z.t. z.t.

CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23

98
VOLMERG Frederik
GER19890605 z.t. z.t.

RSC 79 WERNE ELITE

99
NIJS Thibaut
BEL19990213 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

100
STEEGMANS Senne
BEL19860318 z.t. z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

101
THEYS Koen
BEL19840220 z.t. z.t.

SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

102
RAE Daniel
AUS19980330 z.t. z.t.

TWC-MAASLANDSTER- U23

DNF
BADA Florian
BEL19970513

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
VAN DEN ENDE Ruben
NED19910708

WASP ELITE

DNF
VAN HELDEN Luuk
NED19950728

TWC MAASLANDSTER ELITE

DNF
VAN NUNEN Patrick
NED19901219

RWC AHOY ELITE

DNF
GELEIJNSE Marco
NED19980224

PRC DELTA U23

DNF
DOMINICUS Fabian
NED19921107

TEMPO HOPPENBROUWERS ELITE

DNF
DE BRUIN Ege
NED19950926

WTOS DELFT ELITE

DNF
ANDRIEU Maxim
BEL19970417

WSC HAND IN HAND BAAL U23

DNF
VERMAELEN Steven
BEL19830824

YOUNG CYCLING TALENT D&D MASTM

DNF
VAN AGTMAAL Jeffrey
NED19850323

WILLEBRORD WIL VOORUIT ELITE

DNF
DOORNBUSCH Jeffrey
NED19900315

TWC TEMPO ELITE

DNF
STEURS Kevin
BEL19901122

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

DNF
PORCO Carlo
BEL19820703

INDIVIDUEEL MASTM

DNF
GOVAERTS Bjarne
BEL19980529

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

DNF
HOEFKENS Lennert
BEL19950131

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
FINOULST Jan-Frederik
BEL19920508

INDIVIDUEEL ELITE

DNF
DAGHUYT Gianni
BEL19970304

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

DNF
VAN DER VORST Frenky
NED19971204

WILLEBRORD WIL VOORUIT U23

DNF
SITTERS Bart
NED19990412

RSC DE ZUIDWESTHOEK U23

DNF
BIERKENS Tim
NED19991109

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U23

DNF
KRZANICH James
NZL19990522

TWC MAASLANDSTER U23

DNF
KRAMER Erik
NED19940213

DRC DE MOL ELITE

DNF
KLEIN Christoph
GER19840314

SQUADRA COLONIA ELITE

DNF
VANHERCK Stijn
BEL19990915

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U23

DNF
KRAMER Patrick
NED19950725

DRC DE MOL ELITE

DNF
WINGERDEN Luuk
NED19970804

DRC DE MOL U23

DNF
ELST Colin
BEL19981018

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

DNF
VAN HAASTER Jasper
NED19890307

UW&TC DE VOLHARDING ELITE

DNF
DONDERS Joost
BEL19990918

SPORT EN MOEDIG GENK U23

DNF
PRIL Guus
NED19980725

WV SCHIJNDEL U23

DNF
MAES Jeroen
BEL19900430

EC WALSHOUTEM AMA19+

DNF
ERRENS Sam
NED19980707

WCL BERGKLIMMERS U23

DNF
LOBET Robin
BEL19980304

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

DNF
ZÖLLER Mark
GER19801025

TV JAHN SIEGEN ELITE

DNF
THIJS Edwin
BEL19851219

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
HENDRIX Lucas
BEL19990831

SPORT EN MOEDIG GENK U23

DNF
LEENDERS Daan
BEL19871024

EC WALSHOUTEM MASTM

DNF
BZDENGA Vinny
BEL19950922

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

DNF
VERKENNIS Nico
NED19981227

WCL BERGKLIMMERS U23

DNF
MERCKELBAGH Lucca
NED19980331

WCL BERGKLIMMERS U23

DNF
BRIMBOIS Marc
BEL19920317

SPORT EN MOEDIG GENK AMA19+

DNF
MEENS Johan
BEL19990707

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

DNF
SLEGERS Dries
BEL19980622

STAGECO CYCLING TEAM U23

DNF
KOMPIER Edwin
NED19820423

RESTORE CYCLING ELITE

DNF
ANTHONISE Lieven
NED19900731

RWC AHOY- ELITE

DNF
VAN CAUWENBERGH Yentl
BEL19910620

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

DNF
OERLEMANS Pieter
BEL19910703

ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE

DNF
MOBBERLEY Sam
NZL19960414

AUCKLAND CYCLING CLUB- U23

DNF
COURT Arno
BEL19991221

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U23

DNF
HUBERS Stefan
NED19951105

WV SCHIJNDEL U23

DNF
DE MUNNIK Nick
NED19990903

ZRTC THEO MIDDELKAMP U23

DNF
HORDIJK Casper
NED19990820

RWC AHOY U23

DNF
BELIËN Vincent
BEL19980221

NANO DEVELOPMENT TEAM U23

DNF
SCHERMANN Peter
GER19880105

-RVSCHWALBE TRIER ELITE

DNF
ERLER Justus
GER19931022

RV KOMET DELIA 09 KEULEN ELITE

© Cycling Vlaanderen