Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

05/12/2015 ESSEN (A)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 60´ - 6450 EUR. Voorinschrijvingen: W.C. Molenheidevrienden, Kerkstraat 88, 2910 Essen (036675488) (info@molenheidevrienden.be). - I: School Mariaberg, Grensstraat 14, 2910 Essen (0475797486). - U: 09:00/14:00/15:00 - K: Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan, 2910 Essen - Contact: Michiels Francis, Kerkstraat 88, 2910 Essen (Tel.: 0475797486) (info@molenheidevrienden.be) - Med. Controle:: Quarantainestallen, Hemelrijk 77, 2910 Essen (0475797486).

Bpost Bank Trofee
# deelnemers: 35 - # opgevers: 3 - Afstand: 24.3 km - Tijd: 1:00´12" - Gem. snelheid: 23.4 km/h
TIJD +
1
VAN AERT Wout
BEL19940915 1H00´12"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT U23CMC

2
NYS Sven
BEL19760617 1H00´19" +0´07"

CRELAN AA DRINK TEAM EL.MC

3
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210 1H00´41" +0´29"

SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

4
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H00´47" +0´35"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

5
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H00´58" +0´46"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

6
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H01´00" +0´48"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC

7
SWEECK Laurens
BEL19931217 1H01´10" +0´58"

ERA REAL ESTATE-MURPROTEC EL.CMC

8
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 1H01´23" +1´11"

BKCP-CORENDON U23CMC

9
MERLIER Tim
BEL19921030 1H01´27" +1´15"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CMC

10
VAN KESSEL Corne
NED19910807 1H01´44" +1´32"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC

11
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112 1H01´49" +1´37"

CORENDON-KWADRO ELITE

12
VAN DER POEL David
NED19920615 z.t. z.t.

BKCP-CORENDON EL.CMC

13
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H01´50" +1´38"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC

14
SWEECK Diether
BEL19931217 1H02´35" +2´23"

ERA REAL ESTATE-MURPROTEC U23CMC

15
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 z.t. z.t.

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

16
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H02´43" +2´31"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CMC

17
VANTHOURENHOUT Sven
BEL19810114 1H02´46" +2´34"

CRELAN AA DRINK TEAM EL.MC

18
VAN DEN BRAND Twan
NED19890122 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITE

19
BOROS Michael
CZE19920809 1H02´47" +2´35"

BKCP-POWERPLUS ELITE

20
STYBAR Zdenek
CZE19851211 1H03´14" +3´02"

ETIXX - QUICK STEP ELITE

21
VAN LEEUWEN Patrick
NED19850416 1H03´42" +3´30"

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITE

22
BAESTAENS Vincent
BEL19890618 1H03´48" +3´36"

BKCP-CORENDON EL.CMC

23
PEETERS Rob
BEL19850702 1H03´52" +3´40"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CMC

24
UYTDEWILLIGEN Ingmar
BEL19911008 1H04´48" +4´36"

CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

25
VAN DEN HARN Michael
CAN19920802 1H04´59" +4´47"

RED TRUCK GARNEAU PB EASTON CYCLING ELITE

26
KOYEN Niels
BEL19910727 1H05´09" +4´57"

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

27
DENUWELAERE Jan
BEL19880409 1 r

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CZC

28
WUBBEN Niels
NED19880220 1 r

WWV EL.MC

29
MCCONNELL Mark
CAN19881002 2 r

HOT SAUCE CC ELITE

30
MILLBURN Garry
AUS19870202 2 r

Trek SRAM Champion System EL.CMC

31
GOOSEN Wouter
BEL19860310 2 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

32
KIPURS Kristaps
LAT19830516 6 r

CT PALJURIS ELITE

DNF
WALSLEBEN Philipp
GER19871119

BKCP-POWERPLUS ELITE

DNF
VAN AMERONGEN Thijs
NED19860718

TELENET - FIDEA CYCLING TEAM ELITE

DNF
SIMUNEK Radomir
CZE19830906

CORENDON-KWADRO ELITE

© Cycling Vlaanderen