Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

05/12/2015 ESSEN (A)
Printversie
Veldrijden U23 - UCI 50´ - 1015 EUR. Voorinschrijvingen: W.C. Molenheidevrienden, Kerkstraat 88, 2910 Essen (036675488) (info@molenheidevrienden.be). - I: School Mariaberg, Grensstraat 14, 2910 Essen (0475797486). - U: 09:00/10:30/11:30 - K: Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan, 2910 Essen - Contact: Michiels Francis, Kerkstraat 88, 2910 Essen (Tel.: 0475797486) (info@molenheidevrienden.be) - Med. Controle:: Quarantainestallen, Hemelrijk 77, 2910 Essen (0475797486).

Bpost bank trofee
# deelnemers: 33 - # opgevers: 1 - Afstand: 18.9 km - Tijd: 47´59" - Gem. snelheid: 22.36 km/h
TIJD +
1
HERMANS Quinten
BEL19950729 47´59"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23.C

2
CLEPPE Nicolas
BEL19951212 48´12" +0´13"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23.C

3
VAN TICHELT Yorben
BEL19940712 48´26" +0´27"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

4
HOEYBERGHS Daan
BEL19940918 48´42" +0´43"

BKCP-CORENDON U23.C

5
TOUPALIK Adam
CZE19960509 48´52" +0´53"

BKCP-COREDON U23.C

6
DEGROOTE Jonas
BEL19951017 49´18" +1´19"

SUPERANO HAM -ISOREX U23

7
AERTS Thijs
BEL19961103 49´30" +1´31"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23.C

8
MERLIER Braam
BEL19940211 49´32" +1´33"

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

9
VAN HECKE Elias
BEL19960319 49´51" +1´52"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23.C

10
TURELUREN Arne
BEL19940507 49´56" +1´57"

CLUB CICLISTA CAMPO CLARO U23

11
CALUWE Stijn
BEL19960129 50´04" +2´05"

BKCP-CORENDON U23.C

12
BAKX Kelvin
NED19960118 50´19" +2´20"

rsc de zuidwesthoek U23

13
VAN DER STEGEN Roel
NED19970116 50´39" +2´40"

MTB Baarlo U23

14
VAN ROOSBROECK Pieter
BEL19961107 51´17" +3´18"

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

15
COOLEN Yves
BEL19950925 51´17" z.t.

ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM U23

16
SMETS Gert
BEL19970926 51´17" z.t.

KALAS CYCLING TEAM 99 U23

17
HENNAUX Loïc
BEL19960212 51´20" +3´21"

COLOR CODE- AQUALITY PROTECT U23.C

18
VAN LAER Ward
BEL19951014 51´28" +3´29"

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

19
FLOREN Wesley
NED19970825 51´30" +3´31"

WV BARHHOPOORT U23

20
VERHEYEN Thomas
BEL19970214 51´57" +3´58"

KALAS CYCLING TEAM 99 U23

21
VAN DEN BOS Perry
NED19970629 52´11" +4´12"

westland wil vooruit U23

22
DE MAEGHT Dorian
BEL19970813 52´50" +4´51"

WK NOORD-WEST-BRABANT U23

23
JANSEN Richard
NED19950923 52´54" +4´55"

Team Imming U23

24
JACOBS Sybren
BEL19960823 53´21" +5´22"

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U23

25
VERBEECK Glenn
BEL19970629 53´35" +5´36"

KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK U23

26
MUSKENS Mart
NED19970510 53´35" z.t.

TWC Pijnenburg U23

27
VAN BROEKHOVEN Rob
NED19951016 1 r

02009009 - ENERTHERM-BKCP U23

28
KOOL Thijs
NED19970114 1 r

W.v. Eemland U23

29
SMITH Nicholas
AUS19970801 2 r

INDIVIDUEEL JUNIOR

30
DE JONGHE Laurens
BEL19960214 3 r

INDIVIDUEEL U23

31
OGER Vincent
BEL19940821 3 r

Entente cycliste de Wallonie U23

32
RUNHAAR Marvin
NED19970204 4 r

WV BREDA U23

DNF
DE PROOST Kyle
BEL19950420

INDIVIDUEEL U23

© Cycling Vlaanderen