Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

01/01/2015 BAAL (TREMELO) (B)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 60´. Voorinschrijvingen: www.gpsvennys.be - I: Mobiele Unit, Moorsemsestraat thv nr 103, 3128 Baal - U: 09:00/14:00/15:00 - K: KFC Baal, Baalsebaan, 3128 Baal - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Kristel Coremans, Moorsemsestraat 85, 3128 Baal

Elite
# deelnemers: 41 - # opgevers: 7 - Afstand: 20.8 km - Tijd: 1:06´11" - Gem. snelheid: 17.94 km/h
TIJD +
1
VAN AERT Wout
BEL19940915 1H06´11"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT U23CMC

2
VAN DER HAAR Lars
NED19910723 1H06´57" +0´46"

GIANT ALPECIN ELITE

3
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H07´07" +0´56"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

4
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H07´35" +1´24"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

5
NYS Sven
BEL19760617 1H08´05" +1´54"

CRELAN AA DRINK TEAM EL.MC

6
PEETERS Rob
BEL19850702 1H08´12" +2´01"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CMC

7
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 1H08´27" +2´16"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

8
ADAMS Joeri
BEL19891015 1H08´30" +2´19"

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CMC

9
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H08´32" +2´21"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC

10
MEISEN Marcel
GER19890108 1H09´29" +3´18"

COREDNON-KWADRO ELITE

11
MERLIER Tim
BEL19921030 1H09´53" +3´42"

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

12
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112 1H10´01" +3´50"

CORENDON-KWADRO ELITE

13
VANTHOURENHOUT Sven
BEL19810114 1H10´05" +3´54"

CRELAN AA DRINK TEAM EL.MC

14
GAUDY Patrick
BEL19770309 1H10´51" +4´40"

VERANCLASSIC-DOLTCINI EL.CZC

15
WUBBEN Niels
NED19880220 1H11´10" +4´59"

TELENET FIDEA ELITE

16
WELLENS Bart
BEL19780810 1H11´20" +5´09"

TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC

17
GIL Mariusz
POL19830506 1H11´51" +5´40"

PROJECT CROSS RACING ELITE

18
BRAET Vinnie
BEL19910812 1H12´14" +6´03"

COLBA SUPERANO HAM CT ELITE

19
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 1H12´45" +6´34"

COLBA SUPERANO HAM EL.CZC

20
PETRUS Lubomir
CZE19900717 1H13´14" +7´03"

BKCP POWER PLUS ELITE

21
VAN DEN BRAND Twan
NED19890122 1 r

ORANGE BABIES ELITE

22
VAN LEEUWEN Patrick
NED19850416 2 r

ORANGE BABIES ELITE

23
SWEECK Hendrik
BEL19920113 2 r

CORENDON-KWADRO EL.CZC

24
BARBA FRUTOS Ismael
ESP19911111 2 r

SPIUK ELITE

25
OBRIST Fabian
SUI19910119 3 r

STEVENS/VC HITTNAU ELITE

26
MAYER Yannick
GER19910215 3 r

GUNSHA-KMC TEAM ELITE

27
FILLAUT Miguel
FRA19890816 3 r

VC PAYS DE LOUDEAC ELITE

28
TAKENOUCHI Yu
JPN19880901 3 r

VERANCLASSIC EKOI ELITE

29
SAGUES PORTABELLA Ramon
ESP19780424 3 r

GUESS BIKES GUAK ELITE

30
MCCONNELL Mark
CAN19881002 3 r

SYNERGY RACING P/B SRI IMPORTING ELITE

31
EDMOND Angus
NZL19760203 4 r

MALTENI/NINER ELITE

32
CAVAZZANA Christophe
FRA19810831 4 r

ESSEYNORD ELITE

33
WARDELL Robert
GBR19850615 4 r

ORANGE MONKEY PRO TEAM ELITE

34
REDENBACH Paul
AUS19780411 4 r

FOOTSCRAY CYCLING CLUB ELITE

DNF
WALSLEBEN Philipp
GER19871119

BKCP POWERPLUS ELITE

DNF
SIMUNEK Radomir
CZE19830906

CORENDON-KWADRO ELITE

DNF
BINA Martin
CZE19830521

CORENDON - KWADRO ELITE

DNF
DENUWELAERE Jan
BEL19880409

VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT EL.CZC

DNF
MILLBURN Garry
AUS19870202

PELETON SPORTS ELITE

DNF
URDAIBAI Asier
ESP19900613

BIZIKLETA.COM ELITE

DNF
ROTA CANO Arnau
ESP19780429

- ELITE

© Cycling Vlaanderen