Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

13/07/2017 GISTEL (W)
Printversie
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop 118 km - 700 EUR. Voorinschrijvingen: (0474403500) (sportclubgistel@telenet.be). - I: Kraeyenhof, Kerkstraat, 8470 Gistel - U: 13:30/14:45/15:00 - K: Voetbalstadion Keg Gistel, Pol Gernaeystraat 1, 8470 Gistel - Contact: Finaut Dirk, Boterbloemstraat 1, 8470 Gistel (Tel.: 0474403500) (sportclubgistel@telenet.be) - Extra info: 18 ronden / Premies / Renners die aan beide wedstrijden van 10 en 13 juli deelnemen ontvangen een extra vergoeding van 10€ - Website: www.koninklijkesportclubgistel.be

Ereprijs Sylveer Maes & Grote Prijs Mevr. Michel M
# deelnemers: 73 - # opgevers: 21 - Afstand: 118.0 km - Tijd: 2:35´00" - Gem. snelheid: 45.23 km/h
TIJD +
1
GOUEL Valentin
FRA19920204 2H35´00"

ESEG DOUAI ELITE

2
VAN DYCK Wesley
BEL19940915 z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

3
DE DECKER Bjorn
BEL19881010 z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

4
CREFFIER Laurent
BEL19881225 z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM ELITE

5
SEFA Ylber
ALB19910211 z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

6
PLANCKAERT Emiel
BEL19961022 z.t.

LOTTO SOUDAL U23

7
VANCOMPERNOLLE Jan
BEL19910822 z.t.

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST ELITE

8
NEIRYNCK Kevin
BEL19821116 z.t.

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE

9
VANDENBERGHE Nick
BEL19910704 z.t.

VIND! CYCLING PROJECT ELITE

10
HODEG CHAGUI Alvaro
COL19960916 2H35´26" +0´26"

HOME SOLUTION-ANMAPA U23

11
DE POORTER Maxime
BEL19960421 2H35´53" +0´53"

EFC-L&R-VULSTEKE U23

12
BENIUSIS Justas
LTU19971118 z.t. z.t.

CANNIBAL TEAM U23

13
DEFREYNE Cédric
BEL19951026 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

14
DE VRIESE Stijn
BEL19851215 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

15
OLIVER Jake
AUS19980818 z.t. z.t.

MEERSEY VALLEY DEVONPORT CC U23

16
BORRY Kim
BEL19850817 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

17
TOORTELBOOM Frederik
BEL19771028 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW ELITE

18
DELESIE Berre
BEL19970825 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

19
DEVRIENDT Damon
BEL19940603 z.t. z.t.

INOFEC CYCLING TEAM AMA19+

20
MUSGRAVE Harrison
AUS19960702 z.t. z.t.

TIS RACING TEAM U23

21
ADOMAITIS Rojus
LTU19981123 2H36´23" +1´23"

CANNIBAL TEAM U23

22
SMITH Stuart
AUS19910226 z.t. z.t.

LEONGHATHA CC ELITE

23
STOFFERIS Rieno
BEL19780621 z.t. z.t.

W.T.C. WALTER GODEFROOT ELITE

24
VERMET Joran
BEL19960503 z.t. z.t.

VIND! CYCLING PROJECT U23

25
ASTELL Michael
AUS19940427 z.t. z.t.

TIS RACING TEAM ELITE

26
WAGEMANS Koen
BEL19821004 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT ELITE

27
DE ZUTTER Kristof
BEL19821213 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

28
PIROTTA Darcy
AUS19970430 z.t. z.t.

225 RACING

29
BREYE Florent
FRA19940704 z.t. z.t.

VC AMATEUR ST.QUENTIN ELITE

30
VANGHELUWE Seppe
BEL19960329 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

31
HIMPENS Maarten
BEL19851208 z.t. z.t.

KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM ELITE

32
CAVEY Vincent
BEL19980216 2H37´40" +2´40"

EFC-L&R-VULSTEKE U23

33
BERTELS Leander
BEL19921123 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

34
MUSEEUW Stefano
BEL19970601 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

35
PIETERS Frederik
BEL19810223 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

36
ACKET Jonas
BEL19910209 z.t. z.t.

INOFEC CYCLING TEAM AMA19+

37
CARPENTIER Jari
BEL19980309 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U23

38
SIMPSON Nic
AUS19980713 z.t. z.t.

CASTEMAINE CC U23

39
BIEBUYCK Aurélien
BEL19970615 z.t. z.t.

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES U23

40
LANGHAM Jacob
AUS19940112 z.t. z.t.

CITY OF BURNIE CC ELITE

41
BORRA Gilles
BEL19980726 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

42
NAVEEN John Thomas
IND19860407 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

43
LIVINGSTONE Peter
AUS19970103 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

44
ARVIND Rishipal
IND19900309 z.t. z.t.

ASRA RACING TEAM ELITE

45
KIERAN Brady
GBR19941214 z.t. z.t.

RICHARDSON TREK RT U23

46
VANSTEENKISTE Mathieu
BEL19980915 z.t. z.t.

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

47
VANDENBORRE Jonas
BEL19950811 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

48
RIGG Jason
AUS19690717 z.t. z.t.

NORTHERN DISTRICT ELITE

49
PATTYN Jamie
BEL19960917 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U23

50
LEFEVER Nico
BEL19750724 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

51
DULT Jasper
BEL19940221 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT ELITE

52
DUTOO Jérémy
BEL19980117 z.t. z.t.

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
THOMSON Julian
AUS19960606

INDIVDUEEL U23

DNF
COWARD Jake
GBR19960223

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
CAPPELLE Maxim
BEL19980102

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
BORGOO Lowie
BEL19970408

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
DE VOS Dries
BEL19910408

CYCLING TEAM OOSTKUST ELITE

DNF
VANKERSSCHAEVER Klaas
BEL19890418

INDIVIDUEEL AMA19+

DNF
ADAM Benjamin
BEL19981214

BLANCS GILETS BRABANT WALLON U23

DNF
WEBBER Hamish
AUS19980924

ST KILDA CC U23

DNF
PRESLEY Sebastian
AUS19980123

INFORM U23

DNF
BIRENIS Arvydas
LTU19981219

CANNIBAL TEAM U23

DNF
JADHAV Omkar
IND19880410

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
PARASHURAM Arvind
IND19930918

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
VAN STADEN Cuan
AUS19960810

HOBARTH WHEELERS U 23

DNF
VAN DER STRAETEN Cedric
BEL19970104

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

DNF
PORIAU Tim
BEL19890620

PCT TOMACC ELITE

DNF
BRAET Vinnie
BEL19910812

TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) ELITE

DNF
LOWYCK Jesse
BEL19950110

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
VAN RAEPENBUSCH Ruben
BEL19911208

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

DNF
CAVEY Laurens
BEL19951124

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U23

DNF
GORDON Ross
AUS19980616

CAULFIELD CC U23

DNF
PARLEVLIET Kallum
AUS19980807

TINNELLI RACING U23

© Cycling Vlaanderen