Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

17/09/2017 PASSENDALE (W)
Printversie
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop 114 km - 600 EUR. - I: Café De Mosselmarkt, ´S Graventafelstraat, 8980 Passendale - U: 13:30/14:45/15:00 - K: Voetbalkantine FC Passendale, Sterrestraat, 8980 Passendale - Contact: Jan Desmet, Molenstraat 48, 8980 Passendale (Tel.: 0473515106) (jan.en.els@telenet.be) - Extra info: 20 x 5,7 km / Er word een apart klassementje voorzien voor de wedstrijden van 16 en 17 september - Med. Controle:: Voetbalkantine FC Passendale, Sterrestraat, 8980 Passendale

GROTE KERMISPRIJS
# deelnemers: 73 - # opgevers: 14 - Afstand: 114.0 km - Tijd: 2:38´00" - Gem. snelheid: 42.7 km/h
TIJD +
1
WOOD George
GBR19951110 2H38´00"

RICHARDSONS TREK U23

2
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 2H38´04" +0´04"

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

3
VERHOFSTADT Thibau
BEL19980816 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

4
WARLOP Jordi
BEL19960604 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

5
DEPREZ Tuur
BEL19960620 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

6
ROSSEEL Ricky
BEL19900310 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

7
VEROUGSTRAETE Nicolas
BEL19971119 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

8
GELDHOF David
BEL19761120 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

9
VERCAUTEREN Tim
BEL19800324 2H38´12" +0´12"

DCR CYCLING TEAM ELITE

10
CLAERHOUT Sven
BEL19920727 2H38´16" +0´16"

PCT TOMACC ELITE

11
ZHURKIN Nikolai
RUS19910505 2H38´30" +0´30"

MGFSO

12
CONSTANT Kenny
BEL19930629 2H38´53" +0´53"

THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT ELITE

13
VANDAELE Angelo
BEL19880406 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

14
VANHAECKE Thomas
BEL19890616 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

15
BORRY Kim
BEL19850817 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

16
VAN BROEKHOVEN Guy
BEL19730726 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC ELITE

17
BOUTTÉ Kenzie
BEL19920924 2H39´04" +1´04"

PCT TOMACC ELITE

18
COMMEYNE Davy
BEL19800514 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

19
DELAMEILLEURE Mathias
BEL19861003 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

20
JENKINS James
GBR19981227 z.t. z.t.

RICHARDSONS-TREK RT U23

21
PIRARD Maxim
BEL19970731 2H39´15" +1´15"

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

22
HEYNDERICKX Hannes
BEL19981104 z.t. z.t.

ARROW CYCLING TEAM U23

23
SROKA Robert
USA19950115 2H39´28" +1´28"

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

24
TOUQUET Joren
BEL19930128 2H39´59" +1´59"

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

25
VANHOUCKE Harm
BEL19970617 2H40´03" +2´03"

LOTTO SOUDAL U23

26
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 2H40´35" +2´35"

DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT ELITE

27
VERMET Joran
BEL19960503 z.t. z.t.

VIND! CYCLING PROJECT U23

28
CARPENTIER Jari
BEL19980309 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U23

29
HUYSSER Jeroen
BEL19911118 z.t. z.t.

PCT TOMACC ELITE

30
BAILLIEVIER Kilian
BEL19980212 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U23

31
VAN CAUWENBERGHE Christophe
BEL19901014 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT ELITE

32
DECEUNINCK Thomas
BEL19900925 z.t. z.t.

VIND! CYCLING PROJECT ELITE

33
COURTENS Olivier
BEL19910430 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

34
MUS Aloïs
BEL19920522 z.t. z.t.

SHIFTING GEARS ELITE

35
MEHEUS Gill
BEL19950814 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

36
DEMEYER Niels
BEL19910515 2H41´28" +3´28"

DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT ELITE

37
DE VRIESE Stijn
BEL19851215 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

38
DEWACHTER Aaron
BEL19981231 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

39
DE JAEGHERE Ruben
BEL19970716 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U23

40
HUYGHE Gilles
BEL19980217 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

41
HEANEY Marc
IRL19980126 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

42
HUYGHE Benny
BEL19730903 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL MASTM

43
DELEU Robbe
BEL19910320 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

44
BARA Paul
BEL19950222 z.t. z.t.

COMITE REGIONAL HAINAUT U23

45
ALEXANDER Simon
GBR19930712 z.t. z.t.

RICHARDSONS TREK TR ELITE

46
ROSSEEUW Robin
BEL19970301 z.t. z.t.

WIELERTEAM IEPER U23

47
MARKEY Lucas
BEL19970812 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK U23

48
PATTYN Jamie
BEL19960917 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U23

49
MCCANN John
USA19950215 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

50
VANDAELE Stein
BEL19920616 z.t. z.t.

THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT ELITE

51
LYONS Andy
GBR19691016 z.t. z.t.

RICHARDSONS TREK RT ELITE

52
LARIVIERE Justin
GBR19970611 z.t. z.t.

CYCLE COACHING TEAM

53
BAEKELAND Cedric
BEL19930826 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

54
VANDERBEKEN Brent
BEL19980208 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

55
SAZANOVA Andrei
RUS19940125 z.t. z.t.

GM EUROPA OVINI

56
VERVERKEN Pieter
BEL19860615 z.t. z.t.

DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT ELITE

57
MC LAUGHLIN Mitchell
IRL19980318 2H42´05" +4´05"

FOUR MASTERS CC U23

58
BOSTOEN Gianni
BEL19941202 z.t. z.t.

THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT ELITE

59
VANDEVYVERE Beau
BEL19950610 z.t. z.t.

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
GENOV Nikolay
BUL19970326

TZAR SIMEON

DNF
VANACKER Bjarne
BEL19970530

EFC-L&R-VULSTEKE U23

DNF
VERHOFSTADT Peter
BEL19720927

INDIVIDUEEL ELITE

DNF
RONSSE Gauthier
BEL19961113

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

DNF
DEFREYNE Cédric
BEL19951026

EFC-L&R-VULSTEKE U23

DNF
ORBIE Stephen
BEL19880125

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

DNF
DEMUYNCK Koen
BEL19810420

VIND! CYCLING PROJECT ELITE

DNF
VERMEIRE Jordy
BEL19930322

K.V.C. DEINZE VZW ELITE

DNF
GRIBBON Shea
IRL19951203

CANN WHEELS

DNF
EMON Franck
USA19921015

METIER RACING

DNF
VERMEULEN Niels
BEL19970327

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

DNF
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
TEN HARTOG Guy
BEL19900607

DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM ELITE

DNF
LAPIERE Ward
BEL19851225

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

© Cycling Vlaanderen