Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

01/01/2018 BAAL (B)
Printversie
Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - Criterium 60´ - 5000 EUR. Voorinschrijvingen: www.gpsvennys.be - I: Mobiele Unit, Moorsemsestraat 103, 3128 Baal - U: 09:00/14:00/15:00 - K: KFC Baal, Baalsebaan, 3128 Baal - Contact: Erwin Vervecken, Schoebroekstraat 8, 3583 Paal Beringen (Tel.: 011459950) (Fax: 011459910) (erwin.vervecken@golazo.com) - Med. Controle:: Kristel Coremans, Moorsemsestraat 85, 3128 Baal - Website: www.gpsvennys.be

Men Elite
# deelnemers: 25 - # opgevers: 6 - Afstand: 20.3 km - Tijd: 58´59" - Gem. snelheid: 19.4 km/h
TIJD +
1
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119 58´59"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

2
VAN AERT Wout
BEL19940915 59´57" +0´58"

CRELAN - CHARLES EL.CP

3
VAN KESSEL Corne
NED19910807 1H00´35" +1´36"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

4
AERTS Toon
BEL19931019 1H00´36" +1´37"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

5
SWEECK Laurens
BEL19931217 1H00´51" +1´52"

ERA EL.CMC

6
PAUWELS Kevin
BEL19840412 1H01´58" +2´59"

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

7
MEEUSEN Tom
BEL19881107 1H02´03" +3´04"

CORENDON - CIRCUS EL.CMC

8
ADAMS Jens
BEL19920605 1H02´21" +3´22"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

9
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 1H03´30" +4´31"

STEYLAERTS-BETFIRST EL.CMC

10
BOSMANS Wietse
BEL19911230 1H03´50" +4´51"

ERA EL.CMC

11
SWEECK Diether
BEL19931217 1H04´06" +5´07"

TRICYCLING EL.MC

12
PEETERS Rob
BEL19850702 1H05´26" +6´27"

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

13
AERNOUTS Jim
BEL19890323 1H05´34" +6´35"

TELENET FIDEA LIONS EL.CMC

14
GODRIE Stan
NED19930109 1H06´00" +7´01"

CRELAN - CHARLES EL.CP

15
BOROS Michael
CZE19920809 1H07´08" +8´09"

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE EL.MC

16
SWEECK Hendrik
BEL19920113 2 r

TRICYCLING ELITE

17
TIELEN Dario
BEL19941113 2 r

INDIVIDUEEL ELITE

18
LEAERTS Yelle
BEL19941105 3 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

19
FORRESTER Alexander
GBR19781010 4 r

WWW.ZEPNAT.COM - LAZER HELMETS - AMERICA ELITE

DNF
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
MERLIER Tim
BEL19921030

CRELAN - CHARLES EL.CP

DNF
ORTS LLORET Felipe
ESP19950401

C.C GUSANO EL.CP

DNF
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
ESTEBAN AGÜERO Ismael
ESP19830916

CC GUSANO EL.CP

DNF
ADAMS Joeri
BEL19891015

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

© Cycling Vlaanderen