Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

05/05/2016 LAARNE (O)
Printversie
1.17.3 Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen 1° jaars: 63 km - 500 EUR. 2° jaars: 70 km - 500 EUR. - I: Taverne De Wastobbe, Molenstraat 11, 9270 Laarne - U: 1° jaars: 12:00/13:00/13:30 - 2° jaars: 14:30/15:30/16:00 - K: Sporthal, Veldmeersstraat, 9270 Laarne - Contact: Marnix Laureys, Gaaiakker 32, 9270 Laarne (Tel.: 0485286378) (marnix.l@telenet.be) - Extra info: 1° jaars: 9 x 7 km - 2° jaars: 10 x 7 km - - Med. Controle:: Polyvalente Zaal, Keistraat 5, 9270 Laarne - Website: www.albertsvrienden.be

1° jaars
# deelnemers: 96 - # opgevers: 2 - Afstand: 63.0 km - Tijd: 1:36´30" - Gem. snelheid: 38.36 km/h
TIJD +
1
CORTJENS Ryan
BEL20010108 1H36´30"

IKO ENERTHERM-BKCP U17M

2
HUYS Branko
BEL20010110 1H36´31" +0´01"

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

3
PAULUS Milan
BEL20011023 1H36´50" +0´20"

LENSWORLD CYCLING TEAM U17M

4
VERCAUTEREN Thomas
BEL20010207 1H37´10" +0´40"

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

5
VAN RANSBEECK Josse
BEL20010210 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

6
BEECKMAN Brent
BEL20010620 z.t. z.t.

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

7
VAN HOUTE Sybren
BEL20010421 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

8
VAN POPPEL Sebastien
BEL20010407 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

9
DE PESTEL Thomas
BEL20010115 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

10
GROSEMANS Daan
BEL20010619 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

11
VANDERMEER Quinten
BEL20010503 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

12
VOS Yannick
BEL20010702 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

13
BERCKMOES Jenno
BEL20010204 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

14
CLAEYS Laurent
BEL20010224 z.t. z.t.

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM U17M

15
VERMEULEN Robban
BEL20010805 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

16
HEMELAERE William
BEL20010327 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

17
LAURYSSEN Tom
BEL20010312 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

18
VAN OLMEN Yevgeny
BEL20010518 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

19
SCHARRE Stef
BEL20010805 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

20
DE DECKER Tijl
BEL20010729 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

21
WAEYAERT Arno
BEL20010814 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

22
DE PAUW Robbe
BEL20010827 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

23
DE WEIRDT Jens
BEL20010213 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U17M

24
BARBRY Giel
BEL20010104 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

25
NUYTTEN Michiel
BEL20010719 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

26
GROOTJANS Jente
BEL20010118 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

27
NONNEMAN Maxim
BEL20010418 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

28
DEBREYNE Ruben
BEL20010319 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

29
PRINSEN Lennert
BEL20010125 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

30
VAN DER TAELEN Glen
BEL20010215 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

31
WACHTERS Jul
BEL20010721 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

32
VERBEECK Calvin
BEL20010419 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

33
MICHIELSEN Jarne
BEL20010628 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

34
VANDENBULCKE Alex
BEL20011125 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

35
VANWALLEGHEM Casper
BEL20010305 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

36
MEEUSEN Rik
BEL20011013 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

37
HERBOTS Inty
BEL20010419 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

38
SMET Marco
BEL20010514 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

39
PIETERS Bjarne
BEL20011017 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

40
GALLE Staf
BEL20010611 z.t. z.t.

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW U17M

41
VERSTAPPEN Tijs
BEL20010908 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17M

42
DECAESTECKER Korneel
BEL20011212 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

43
WILLEMS Jago
BEL20011112 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

44
BROUWERS Emile
BEL20010526 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

45
VAN DER SYPT Gianni
BEL20010309 z.t. z.t.

CIBEL B CLUB U17M

46
VAN DEN BORRE Arnout
BEL20011111 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

47
DERAEDT Victor
BEL20011026 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

48
VAN GAELEN Louis
BEL20010704 z.t. z.t.

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U17M

49
DE SCHRIJVER Bjarne
BEL20010530 z.t. z.t.

KSC DENDERSTREEK LABIEKES U17M

50
VAN CAUTER Jarne
BEL20010912 z.t. z.t.

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

51
DHAEYE Enrico
BEL20010202 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

52
GORIS Dries
BEL20010525 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

53
WILLEMS Robbe
BEL20011029 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

54
SQUIRE Ben
BEL20010807 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

55
GOOSSENS Siebe
BEL20010523 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

56
DUYM Steffen
BEL20010608 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

57
ALENTEYNS Jorit
BEL20010523 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

58
MACHIELS Brent
BEL20010203 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

59
HEYLEN Wout
BEL20010316 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

60
BEELEN Pieter
BEL20010307 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

61
KONINCKX Maarten
BEL20010117 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

62
VAN DEN SCHOOR Mats
BEL20010323 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

63
DE WEERT Robbe
BEL20010314 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

64
VILEYN Brecht
BEL20011231 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

65
GIJBELS Jonas
BEL20010405 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

66
LANSBERGEN Lucas
BEL20010220 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TALENT D&D U17M

67
PAUWELS Käi
BEL20010306 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

68
FRETIN Milan
BEL20010319 1H38´10" +1´40"

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

69
GORTS Jochen
BEL20010220 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17M

70
VAN DYCK Jarne
BEL20011116 1H39´30" +3´00"

ACROG - BALEN BC U17M

71
VANDERBEKE Aiden
BEL20010920 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17M

72
VAN ELSACKER Hans
BEL20010418 1H40´30" +4´00"

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

73
DE SMET Connor
BEL20010706 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17M

74
MULDERS Yarne
BEL20010924 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

75
BERTELS Lode
BEL20010905 1H41´32" +5´02"

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

76
VAN DUN Jente
BEL20010319 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

77
DECOSTER Michael
BEL20010507 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL U17M

78
OZDERYA Nazim
BEL20010507 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

79
DEFEVER Perico
BEL20011126 z.t. z.t.

WIELERTEAM IEPER U17M

80
NAULAERTS Senne
BEL20010424 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

81
DE MEY Remi
BEL20011231 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U17M

82
SIMOENS Jari
BEL20011001 1H42´45" +6´15"

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

83
VAN ROOSBROECK Jan
BEL20010515 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

84
VANDECRUYS Piet
BEL20010110 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

85
KAES Xedric
BEL20010725 1H43´42" +7´12"

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

86
VERLUYTEN Dennis
BEL20010104 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

87
VERKOEYEN Michiel
BEL20011025 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

88
SAYOEN Lander
BEL20010112 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

89
DE PRAETERE Ben
BEL20010404 1H44´52" +8´22"

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17M

90
DE KINDER Matthias
BEL20010808 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

91
DE DECKER Basiel
BEL20010202 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

92
BOHETS Niels
BEL20010125 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

93
FRANCKAERT Maarten
BEL20010601 z.t. z.t.

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U17M

94
SCHURGERS Stef
BEL20010917 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

DNF
SCHOONVLIET Stein
BEL20010301

VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM U17M

DNF
PARDO Ilya
BEL20010224

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M


2° jaars
# deelnemers: 118 - # opgevers: 8 - Afstand: 70.0 km - Tijd: 1:41´25" - Gem. snelheid: 40.67 km/h
TIJD +
1
DENS Tuur
BEL20000626 1H41´25"

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

2
PONSAERTS Thibaut
BEL20000621 z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

3
DE MEESTER Luca
BEL20000122 z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

4
VAN DE PAAR Jarne
BEL20001023 z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

5
VAN WILDER Ilan
BEL20000514 z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

6
VERVLOESEM Xandres
BEL20000513 1H41´30" +0´05"

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

7
BOMBOI Davide
BEL20000327 1H41´32" +0´07"

ACROG - BALEN BC U17M

8
BRAET Vito
BEL20001102 z.t. z.t.

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

9
VAN DEN BOSSCHE Fabio
BEL20000921 z.t. z.t.

JOHN SAEY CYCLING TEAM U17M

10
UALGASI Yoni
BEL20000823 z.t. z.t.

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM U17M

11
VANDEVELDE Yentl
BEL20001031 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

12
BROUWERS Arno
BEL20001210 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

13
VAN MULDERS Brent
BEL20000822 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

14
DE GRAEVE Simon
BEL20001208 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

15
DE GEYTER Jelle
BEL20000215 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

16
VAN DEN BROECK Arno
BEL20000404 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

17
PATTYN Steven
BEL20000416 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

18
RAECKE Jari
BEL20000407 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

19
BORDON Ruben
BEL20000528 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U17M

20
SCHEERS Lander
BEL20001016 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

21
LAMBEIR Joachim
BEL20000927 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

22
STOCKX Aaron
BEL20000822 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

23
COLLIE Lars
BEL20001127 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

24
TREMERIE Ryan
BEL20000227 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U17M

25
FERDINANDE Anton
BEL20000802 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL U17M

26
LOOS Stef
BEL20000208 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

27
TORDEUR Niels
BEL20001013 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

28
FIEUW Staf
BEL20001106 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U17M

29
CAPPAN Lennert
BEL20000825 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

30
DECOSTER Gerrik
BEL20001106 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

31
VAN ROY Yannnick
BEL20000114 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

32
WAUTERS Bram
BEL20000108 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

33
VAN DER BEKEN Aaron
BEL20001113 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

34
GEYSELS Xander
BEL20001205 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

35
FORRET Robbe
BEL20000113 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

36
VAN BOVEN Luca
BEL20000106 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U17M

37
DE LANGE Pieter-jan
BEL20000325 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

38
HANNE Milan
BEL20000713 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17M

39
KERREMANS Ben
BEL20000620 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

40
HAEX Joris
BEL20000624 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

41
SEGAERT Brent
BEL20000204 z.t. z.t.

YOUNG CYCLING TEAM VZW U17M

42
SMETS Ward
BEL20000308 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

43
HEYLEN Gilles
BEL20000409 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

44
SEELS Brent
BEL20000112 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

45
BRAEKEN Ibe
BEL20000111 z.t. z.t.

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM U17M

46
PAUWELS Maxim
BEL20000222 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

47
DE PAUW Len
BEL20000516 z.t. z.t.

KSC DENDERSTREEK LABIEKES U17M

48
JORIS Senne
BEL20001124 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

49
VANHEEL Elias
BEL20001118 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

50
VERHULST Ruben
BEL20000908 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

51
STERCKX Domien
BEL20000207 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

52
SLOCK Gregory
BEL20001110 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

53
WERNIMONT Nicolas
BEL20000405 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

54
VAN CAMPENHOUT Sven
BEL20000117 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

55
MEERSSCHAERT Jordy
BEL20000722 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

56
VANDENHEEDE Thibo
BEL20000414 z.t. z.t.

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

57
SLOCK Liam
BEL20000918 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

58
VANDEN HEEDE Niels
BEL20000616 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM U17M

59
DE KONINCK Pieter
BEL20000411 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

60
BRACKE Tijs
BEL20000404 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW U17M

61
MANS Matjas
BEL20001205 z.t. z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

62
LIEVENS Lars
BEL20000530 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

63
ZAGERS Stefan
NED20001202 z.t. z.t.

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. U17M

64
JAWALAPERSAD Maarten
BEL20000502 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

65
DE SMEDT Lennert
BEL20000907 z.t. z.t.

C SPORT - KTC-CYCLING TEAM U17M

66
VAN DYCK Ward
BEL20000801 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

67
WACHTERS Jef
BEL20000607 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

68
BAELE Ben
BEL20000822 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

69
LAUWERS Ruben
BEL20000612 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

70
MATERNÉ Rémi
BEL20000421 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

71
VAN GRIEKEN Jarne
BEL20001211 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

72
VANDENABEELE Henri
BEL20000415 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

73
CLAEYS Robbe
BEL20001113 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

74
VAN EECKHOUDT Ruben
BEL20001113 1H43´45" +2´20"

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

75
SLIEPERS Bjarni
BEL20000413 1H44´30" +3´05"

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

76
DE MESMAEKER Tibo
BEL20000317 z.t. z.t.

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM U17M

77
FOLENS Brent
BEL20000319 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

78
VAN OOSTERWYCK Lennert
BEL20000420 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

79
GADENNE Kevin
BEL20000228 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U17M

80
BRUSSELEERS Kiano
BEL20001231 1H45´22" +3´57"

CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM U17M

81
VERCRUYSSE Pieterjan
BEL20000722 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

82
DE VYLDER Robbe
BEL20000509 1H46´13" +4´48"

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17M

83
WILS Lance
BEL20000221 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

84
ROSSEEUW Birger
BEL20001202 z.t. z.t.

WIELERTEAM IEPER U17M

85
FRANCK Steven
BEL20001206 z.t. z.t.

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. U17M

86
BAMS Jarne
BEL20000219 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17M

87
VAN DE VELDE Remi
BEL20000514 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

88
VANDEMEULEBROUCKE Lennert
BEL20000414 z.t. z.t.

CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST U17M

89
BRUYNS Lennerd
BEL20000716 z.t. z.t.

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. U17M

90
GOBBAERT Maarten
BEL20001224 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

91
MATTON Gianni
BEL20001205 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

92
PUNNEWAERT Zion
BEL20001221 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

93
LITVINOV Dominik
BEL20001014 1H47´37" +6´12"

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

94
BAUDEWIJNS Niels
BEL20001027 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

95
SCHAEKERS Janik
BEL20000509 z.t. z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. U17M

96
JORIS Stef
BEL20000822 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

97
MEERSMAN Maxim
BEL20000808 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

98
BRUNEL Cedric
BEL20000501 z.t. z.t.

KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW U17M

99
HEERWEGH Kjell
BEL20000110 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

100
VANDER BEKEN Quinten
BEL20000412 z.t. z.t.

SPIE-DOUTERLOIGNE CT U17M

101
SEUTENS Lars
BEL20000623 1H48´47" +7´22"

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG U17M

102
VAN DURME Michiel
BEL20000706 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

103
SABBE Robbe
BEL20000523 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK U17M

104
PEETERS Sander
BEL20001106 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

105
MINCKE Branko
BEL20000815 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

106
VAN HAELEN Bjarne
BEL20000810 1H49´13" +7´48"

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

107
DEKIEN Jens
BEL20000828 z.t. z.t.

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U17M

108
LUYTEN Jonas
BEL20000330 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17M

109
VAN DONINCK Quinten
BEL20000726 z.t. z.t.

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW U17M

110
ROOSELEERS Shane
BEL20001030 1H50´26" +9´01"

KSC DENDERSTREEK LABIEKES U17M

DNF
COVELIERS Seppe
BEL20000509

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17M

DNF
VANHEES Brent
BEL20000105

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17M

DNF
DE SMET Loewie
BEL20000108

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17M

DNF
SENRAME Arthur
BEL20000112

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

DNF
VERHECKEN Gilan
BEL20000708

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

DNF
WALRAED Jesper
BEL20000314

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

DNF
DOGGEN Sander
BEL20001013

LOTTO OLYMPIA TIENEN U17M

DNF
MAERTENS Manu
BEL20001212

VD HAUWE CT - GENTSE VS U17M

© Cycling Vlaanderen