Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

11/10/2016 NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A)
Printversie
Men Elite 1.1 UCI 189,09 km - 14477 EUR. Voorinschrijvingen: Cycling Services - I: Den Biz (10-10: 16u-17u), Eikendreef 3, 2950 Kapellen (0475565290). - U: 12:50 - K: Sporthal De Biezen, Moriaansdreef 3, Putte (NL) - Contact: Eddy Carpentier, Albert-Louisastraat 4, 2950 Kapellen (Tel.: 0475565290) (mail@sluitingsprijs.be) - Extra info: 11 x 16,69 km + 5,5 km / Briefing: 10-10 om 17u - Med. Controle:: Kiné Paul Van Loon, Puttestraat 55, 2940 Stabroek Putte - Website: www.sluitingsprijs.be

Uitslag
# deelnemers:150 - # opgevers:50 - Afstand: 183 km - Tijd: 3:54:01 - Gem. snelheid: 46,92 km/h
TIJD +
1
JANS Roy
BEL19900915 3H54´1S

WANTY - GROUPE GOBERT EL.CP

2
DUPONT Timothy
BEL19871101 z.t. 0H0´0S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CMC

3
HOFLAND Moreno
NED19910831 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

4
DE KLEIJN Arvid
NED19940321 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

5
STEVENS Timothy
BEL19890326 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

6
CAPIOT Amaury
BEL19930625 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

7
PLACKAERT Baptiste
BEL19880928 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT ELITES

8
DE BUYST Jasper
BEL19931124 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL EL.PTT

9
GOOLAERTS Michael
BEL19940724 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

10
VAN DER SANDE Tosh
BEL19901128 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL EL.PTT

11
DELTOMBE Kevin
BEL19940227 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

12
HONIG Reinier
NED19831028 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

13
MARCHAND Gianni
BEL19900601 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

14
MASSON Christophe .
z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO BEL

15
LEGLEY Matthias
BEL19910115 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

16
VAN RHEE Joey
NED19921114 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

17
BAKKER Stephan
NED19940417 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

18
KAUPAS Gediminas
LTU19880907 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

19
ROSSETTO Stéphane
FRA19870406 z.t. z.t.

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ELITES

20
DRON Boris
BEL19880317 z.t. z.t.

WANTY - GROUPE GOBERT EL.CP

21
HOOGERLAND Johnny
NED19830513 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

22
JIANG Zhihui .
z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

23
STYBAR Zdenek
CZE19851211 z.t. z.t.

ETIXX - QUICK STEP ELITES

24
VAN LERBERGHE Bert
BEL19920929 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

25
FRISON Frederik
BEL19920728 3H54´8S 0H0´7S

LOTTO SOUDAL EL.PTT

26
BOUCHER David
FRA19800317 3H54´11S 0H0´10S

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

27
BAUGNIES Jérôme
BEL19870401 3H54´13S 0H0´12S

WANTY - GROUPE GOBERT EL.CP

28
HABEAUX Gregory
BEL19821020 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

29
ISTA Kevin
BEL19841122 3H54´16S 0H0´15S

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT ELITES

30
LIVYNS Arjen .
3H54´21S 0H0´20S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM U23

31
DHAENE Brecht
BEL19881121 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

32
DERNIES Tom
BEL19901122 3H54´25S 0H0´24S

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

33
VAN ASBROECK Tom
BEL19900419 3H54´45S 0H0´44S

TEAM LOTTO NL - JUMBO EL.PTT

34
LIGTHART Pim
NED19880616 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL ELITES

35
DE ROOZE Niels
BEL19920906 3H54´48S 0H0´47S

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

36
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 3H55´6S 0H1´5S

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

37
VERMEULEN Emiel
BEL19930216 z.t. z.t.

TEAM 3M U23.C

38
JANORSCHKE Grischa
GER19870530 z.t. z.t.

TEAM ROTH ELITES

39
ANECA Ciska .
z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO BEL

40
VAN DINGENEN Jordi
BEL19960618 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM U23.C

41
FLET Axel .
z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO ELITES

42
DELVAUX Guillaume
BEL19960620 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

43
VAN TRIJP Maarten
NED19931006 z.t. z.t.

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL EL.CZC

44
THILL Tom
LUX19900331 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

45
REYNAERTS Wim .
z.t. z.t.

CIBEL-CEBON ELITES

46
KERKHOF Tim
NED19931113 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

47
KRIZEK Matthias
AUT19880929 z.t. z.t.

TEAM ROTH ELITES

48
VAN GESTEL Dries
BEL19940930 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP

49
BAKKER Dennis
NED19931104 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

50
BUNTINX Auxence
BEL19961213 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

51
PEYSKENS Dimitri
BEL19911126 z.t. z.t.

VERANCLASSIC-AGO EL.CZC

52
RAYMACKERS Cedric
BEL19920619 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH EL.CZC

53
WOLSINK Jelle
NED19951111 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

54
ROBERT Frederique
BEL19890125 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

55
GEYSEN Kurt
BEL19790526 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

56
VAN EMPEL Etienne
NED19940414 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

57
KOUWENHOVEN Sjoerd
NED19901103 z.t. z.t.

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

58
VAN STAEYEN Michael
BEL19880813 3H55´9S 0H1´8S

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ELITES

59
DE VRIES Berden
NED19890310 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

60
JOEAAR Gert
EST19870709 z.t. z.t.

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ELITES

61
DOCKX Gert
BEL19880704 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL EL.PTT

62
STALLAERT Joeri
BEL19910125 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

63
DUFRASNE Jonathan .
z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT BEL

64
TE BRAKE Remco
NED19881129 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

65
KREDER Raymond
NED19891126 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

66
PASQUALON Andrea
ITA19880102 z.t. z.t.

TEAM ROTH ELITES

67
NAESEN Lawrence
BEL19920828 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

68
MEERSMAN Gianni
BEL19851205 z.t. z.t.

ETIXX - QUICK STEP EL.PTT

69
GODERIS Jelle
BEL19910324 z.t. z.t.

TEAM 3M EL.CZC

70
WALLAYS Jelle
BEL19890511 3H55´12S 0H1´11S

LOTTO SOUDAL EL.PTT

71
DONDERS Jelle
BEL19930618 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

72
DE PAEPE Johannes
BEL19921005 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

73
BEUKEBOOM Dion
NED19890202 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

74
KREDER Michel
NED19870815 z.t. z.t.

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

75
BLOKKER Joris
NED19930920 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

76
BRÜNGGER Nico
SUI19881102 z.t. z.t.

TEAM ROTH ELITES

77
STASSEN Julien
BEL19881020 z.t. z.t.

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

78
TEUNISSEN Mike
NED19920825 3H55´22S 0H1´21S

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

79
DE WINTER Ludwig
BEL19921231 3H55´36S 0H1´35S

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT EL.CMC

80
HAAG Guillaume
BEL19891109 3H55´53S 0H1´52S

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

81
VAN LOON Jordy
NED19960421 3H55´54S 0H1´53S

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

82
JANSSENS Jimmy
BEL19890530 3H55´58S 0H1´57S

TEAM 3M EL.CZC

83
DIENER Mike .
3H56´28S 0H2´27S

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITE

84
BODCHON Dylan
BEL19950829 3H56´42S 0H2´41S

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITES

85
BOUWMAN Koen
NED19931202 3H56´52S 0H2´51S

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

86
VERWAEST Kevin
BEL19890106 3H59´41S 0H5´40S

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

87
VAN HECKE Preben
BEL19820709 3H59´43S 0H5´42S

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

88
LEIGH Andrew
GBR19950316 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO ELITES

89
GEUENS Alexander
BEL19940905 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM U23.C

90
GOOSSENS Kenny
BEL19910304 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CZC

91
VAN BILSEN Kenneth
BEL19900601 3H59´54S 0H5´53S

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ELITES

92
PEREZ Anthony
FRA19910422 z.t. z.t.

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS ELITES

93
SENECHAL Florian
FRA19930710 z.t. z.t.

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS EL.CP

94
DE BONDT Dries
BEL19910704 4H0´15S 0H6´14S

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

95
CASTELIJNS Twan
NED19890123 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

96
HAMELINK Jasper
NED19900112 z.t. z.t.

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

97
EVRARD Laurent
BEL19900922 z.t. z.t.

TEAM 3M EL.CZC

98
STIJNS Wayne
NED19930809 4H0´36S 0H6´35S

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ELITES

99
KOHLER Martin
SUI19850717 4H0´40S 0H6´39S

TEAM ROTH ELITES

100
BOSMAN Gert-Jan
NED19920816 z.t. z.t.

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

DNF
ZANOTTI Marco
ITA19880910

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
STENUIT Robin
BEL19900616

WANTY - GROUPE GOBERT EL.CP

DNF
NAPOLITANO Danilo
ITA19810131

WANTY - GROUPE GOBERT ELITES

DNF
GARDEYN Gorik
BEL19800317

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

DNF
SUAREZ MARTINEZ Kevin
BEL19891017

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

DNF
LINDENBERG Jim
NED19961211

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

DNF
CLAEYS Dimitri
BEL19870618

WANTY - GROUPE GOBERT EL.CP

DNF
CALLEEUW Joeri
BEL19850805

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CMC

DNF
DERUETTE Thomas
BEL19950706

WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT U23CMC

DNF
BATS Didier
BEL19930123

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM ELITE

DNF
DIELEMAN Michiel
BEL19900429

CIBEL-CEBON EL.CZC

DNF
DRUYTS Gerry
BEL19910130

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

DNF
SCHULTING Peter
NED19870819

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNF
PASCHE Frank
SUI19930319

TEAM ROTH ELITES

DNF
MCNALLY Mark
GBR19890720

WANTY - GROUPE GOBERT ELITES

DNF
PAGE Dylan
SUI19931105

TEAM ROTH ELITES

DNF
BRUSSELMAN Twan
NED19930815

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

DNF
ARIESEN Johim
NED19880316

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

DNF
RIESEBEEK Oscar
NED19921223

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

DNF
VAN GOETHEM Brian
NED19910416

ROOMPOT - ORANJE PELOTON ELITES

DNF
VANSPEYBROUCK Pieter
BEL19870210

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

DNF
CARESMEL Alexis .

VERANCLASSIC-AGO BEL

DNF
JANSSEN Adriaan
NED19951212

CYCLINGTEAM JO PIELS ELITES

DNF
KRUL Stef
NED19950715

METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL ELITES

DNF
VERRAES Benjamin
BEL19870221

CIBEL-CEBON EL.CMC

DNF
VAN KEIRSBULCK Guillaume
BEL19910214

ETIXX - QUICK STEP EL.PTT

DNF
JANSSENS Dick
NED19940801

TEAM 3M ELITES

DNF
THALMANN Roland
SUI19930805

TEAM ROTH ELITES

DNF
MARTINELLI Davide
ITA19930531

ETIXX - QUICK STEP ELITES

DNF
VANDENBERGH Stijn
BEL19840425

ETIXX - QUICK STEP EL.PTT

DNF
WALLAYS Jens
BEL19920915

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

DNF
PETIT Thomas
BEL19961107

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITES

DNF
TOUBEAU Alexandre .

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON BEL

DNF
SPRENGERS Thomas
BEL19900205

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

DNF
DE HAES Kenny
BEL19841110

WANTY - GROUPE GOBERT ELITES

DNF
VAN WINDEN Dennis
NED19871202

TEAM LOTTO NL - JUMBO ELITES

DNF
VAN BOST Victor .

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON BEL

DNF
HELVEN Sander
BEL19900530

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE EL.CP

DNF
PETELIN Charly .

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH BEL

DNF
WYNANTS Maarten
BEL19820513

TEAM LOTTO NL - JUMBO EL.PTT

DNF
SLEURS Christophe
BEL19900625

TEAM 3M EL.CZC

DNS
SERRY Pieter
BEL19881121

ETIXX - QUICK STEP EL.PTT

DNS
TOUQUET Joren
BEL19930128

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC

DNS
STROETINGA Wim
NED19850523

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNS
VELTMAN Milan
NED19960508

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ELITES

DNS
DE TROYER Tim
BEL19900811

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

DNS
LEROUX Samuel .

VERANCLASSIC-AGO ELITES

DNS
COENEN Dennis .

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM BEL

DNS
VERSTRAETEN Jari
BEL19890208

VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC

DNS
HAVIK Piotr
NED19940707

TEAM 3M ELITES

© Cycling Vlaanderen