Wedstrijduitslag

14/05/2017 BOEZINGE (W)
Printversie
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuw./afwachtingswedstr. - Open omloop 52,5 km - 550 EUR. - I: Kantine Voetbalterrein Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge (0473885516). - U: 12:00/13:45/14:05 - K: Voetbalterrein Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge - Contact: Wim Van Cauwenberge, Boezingestraat 75B, 8904 Boezinge (Tel.: 0473885516) (wvancauwenberge@hotmail.com) - Extra info: Vlaams Kampioenschap Dames Jeugd / 7 x 7,5 km / Prijzen: 2x 275€ - Med. Controle:: Scheidsrechterslokaal Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge (0473885516). - Website: www.dwarsdoordewesthoek.be

Rituitslag
# deelnemers: 70 - # opgevers: 0 - Afstand: 52.5 km - Tijd: 1:27´13" - Gem. snelheid: 34.03 km/h
TIJD +
1
JANSEN Noa
NED20001126 1H27´13"

LARES WAOWDEALS DEVELOPMENT TEAM

2
VAN DE GUCHTE Quinty
NED19990909 1H28´38" +1´25"

ISOREX CYCLING TEAM DJ

3
BOSSUYT Shari
BEL20000905 1H28´44" +1´31"

LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT DJ

4
ROTMAN Lotte
BEL19990619 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN DJ

5
LENSECLAES Ditte
BEL19990622 z.t. z.t.

LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT DJ

6
CLAUS Marjon
BEL19990905 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DJ

7
LOUCHAERT Justine
BEL19991108 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

8
MICHIELSEN-STEVENS Sarah
BEL19991121 z.t. z.t.

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DJ

9
PEETERS Jinse
BEL19990526 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC DJ

10
MALFAIT Ines
BEL20000829 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

11
DHONT Glacia
BEL19990104 z.t. z.t.

FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP DJ

12
MICHIELSEN-STEVENS Laura
BEL20010608 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL U17V

13
VAN DIJKE Demi
NED20010427 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

14
SCAVONE Dina
BEL20010810 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

15
MICHELS Laure
BEL20000303 z.t. z.t.

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

16
PANTON Megan
GBR20010116 z.t. z.t.

WOODWICH CC U17V

17
DE HAAN Noa
NED20010710 1H28´52" +1´39"

WIELER VERENIGING EEMLAND AMERSFOORT U17V

18
SCHEPERS Yana
BEL19990920 1H29´09" +1´56"

ISOREX CYCLING TEAM DJ

19
VROMANNE Justine
BEL20010719 1H31´53" +4´40"

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY U17V

20
STOCKMAN Julie
BEL19990817 1H32´23" +5´10"

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

21
RENDERS Luna
BEL20010323 z.t. z.t.

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM U17V

22
AERNOUTS Amber
BEL20001025 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC DJ

23
CRABBÉ Kiona
BEL20010218 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

24
UYTTENHOVE Aiko
BEL20001124 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

25
TRUYEN Marthe
BEL19990930 1H33´28" +6´15"

AA-DRINK JONGERENTEAM DJ

26
KEMPS Stephanie
BEL20020502 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

27
LAMEIRE Louise
BEL20000920 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DJ

28
GOOSSENS Lotte
BEL20010317 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U17V

29
VAN ASSCHE Nele
BEL20010210 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

30
DE WISPELAERE Fien
BEL20020304 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U17V

31
MICHOTTE Maelle
BEL20020417 1H33´43" +6´30"

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

32
GOOSSENAERTS Chloë
BEL19990511 z.t. z.t.

FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP DJ

33
ZWAENEPOEL Tessa
BEL20010927 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

34
VANDEPUTTE Léa
BEL19990519 z.t. z.t.

VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE DJ

35
STONE Isabella
GBR19990726 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM DJ

36
LENAERS Jade
BEL20011130 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

37
DENISSE Lauren
BEL19991011 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

38
TIEROLF Sophie
BEL20021023 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17V

39
WORM Cara
BEL19991203 1H34´13" +7´00"

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK DJ

40
VERBEEK Britt
BEL20010324 1H34´28" +7´15"

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

41
VERDONCK Karen
BEL20010904 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

42
PUNNEWAERT Kirin
BEL20021023 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17V

43
VANDERSTRAETEN Maaike
BEL20010826 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17V

44
VANWALLEGHEM Kyenta
BEL20010701 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB U17V

45
PENNYNCK Charlotte
BEL20020919 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM U17V

46
SADOINE Perrine
BEL20010731 z.t. z.t.

VELO CLUB OEUDEGHIEN U17V

47
BROUWERS Julie
BEL20021223 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

48
ALLART Oceane
FRA20000724 z.t. z.t.

SEV V DJ

49
POPELIER Lotte
BEL20010521 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB U17V

50
DELESTRAIT Camille
BEL20000107 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM DJ

51
VERMET Saryn
BEL19990815 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL DJ

52
PEETERS Fleur
BEL20020730 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17V

53
BIEBAU Axelle
BEL20000727 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT DJ

54
VAN STEENWINKEL Ella
BEL20001214 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

55
BRAGANO Laura
BEL20000913 z.t. z.t.

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS DJ

56
DUYM Farah
BEL20010914 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

57
DE PESSEMIER Phoebe
BEL20021130 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL U17V

58
GYSSELS Fien
BEL20020516 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17V

59
VAN DE VELDE Florelien
BEL20010110 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U17V

60
AERTS Kato
BEL20020909 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

61
BELMANS Fien
BEL20020304 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17V

62
VERSLYPE Solene
BEL20010309 z.t. z.t.

CYCLO CLUB ARMENTIEROIS U17V

63
LEFEBER Aline
BEL20010727 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17V

64
SAMYN Lot
BEL20020409 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17V

65
VERCAEMST Laney
BEL20020505 z.t. z.t.

ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM U17V

66
SWINNEN Amy
BEL20011106 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17V

67
HARINCK Tiger-lil
BEL20020723 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17V

68
HENDRIKX Laura
BEL20000122 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

69
VERVACKE Janinka
BEL20000801 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM DJ

70
VANDAELE Eline
BEL20021130 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17V


DN
# deelnemers: 39 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H28´44"
TIJD +
1
MICHIELSEN-STEVENS Laura
BEL20010608 1H28´44"

INDIVIDUEEL U17V

2
VAN DIJKE Demi
NED20010427 z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

3
SCAVONE Dina
BEL20010810 z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

4
PANTON Megan
GBR20010116 z.t.

WOODWICH CC U17V

5
DE HAAN Noa
NED20010710 1H28´52" +0´08"

WIELER VERENIGING EEMLAND AMERSFOORT U17V

6
VROMANNE Justine
BEL20010719 1H31´53" +3´09"

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY U17V

7
RENDERS Luna
BEL20010323 1H32´23" +3´39"

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM U17V

8
CRABBÉ Kiona
BEL20010218 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

9
KEMPS Stephanie
BEL20020502 1H33´28" +4´44"

ACROG - BALEN BC U17V

10
GOOSSENS Lotte
BEL20010317 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U17V

11
VAN ASSCHE Nele
BEL20010210 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

12
DE WISPELAERE Fien
BEL20020304 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE U17V

13
MICHOTTE Maelle
BEL20020417 1H33´43" +4´59"

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

14
ZWAENEPOEL Tessa
BEL20010927 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

15
LENAERS Jade
BEL20011130 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

16
TIEROLF Sophie
BEL20021023 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM U17V

17
VERBEEK Britt
BEL20010324 1H34´28" +5´44"

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

18
VERDONCK Karen
BEL20010904 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

19
PUNNEWAERT Kirin
BEL20021023 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17V

20
VANDERSTRAETEN Maaike
BEL20010826 z.t. z.t.

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW U17V

21
VANWALLEGHEM Kyenta
BEL20010701 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB U17V

22
PENNYNCK Charlotte
BEL20020919 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM U17V

23
SADOINE Perrine
BEL20010731 z.t. z.t.

VELO CLUB OEUDEGHIEN U17V

24
BROUWERS Julie
BEL20021223 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U17V

25
POPELIER Lotte
BEL20010521 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB U17V

26
PEETERS Fleur
BEL20020730 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17V

27
DUYM Farah
BEL20010914 z.t. z.t.

VAN ASSCHE - VERTRONICS CT U17V

28
DE PESSEMIER Phoebe
BEL20021130 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL U17V

29
GYSSELS Fien
BEL20020516 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U17V

30
VAN DE VELDE Florelien
BEL20010110 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U17V

31
AERTS Kato
BEL20020909 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM U17V

32
BELMANS Fien
BEL20020304 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17V

33
VERSLYPE Solene
BEL20010309 z.t. z.t.

CYCLO CLUB ARMENTIEROIS U17V

34
LEFEBER Aline
BEL20010727 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U17V

35
SAMYN Lot
BEL20020409 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17V

36
VERCAEMST Laney
BEL20020505 z.t. z.t.

ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM U17V

37
SWINNEN Amy
BEL20011106 z.t. z.t.

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG U17V

38
HARINCK Tiger-lil
BEL20020723 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17V

39
VANDAELE Eline
BEL20021130 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE U17V


DJUN
# deelnemers: 30 - # opgevers: 0 - Tijd: 1H27´13"
TIJD +
1
JANSEN Noa
NED20001126 1H27´13"

LARES WAOWDEALS DEVELOPMENT TEAM

2
VAN DE GUCHTE Quinty
NED19990909 1H28´38" +1´25"

ISOREX CYCLING TEAM DJ

3
BOSSUYT Shari
BEL20000905 1H28´44" +1´31"

LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT DJ

4
ROTMAN Lotte
BEL19990619 z.t. z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN DJ

5
LENSECLAES Ditte
BEL19990622 z.t. z.t.

LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT DJ

6
CLAUS Marjon
BEL19990905 z.t. z.t.

PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DJ

7
LOUCHAERT Justine
BEL19991108 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

8
MICHIELSEN-STEVENS Sarah
BEL19991121 z.t. z.t.

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DJ

9
PEETERS Jinse
BEL19990526 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC DJ

10
MALFAIT Ines
BEL20000829 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

11
DHONT Glacia
BEL19990104 z.t. z.t.

FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP DJ

12
MICHELS Laure
BEL20000303 z.t. z.t.

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT DJ

13
SCHEPERS Yana
BEL19990920 1H29´09" +1´56"

ISOREX CYCLING TEAM DJ

14
STOCKMAN Julie
BEL19990817 1H32´23" +5´10"

TIELTSE RENNERSCLUB DJ

15
AERNOUTS Amber
BEL20001025 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC DJ

16
UYTTENHOVE Aiko
BEL20001124 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

17
TRUYEN Marthe
BEL19990930 1H33´28" +6´15"

AA-DRINK JONGERENTEAM DJ

18
LAMEIRE Louise
BEL20000920 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE DJ

19
GOOSSENAERTS Chloë
BEL19990511 1H33´43" +6´30"

FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP DJ

20
VANDEPUTTE Léa
BEL19990519 z.t. z.t.

VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE DJ

21
STONE Isabella
GBR19990726 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM DJ

22
DENISSE Lauren
BEL19991011 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

23
WORM Cara
BEL19991203 1H34´13" +7´00"

CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK DJ

24
ALLART Oceane
FRA20000724 1H34´28" +7´15"

SEV V DJ

25
DELESTRAIT Camille
BEL20000107 z.t. z.t.

LENSWORLD CYCLING TEAM DJ

26
VERMET Saryn
BEL19990815 z.t. z.t.

INDIVIDUEEL DJ

27
BIEBAU Axelle
BEL20000727 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT DJ

28
VAN STEENWINKEL Ella
BEL20001214 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DJ

29
BRAGANO Laura
BEL20000913 z.t. z.t.

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS DJ

30
HENDRIKX Laura
BEL20000122 z.t. z.t.

VD HAUWE CT - GENTSE VS DJ

© Cycling Vlaanderen