Wedstrijduitslag

14/05/2017 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W)
Printversie
UCI - Women Elite 1.1 131,23 km - 2353 EUR. Voorinschrijvingen: Volgens Reglement UCI, (wvancauwenberge@hotmail.com). - I: Kantine Voetbalterrein Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge (0473885516). - U: 11:00/11:45/14:00 - K: Voetbalterrein Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge - Contact: Wim Van Cauwenberge, Boezingestraat 75B, 8904 Boezinge (Tel.: 0473885516) (wvancauwenberge@hotmail.com) - Extra info: 95,86 km + 3 x 11,8 km / Briefing: 12u / Tekenen controleblad podium: 12u30-13u45 / Bergklassement en rushesklassement - Med. Controle:: Scheidsrechterslokaal Sassport Boezinge, Dekemelelaan, 8904 Boezinge (0473885516). - Website: www.dwarsdoordewesthoek.be

Uitslag
# deelnemers:132 - # opgevers:63 - Afstand: 129 km - Tijd: 3:25:38 - Gem. snelheid: 37,64 km/h
TIJD +
1
SCANDOLARA Valentina
ITA19900501 3H25´38S

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

2
VAN GOGH Natalie
NED19740914 3H25´49S 0H0´11S

PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DE

3
CONFALONIERI Maria Giulia
ITA19930330 3H25´58S 0H0´20S

LENSWORLD - KUOTA DE

4
DEMEY Valerie
BEL19940117 3H26´1S 0H0´23S

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DEPROF

5
KOPECKY Lotte
BEL19951110 3H26´7S 0H0´29S

LOTTO SOUDAL LADIES DEPROF

6
VAN DE REE Monique
NED19880302 z.t. z.t.

LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM DE

7
D`HOORE Jolien
BEL19900314 z.t. z.t.

BELGIUM NATIONAL TEAM DEPROF

8
VAN ´T GELOOF Marjolein
NED19960327 z.t. z.t.

JAN VAN ARCKEL DE

9
KOREVAAR Jeanne
NED19960924 z.t. z.t.

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

10
BALSAMO Elisa
ITA19980227 z.t. z.t.

VALCAR PBM DE

11
DE JONG Demi
NED19950211 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DE

12
MEIJER Rixt
NED19820221 3H26´10S 0H0´32S

JAN VAN ARCKEL DE

13
TENNIGLO Moniek
NED19880502 z.t. z.t.

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

14
KITCHEN Lauren
AUS19901121 3H26´16S 0H0´38S

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

15
SCHMIDT Trine
DEN19880603 3H26´25S 0H0´47S

LOTTO SOUDAL LADIES DE

16
DOM Annelies
BEL19860408 3H30´25S 0H4´47S

LOTTO SOUDAL LADIES DE.UCI

17
DELZENNE Elise
FRA19890128 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL LADIES DE

18
CANT Sanne
BEL19901008 3H32´13S 0H6´35S

BELGIUM NATIONAL TEAM DEPROF

19
LUBBINGE Leonie
NED19860717 3H32´54S 0H7´16S

REGIO TEAM DRENTHE DE

20
VERHOEVEN Aurore
FRA19900115 3H33´25S 0H7´47S

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

21
DE BAAT Kim
BEL19910529 z.t. z.t.

LENSWORLD - KUOTA DE

22
INGHELBRECHT Sarah
BEL19921001 z.t. z.t.

LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM DE.UCI

23
BOOGAARD Maaike
NED19980824 z.t. z.t.

TWC DE KEMPEN DE

24
BUIJSMAN Nina
NED19971116 z.t. z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DE

25
SCHWEINBERGER Kathrin
AUT19961029 z.t. z.t.

TEAM STUTGART DE

26
VERSCHELDEN Nathalie
BEL19940726 z.t. z.t.

LENSWORLD - KUOTA DE.UCI

27
BEX Nathalie
BEL19980412 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DE

28
BRAAM Danique
NED19950905 z.t. z.t.

JAN VAN ARCKEL DE

29
KÜLLMER Lisa
GER19930615 z.t. z.t.

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

30
CRETTI Claudia
ITA19960524 z.t. z.t.

VALCAR PBM DE

31
VAN HOUTUM Céline
NED19970312 z.t. z.t.

JOS FERON LADIES FORCE DE

32
VANDEKERCKHOVE Juliette
FRA19820525 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DE

33
DRUYTS Jessy
BEL19940122 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DE.UCI

34
DELBAERE Fien
BEL19960421 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DE.UCI

35
BOUWMEESTER Sanne
NED19960126 z.t. z.t.

REGIO TEAM DRENTHE DE

36
BECKERS Isabelle
BEL19830304 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL LADIES DE

37
DUTOUR Margot
FRA19960925 z.t. z.t.

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DE

38
DE GAST Belle
NED19910204 z.t. z.t.

WV BREDA LADIES CYCLING TEAM DE

39
HANNES Kaat
BEL19911121 z.t. z.t.

LENSWORLD - KUOTA DE.UCI

40
DEBBOUDT Lensy
BEL19770920 z.t. z.t.

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

41
DEMYDOVA Olena
UKR19950911 z.t. z.t.

DYNAMO RACING TEAM DE

42
FERON Senna
NED19951026 z.t. z.t.

JOS FERON LADIES FORCE DE

43
ARZUFFI Allegra
ITA19980115 z.t. z.t.

VALCAR PBM DE

44
WHITSON Genevieve
GBR19800509 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM DE

45
JONGERIUS Claudia
NED19980613 z.t. z.t.

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

46
VAINIONPÄÄ Laura
FIN19940411 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM DE

47
CHRISTMAS Dani
GBR19871221 z.t. z.t.

JOS FERON LADIES FORCE DE

48
EHRBERG Liisa
EST19881217 z.t. z.t.

JOS FERON LADIES FORCE DE

49
POLLICINI Silvia
ITA19981231 z.t. z.t.

VALCAR PBM DE

50
KASTELIJN Yara
NED19970809 3H33´31S 0H7´53S

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

51
NAGENGAST Fleur
NED19980128 z.t. z.t.

REGIO TEAM DRENTHE DE

52
HOOGMA Tessa
NED19930519 z.t. z.t.

WV BREDA LADIES CYCLING TEAM DE

53
WESSELHOEFT Benita
GER19840929 z.t. z.t.

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

54
STERCKX Kathleen
BEL19750608 z.t. z.t.

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

55
GAFINOVITZ Rotem
ISR19920609 z.t. z.t.

WM3 PRO CYCLING TEAM DE

56
THELBERG Emmy
SWE19900416 z.t. z.t.

EQUANO CYCLING TEAM DE

57
TEMPERT Ingrid
NED19861216 z.t. z.t.

SWABOLADIES CYCLING TEAM DE

58
DRIEHUIJS Robin
NED19950410 z.t. z.t.

TEXTIELSTAD DE JONGE RENNER DE

59
WEERINK Floor
NED19980622 z.t. z.t.

REGIO TEAM DRENTHE DE

60
DIETRICH Jacqueline
GER19961010 z.t. z.t.

TEAM STUTGART DE

61
VANDENBROUCKE Saartje
BEL19960213 z.t. z.t.

LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM DE.UCI

62
HOFFMANN Chantal
LUX19871030 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL LADIES DE

63
CAVALLI Marta
ITA19980318 3H33´39S 0H8´1S

VALCAR PBM DE

64
DRUYTS Demmy
BEL19951004 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DE.UCI

65
POLSPOEL Maaike
BEL19890328 z.t. z.t.

LENSWORLD - KUOTA DE.UCI

66
TIESSENS Ivana
NED19910611 3H33´42S 0H8´4S

REGIO TEAM DRENTHE DE

67
HELLEMONS Daimy
NED19980831 3H33´48S 0H8´10S

JAN VAN ARCKEL DE

68
OUDMAN Hilde
NED19911107 3H33´49S 0H8´11S

WV BREDA LADIES CYCLING TEAM DE

69
PERSICO Silvia
ITA19970725 3H34´3S 0H8´25S

VALCAR PBM DE

DNF
LAHAIJE Kim
NED19970303

TEXTIELSTAD DE JONGE RENNER DE

DNF
RAUSCH Lina
GER19981106

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

DNF
DENEEF Naïka
BEL19940913

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DE

DNF
LEENKNEGT Liliane
BEL19781221

ISOREX CYCLING TEAM DE

DNF
ANDERSSON Emmy
SWE19880322

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

DNF
LAMBRECHTS Kelly
BEL19890701

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

DNF
TROCH Tiana
BEL19971211

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

DNF
BAMELIS Sanne
BEL19910224

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DE

DNF
VERDONSCHOT Laura
BEL19961204

BELGIUM NATIONAL TEAM DEPROF

DNF
RIST Daisi
EST19920717

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

DNF
DEFOUR Lara
BEL19971112

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DE

DNF
ESSELAAR Gemma
NED19980321

TWC DE KEMPEN DE

DNF
FRANCK Alicia
BEL19941204

BELGIUM NATIONAL TEAM DE

DNF
PILZ Estafania
ARG19850807

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM DE

DNF
DOCX Mieke
BEL19960608

LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM DE.UCI

DNF
DECEUNINCK Stefanie
BEL19890706

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

DNF
DEBBOUDT Evelien
BEL19840924

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

DNF
KNIBBE Bonne
NED19880105

SWABOLADIES CYCLING TEAM DE

DNF
VEKEMANS Anisha
BEL19910817

BELGIUM NATIONAL TEAM DE.UCI

DNF
ROBINSON Melissa
AUS19731113

MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT DE

DNF
DE GROOT Eveline
NED19921019

SWABOLADIES CYCLING TEAM DE

DNF
NIEUWERTH Kimberly
NED19930408

SWABOLADIES CYCLING TEAM DE

DNF
COLBORNE Henrietta
GBR19980420

SWABOLADIES CYCLING TEAM DE

DNF
WAMMES-BOUMAN Angelique
NED19941114

WV BREDA LADIES CYCLING TEAM DE

DNF
BOERMANS Sylvie
NED19790702

JAN VAN ARCKEL DE

DNF
ROCKLAND Marielle
NED19921020

WV BREDA LADIES CYCLING TEAM DE

DNF
CHARD Megan
GBR19980106

ISOREX CYCLING TEAM DE

DNF
BAR-ON Miriam
ISR19881216

DYNAMO RACING TEAM DE

DNF
GRÖNDAHL Antonia
FIN19950525

ISOREX CYCLING TEAM DE

DNF
LANE Jessica
AUS19881216

MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT DE

DNF
GEERIS Femke
NED19960603

MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT DE

DNF
RUDGLEY Ayla
AUS19950509

MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT DE

DNF
BREMMERS Nielske
NED19970411

TWC DE KEMPEN DE

DNF
VAN DER BURG Nancy
NED19920518

JOS FERON LADIES FORCE DE

DNF
BREMMERS Ingeborg
NED19921117

TWC DE KEMPEN DE

DNF
DE VESTELE Adeline
BEL19840428

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW DE

DNF
WATERREUS Kylie
NED19980322

MAASLANDSTER CCN INTERNATIONAL CT DE

DNF
GOESSENS Brenda
BEL19980504

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM DE

DNF
CROKET Gilke
BEL19921101

SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR DE.UCI

DNF
LUST Bianca
NED19960616

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

DNF
SPOOR Winanda
NED19910127

LENSWORLD - KUOTA DE

DNF
SCHWEINBERGER Christina
AUT19961029

TEAM STUTGART DE

DNF
JACOBS Katleen
BEL19940101

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW DE

DNF
NEUMANN Laura
GER19980603

TEAM STUTGART DE

DNF
DIESNER Naima Madlen
GER19900424

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

DNF
CARON Suzanne
NED19850728

TEXTIELSTAD DE JONGE RENNER DE

DNF
SPEKLÉ Danique
NED19940320

TEXTIELSTAD DE JONGE RENNER DE

DNF
GEZ Avital
ISR19941101

DYNAMO RACING TEAM DE

DNF
WESNER Elinor
ISR19801128

DYNAMO RACING TEAM DE

DNF
BOROCHOVITCH Noa
ISR19960616

DYNAMO RACING TEAM DE

DNF
YANCHILINA Anastasia
ISR19870120

DYNAMO RACING TEAM DE

DNF
SÜßEMILCH Laura
GER19980101

TEAM STUTGART DE

DNF
MATTHIJSSE Mathilde
NED19800130

EQUANO CYCLING TEAM DE

DNF
HESS Kelley
USA19830820

REGIO TEAM DRENTHE DE

DNF
COUDEVILLE Herlinde
BEL19940829

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW DE

DNF
STOUGJE Chanella
NED19961023

PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DE

DNF
REYNDERS Melanie
BEL19970920

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW DE

DNF
VAN HOEK Lotte
NED19910808

LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM DE

DNF
BRITS Delphine
BEL19821102

EQUANO CYCLING TEAM DE

DNF
FREMINEUR Terry
BEL19860901

EQUANO CYCLING TEAM DE

DNF
VERHAEGEN Lien
BEL19920727

EQUANO CYCLING TEAM DE

DNF
TEN HARTOG Sarah
BEL19861210

EQUANO CYCLING TEAM DE

DNF
VENJAKOB Katharina
GER19860426

VELOP CLOUD CYCLE CAFE LADIES DE

© Cycling Vlaanderen