Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

23/04/2017 98° GROTE PRIJS AFFLIGEM (B)
Printversie
Elite 1.12 - IC 1 NAT - eendagsw. Intercl. El.z.c./U23/BCP 156,9 km - 1500 EUR - Clubprijzen: 500 EUR - Bijkomende prijzen: 150 EUR. - I: Cafetaria Sportcomplex Bellekouter, Bellestraat 99, 1790 Affligem - U: 09:45/11:00/13:15 - K: Sportcomplex Bellekouter, Bellestraat 99, 1790 Affligem - Contact: Dirk Vertommen, (Tel.: 0495916554) - Extra info: 30,2 km + 33,1 km + 44,1 km + 3 x 16,5 km / Briefing: 11u15 - Med. Controle:: Nette Ruiten, Brusselbaan 163, 1790 Affligem - Website: www.tistaertvrienden.be

Uitslag
# deelnemers:167 - # opgevers:36 - Afstand: 157 km - Tijd: 3:37:38 - Gem. snelheid: 43,28 km/h
TIJD +
1
DE ROOZE Niels
BEL19920906 3H37´38S

TARTELETTO - ISOREX Elites

2
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 z.t. 0H0´0S

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

3
COMMEYNE Davy
BEL19800514 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

4
BAUDE Arthur
BEL19980107 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

5
PICOUX Maximilien
BEL19951112 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

6
BEULLENS Cedric
BEL19970127 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

7
VAN DYCK Wesley
BEL19940915 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

8
COBBAERT Robby
BEL19901227 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CMC

9
VERRAES Benjamin
BEL19870221 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

10
WEEMAES Sasha
BEL19980209 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

11
STEVENS Timothy
BEL19890326 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

12
MICHIELS Killian
BEL19941007 z.t. z.t.

UNITED C.T. ELITE

13
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

14
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

15
TIMMERMANS Tom
BEL19960617 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

16
HERREGODTS Rune
BEL19980727 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

17
ARIMONT Charlie
BEL19960603 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23

18
LIEVENS Niels
BEL19921030 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

19
GIBBONS Thomas
USA19891206 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

20
DEFREYNE Cédric
BEL19951026 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

21
DE SY Vincent
BEL19951023 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

22
RAEYMAEKERS Mattias
BEL19920601 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

23
NEVENS Tibo
BEL19980815 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

24
REYNAERTS Jan
BEL19970730 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON U23.C

25
REYNAERTS Wim
BEL19950512 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON U23.C

26
VANACKER Bjarne
BEL19970530 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

27
PESTIAUX Yann
BEL19980805 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

28
PIETERS Frederik
BEL19810123 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM BEL

29
MCGILL Scott
USA19980211 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

30
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

31
VAN RENTERGHEM Boris
BEL19951030 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM U23

32
DELVAUX Guillaume
BEL19960620 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

33
VAN DUREN Brent
BEL19951211 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

34
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

35
TORRES JORRO Sergio
ESP19910914 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

36
MARCHAND Gianni
BEL19900601 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CZC

37
SIMON Kenn
BEL19940602 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

38
LEHAEN Dries
BEL19950916 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

39
MASURE Brent
BEL19941008 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

40
WILLEMS Kenny
BEL19931027 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM ELITE

41
GOEBEERT Pierre
BEL19970128 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

42
DIELEMAN Stan
BEL19980220 z.t. z.t.

WK NOORD-WEST-BRABANT U23

43
VAN DINGENEN Jordi
BEL19960618 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM U23.C

44
TEUGELS Lennert
BEL19930409 z.t. z.t.

UNITED C.T. ELITE

45
VAN DEN PLAS Jelle
BEL19950331 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

46
BRUYÈRE Aïky
BEL19960827 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE U23

47
MONIQUET Sylvain
BEL19980114 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

48
DOCKX Kristof
BEL19921204 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL

49
TEIRLINCK Jens
BEL19960104 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

50
VAN DAMME Bart
BEL19751005 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

51
VAINIOPIAA Oskari
FIN19950807 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

52
RUIJGH Rob
NED19861112 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

53
DE GROEF Felix
BEL19930816 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

54
VANDEWALLE Matthias
BEL19940818 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

55
ZUCCO SCHIZZI Vitor
BRA19970912 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

56
SEFA Ylber
ALB19910211 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM BEL

57
VANBESIEN Thomas
BEL19930829 z.t. z.t.

UNITED C.T. ELITE

58
HOUBEN Kristof
BEL19781029 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

59
VAN DE PERRE Dimitri
BEL19901210 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT BEL

60
PARIDAENS Jasper
BEL19950418 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

61
LEEMANS Rob
BEL19930701 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CMC

62
GOOSSENS Kenny
BEL19910304 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM ELITE

63
BIDO ARDUINO Giovane
BRA19960808 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

64
CAVEY Vincent
BEL19980216 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

65
VAN HOOREBEKE Michiel
BEL19970414 z.t. z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U23

66
VAN LYSEBETH Mathias
BEL19980120 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

67
VANDENBROECK Yarno
BEL19981123 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

68
SCHITTECATTE Niels
BEL19921113 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

69
VERHAEGEN Tom
BEL19961217 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

70
BOUCHER David
BEL19800317 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Elites

71
VASTMANS Dries
BEL19970125 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

72
BROES Michiel
BEL19930601 z.t. z.t.

UNITED C.T. ELITE

73
VANDYCK Niels
BEL19900830 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

74
HELMINEN Matti
FIN19750814 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

75
MONDELAERS Jarno
BEL19980526 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

76
CUMPS Ruben
BEL19930106 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

77
BRACEGIRDLE Tom
GBR19940219 z.t. z.t.

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

78
DIEPENDAELE Timmy
BEL19840806 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

79
CLAUS Dieter
BEL19940112 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM ELITE

80
VAN DAMME Indy
BEL19940420 z.t. z.t.

WK NOORD-WEST-BRABANT ELITE

81
PALM Martin
BEL19960614 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

82
STOCKMAN Michiel
BEL19960731 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX U23.C

83
DE KETELE Angelo
BEL19950728 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

84
GOOSSENS Anko
BEL19970220 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

85
KORNER Max Emil Boholm
NOR19910603 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON Elites

86
DEGUIDE Louis
BEL19940204 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

87
DE JONGHE Kevin
BEL19911204 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CZC

88
LETEN Wouter
BEL19940111 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM ELITE

89
ANECA Ciske
BEL19940810 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

90
PIETERS Laurent
BEL19940620 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

91
VANDEMEULEBROECKE Steven
BEL19910815 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

92
HAVERALS Lars
BEL19941020 z.t. z.t.

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

93
VERSTRAETEN Jari
BEL19890208 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

94
CLÉ Brent
BEL19951023 z.t. z.t.

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

95
ROELS Wannes
BEL19971123 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

96
RUYTERS Brecht
BEL19930514 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CMC

97
PAASSCHENS Mathijs
NED19960318 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

98
JOHNSTONE Taylor
GBR19930627 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

99
SEYE Guillaume
BEL19961128 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

100
WYFFELS Jonas
BEL19980209 3H37´52S 0H0´14S

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

101
DE PROOST Jasper
BEL19961018 3H37´54S 0H0´16S

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

102
LIVYNS Arjen
BEL19940901 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

103
PINEDA Hendrik
CAN19950508 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23

104
VAN BOVEN Frederiek
BEL19830817 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

105
BASTIAENS Ayco
BEL19960603 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT U23

106
MOENS Jens
BEL19940131 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT BEL

107
JACOBS Robin
BEL19961016 3H37´58S 0H0´20S

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

108
JANSSENS Jimmy
BEL19890530 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CMC

109
DE MEYERE Jens
BEL19931129 3H38´2S 0H0´24S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

110
D´HOOGE Thomas
BEL19980930 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM U23

111
DECOSTER Merlijn
BEL19941111 3H38´3S 0H0´25S

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

112
STAS Brecht
BEL19950919 3H38´10S 0H0´32S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

113
VAN DEN BRANDE Julien
BEL19950106 3H38´16S 0H0´38S

EFC-L&R-VULSTEKE U23

114
TOOTH Niels
BEL19921113 3H38´19S 0H0´41S

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

115
SINOY Fabio
BEL19950720 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

116
VAN IMPE Kevin
BEL19810419 3H38´22S 0H0´44S

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM ELITE

117
PARDON Ward
BEL19960528 3H38´32S 0H0´54S

PRORACE CYCLING TEAM U23

118
VAN ENGELAND Wouter
BEL19950623 3H39´5S 0H1´27S

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

119
CAPPELLE Maxim
BEL19980102 3H39´7S 0H1´29S

DOVY KEUKENS - FCC U23

120
SCHIETTECATTE Jellen
BEL19930205 3H39´9S 0H1´31S

ASFRA RACING TEAM ELITE

121
VLASSELAER Maarten
BEL19890826 3H39´25S 0H1´47S

VAN EYCK SPORT ELITE

122
BERTELS Jef
BEL19960401 3H39´37S 0H1´59S

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE U23

123
GOOVAERTS Tom
BEL19880703 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

124
MOTTE David
BEL19851221 3H39´48S 0H2´10S

VAN EYCK SPORT ELITE

125
DEBOOT Bruce
BEL19960724 3H40´12S 0H2´34S

DOVY KEUKENS - FCC U23

126
KAISE Julien
BEL19950112 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

127
VANOVERSCHELDE Kobe
BEL19870919 3H40´35S 0H2´57S

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

128
GODART Bo
BEL19980831 3H40´42S 0H3´4S

WK NOORD-WEST-BRABANT U23

129
MAYHO Dominique
BER19931129 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM ELITE

130
VAN HECKE Stijn
BEL19940125 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

131
VAN DEN BRANDEN Viktor
BEL19920827 z.t. z.t.

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL

DNF
MOMBAERTS Sven
BEL19840216

WK NOORD-WEST-BRABANT ELITE

DNF
FLAHAUT Denis
FRA19781128

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VAN DE VELDE Guillaume
BEL19981125

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE U23

DNF
DE KOKER Bram
BEL19800904

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
LAMBERTIN Kevin
BEL19960229

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
BOLLE Yenzo
BEL19930719

TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE ELITE

DNF
DRUYTS Gerry
BEL19910130

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CMC

DNF
VANDENBERGH Wouter
BEL19810604

VZW JONG WIELERTALENT ELITE

DNF
PIROTTA Darcy
AUS19970430

VZW JONG WIELERTALENT U23

DNF
LOWYCK Jesse
BEL19950110

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
DULT Jasper
BEL19940221

VZW JONG WIELERTALENT ELITE

DNF
VAN MOL Caine
BEL19950103

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
VAN DAMME Davy
BEL19811022

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM ELITE

DNF
MAHIEU Mathias
BEL19980402

VZW JONG WIELERTALENT U23

DNF
MELS Fabrice
BEL19920817

ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE

DNF
MOREELS Louis
BEL19981212

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
VANHAEREN Stef
BEL19930115

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

DNF
DE DONCKER Balder
BEL19850517

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

DNF
BOUSSAER Bryan
BEL19961119

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
VAN IMPE Stef
BEL19970620

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
MEHEUS Gill
BEL19950814

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
MERTENS Robin
BEL19911108

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

DNF
DESCAMPS Joris
BEL19920406

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

DNF
COWARD Jake
GBR19960223

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
COOREVITS Gilles
BEL19961123

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
DEKONING Fabrizio
BEL19980910

VZW JONG WIELERTALENT U23

DNF
DE WINNE Gert
BEL19860315

WK NOORD-WEST-BRABANT ELITE

DNF
VAN MALDEREN Bjorn
BEL19980913

WK NOORD-WEST-BRABANT U23

DNF
VERBEECK Sven
BEL19980318

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

DNF
PATTYN Jamie
BEL19960917

VZW JONG WIELERTALENT U23

DNF
MORIS Sven
BEL19860407

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
CORNELIS Jonas
BEL19940729

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM BEL

DNF
DE GREEF Bert
BEL19950519

WK NOORD-WEST-BRABANT U23

DNF
ROELS Laurens
BEL19960819

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

DNF
PEETERS Kjell
BEL19810729

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM ELITE

DNF
TIMMERMANS Tim
BEL19981215

VAN EYCK SPORT U23

© Cycling Vlaanderen