Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

26/02/2017 STADEN-STADEN (W)
Printversie
Elite 1.12 - IC 1 NAT - eendagsw. Intercl. El.z.c./U23/BCP 158,4 km - 1500 EUR - Clubprijzen: 500 EUR. Voorinschrijvingen: Taillieu Kristof, ´T Gaainest 21, 8610 Kortemark (0479384032) (info@gentstaden.be). - I: CC Het Swok, Ooststraat 4, 8840 Staden - K: Het Swok-De Wankaarde, Ooststraat 4, 8840 Staden - Contact: Snaet Mario, Ieperstraat 138, 8840 Staden (Tel.: 0474334373) (mariosnaet@hotmail.com) - Med. Controle:: Woning Vancoillie - Deruytter, Diksmuidestraat 145, 8840 Staden (0468220185). - Website: www.gentstaden.be

Uitslag
# deelnemers:170 - # opgevers:82 - Afstand: 159 km - Tijd: 3:43:27 - Gem. snelheid: 42,69 km/h
TIJD +
1
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 3H43´27S

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

2
VERRAES Benjamin
BEL19870221 z.t. 0H0´0S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

3
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

4
PALM Martin
BEL19960614 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

5
DEWULF Stan
BEL19971220 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

6
MARCHAND Gianni
BEL19900601 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CZC

7
VERWILST Aaron
BEL19970502 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

8
VEREECKEN Thomas
BEL19970724 3H43´41S 0H0´14S

LOTTO SOUDAL U23

9
EYSKENS Jeroen
BEL19930404 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

10
WARLOP Jordi
BEL19960604 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

11
COOLS Michael
BEL19940912 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

12
VAN STEENBERGHEN Jori
BEL19911009 3H46´16S 0H2´49S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

13
RUIJGH Rob
NED19861112 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

14
DE DECKER Bjorn
BEL19881010 3H46´39S 0H3´12S

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

15
THIJSSEN Gerben
BEL19980621 3H47´17S 0H3´50S

LOTTO SOUDAL U23

16
DE WINTER Gordon
BEL19970606 3H47´27S 0H4´0S

AGO - AQUA SERVICE U23.C

17
MAES Jo
BEL19850330 3H48´0S 0H4´33S

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

18
DEMOLDER Stijn
BEL19980416 3H48´3S 0H4´36S

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U23

19
PAASSCHENS Mathijs
NED19960318 3H48´12S 0H4´45S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

20
REYNAERTS Jan
BEL19970730 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON U23.C

21
JOHNSTONE Taylor
GBR19930627 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

22
STOCKMAN Michiel
BEL19960731 3H48´16S 0H4´49S

TARTELETTO - ISOREX U23.C

23
VERSCHAEVE Lounes
BEL19951212 3H48´17S 0H4´50S

DOVY KEUKENS - FCC U23

24
KJEMHUS Joakim
NOR19980803 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

25
SIMON Kenn
BEL19940602 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

26
MEHEUS Gill
BEL19950814 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

27
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

28
SAGNIER Théo
FRA19971029 z.t. z.t.

CC NOGENT SUR OISE BEL

29
BREYNE Jonathan
BEL19910104 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

30
VANDEWIELE Frederik
BEL19910211 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

31
VANACKER Bjarne
BEL19970530 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

32
KOOIJMAN Jaap
NED19940424 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

33
VERSCHUERE Seppe
BEL19940106 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CZC

34
DEBUY Anthony
BEL19960411 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

35
TRIBOUT Bart
BEL19820507 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM BEL

36
VANLUCHENE Mats
BEL19890919 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

37
VAN DER BAUWHEDE Michiel
BEL19920221 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

38
ROMBOUTS Bram
BEL19941015 z.t. z.t.

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

39
BOUWMANS Bryan
NED19980909 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

40
WIELFAERT Kristof
BEL19781028 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT ELITE

41
PETIT Tomas
BEL19961107 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

42
VAN HAVERBEKE Julien
FRA19951014 z.t. z.t.

CC NOGENT SUR OISE BEL

43
DE MEYERE Jens
BEL19931129 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

44
DE JONG Michaël
NED19920810 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

45
COURTENS Olivier
BEL19910430 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

46
DE SY Gertjan
BEL19940307 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM BEL

47
BAUDE Arthur
BEL19980107 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

48
NACHTERGAELE Niels
BEL19861227 z.t. z.t.

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

49
VANDAELE Angelo
BEL19880406 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

50
RUYTERS Brecht
BEL19930514 z.t. z.t.

CIBEL - CEBON EL.CMC

51
LALOUETTE Kévin
FRA19840218 3H48´32S 0H5´5S

CC NOGENT SUR OISE BEL

52
VANHAECKE Thomas
BEL19890616 3H48´39S 0H5´12S

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

53
PARDON Ward
BEL19960528 3H49´4S 0H5´37S

PRORACE CYCLING TEAM U23

54
HEANEY Marc
IRL19980126 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM U23

55
DE POORTER Maxime
BEL19960421 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

56
GINELLI Vincent
FRA19950126 z.t. z.t.

CC NOGENT SUR OISE BEL

57
CARESMEL Alexis
FRA19920703 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

58
MERTENS Julian
BEL19971006 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

59
VAN NYEN Hans
BEL19901203 z.t. z.t.

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

60
DELMOTTE Dennis
BEL19960130 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

61
VERWAEST Kevin
BEL19890106 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX EL.CZC

62
BALLET Mathias
BEL19930910 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

63
GARBET Nicolas
FRA19910814 z.t. z.t.

CC NOGENT SUR OISE BEL

64
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416 z.t. z.t.

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

65
BECK Cedric
BEL19980613 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

66
VAN MOER Brent
BEL19980112 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

67
BALCAEN Manolito
BEL19950210 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN BEL

68
DE PESTEL Sander
BEL19981011 z.t. z.t.

LOTTO SOUDAL U23

69
ROSSEEL Ricky
BEL19900310 3H49´10S 0H5´43S

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

70
DE ROOZE Niels
BEL19920906 z.t. z.t.

TARTELETTO - ISOREX Elites

71
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521 z.t. z.t.

AGO - AQUA SERVICE U23.C

72
DEWEER Jochen
BEL19910220 3H49´12S 0H5´45S

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

73
MOENS Jens
BEL19940131 z.t. z.t.

VAN EYCK SPORT BEL

74
LIEVENS Niels
BEL19921030 3H49´16S 0H5´49S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

75
DE KORT Bram
NED19910607 3H52´4S 0H8´37S

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

76
JANSSEN Dick
NED19940801 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

77
VAN DER SCHUEREN Nicky
BEL19921205 3H52´7S 0H8´40S

VAN EYCK SPORT ELITE

78
VERHULST Lothar
BEL19980925 3H52´45S 0H9´18S

EFC-L&R-VULSTEKE U23

79
GABISSON Clément
FRA19950724 3H53´28S 0H10´1S

ESEG DOUAI BEL

80
VANDERMOSTEN Tom
BEL19981126 3H59´8S 0H15´41S

EFC-L&R-VULSTEKE U23

81
SINSCHEK Nils
NED19980624 z.t. z.t.

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

82
WEEMAES Sasha
BEL19980209 z.t. z.t.

EFC-L&R-VULSTEKE U23

83
WYDOOGHE Jaron
BEL19971002 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

84
DECLERCQ Thierry
BEL19750624 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

85
DE SCHUYTER Arne
BEL19920630 z.t. z.t.

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

86
DEBUYSERE Wannes
BEL19970124 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

87
CAPPELLE Maxim
BEL19980102 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS - FCC U23

88
SCHOTTE Lauwrence
BEL19940613 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

DNF
MAFFEIS Dany
FRA19921213

CC NOGENT SUR OISE BEL

DNF
DE JONGHE Kevin
BEL19911204

CIBEL - CEBON EL.CZC

DNF
FRANKEN Marc
BEL19910306

PRORACE CYCLING TEAM BEL

DNF
MASURE Brent
BEL19941008

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

DNF
MERTENS Robin
BEL19911108

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

DNF
SIEMONS Stijn
BEL19971227

PRORACE CYCLING TEAM U23

DNF
MAES Alexander
BEL19930620

CIBEL - CEBON EL.CZC

DNF
VAN DE KEER Kevin
BEL19790429

VAN EYCK SPORT BEL

DNF
PLATTEAU Niels
BEL19920310

VAN EYCK SPORT BEL

DNF
DE BOCK Stijn
BEL19930930

CIBEL - CEBON EL.CMC

DNF
VAN HYFTE Steven
BEL19840409

VETRAPO CYCLING TEAM BEL

DNF
WALDERS Kevin
BEL19960401

VAN EYCK SPORT U23

DNF
VANDAELE Thijs
BEL19930404

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

DNF
VANWALLEGHEM Yenco
BEL19971230

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
VAN BOVEN Frederiek
BEL19830817

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

DNF
AKKERMANS Lars
NED19971207

TEAM LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER BEL

DNF
LEROUX Samuel
FRA19941127

CC NOGENT SUR OISE BEL

DNF
DE RUYSSCHER Dante
BEL19941031

VETRAPO CYCLING TEAM BEL

DNF
DE SCHEEMAEKER Davy
BEL19870626

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

DNF
VERFAILLIE Arne
BEL19970516

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT U23

DNF
PIETERS Frederik
BEL19810123

VETRAPO CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN BOSSUYT Davy
BEL19800822

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

DNF
VAN DE PERRE Dimitri
BEL19901210

VAN EYCK SPORT BEL

DNF
VAN DYCK Dries
BEL19980624

HEIST CYCLING TEAM (HCT) U23

DNF
VANTHOURNOUT Brecht
BEL19910807

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE

DNF
DELESIE Berre
BEL19970825

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
WIGGINS Doron
BEL19970908

ESEG DOUAI U23

DNF
VAN ESLANDER Florian
FRA19950206

ESEG DOUAI BEL

DNF
VERHULST Wouter
BEL19980628

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23

DNF
DE SMUL Guust
BEL19950612

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

DNF
VAN DUREN Brent
BEL19951211

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

DNF
VERDONCK Tibo
BEL19971214

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23

DNF
RASSCHAERT Kevin
BEL19940419

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM ELITE

DNF
DEGUIDE Louis
BEL19940204

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

DNF
PEELAERS Jeff
BEL19920930

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710

DOVY KEUKENS - FCC U23

DNF
THIJS Edwin
BEL19851219

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
NIJS Steven
BEL19851206

HEIST CYCLING TEAM (HCT) ELITE

DNF
VAN BEETHOVEN Matthias
BEL19950516

ESEG DOUAI U23

DNF
HAEMELS Bavo
BEL19941105

HEIST CYCLING TEAM (HCT) BEL

DNF
POIRET Benjamin
FRA19910316

ESEG DOUAI BEL

DNF
VANHOUCKE Herman
BEL19960905

EFC-L&R-VULSTEKE U23

DNF
SENO Clément
FRA19920302

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VANDERBEKEN Bjarne
BEL19940720

DOVY KEUKENS - FCC ELITE

DNF
VERZEELE Brecht
BEL19870303

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITE

DNF
TEMMERMAN Jasper
BEL19931006

VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM ELITE

DNF
BRACEGIRDLE Tom
GBR19940219

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM BEL

DNF
BOUTEN Migel
BEL19970424

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
ROSSEEUW Robin
BEL19970301

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
VASTMANS Dries
BEL19970125

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
VANDEVYVERE Beau
BEL19950610

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
MONIQUET Sylvain
BEL19980114

AGO - AQUA SERVICE U23.C

DNF
VERMEULEN Jellerich
BEL19910610

WIELERTEAM IEPER BEL

DNF
DEGRYSE Tibo
BEL19971221

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
VANOVERSCHELDE Kobe
BEL19870919

VETRAPO CYCLING TEAM ELITE

DNF
VERVAEKE Aaron
BEL19970311

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITE

DNF
CRAIG Rea
IRL19940316

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITES

DNF
HEYSE Jari
BEL19960419

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
VAN ASSCHE Gilles
BEL19960724

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
DE KEE Glenn
BEL19981114

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

DNF
VAN DRIESSCHE Wannes
BEL19950309

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
DERYNCK Peter
BEL19810107

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITE

DNF
PEERSMAN Gerben
BEL19901009

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

DNF
VAN DE MIEROOP Sam
BEL19910903

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

DNF
BEYENS Matthias
BEL19910301

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE

DNF
VERCAUTEREN Jari
BEL19960508

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
MEULEMEESTER Ruben
BEL19980120

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. U23

DNF
VIAENE Jonas
BEL19920512

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITE

DNF
TOUQUET Joren
BEL19930128

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
DE MERLIER Giovanni
BEL19921201

ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

DNF
CLAUW John-ross
BEL19960505

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
DEWACHTER Aaron
BEL19981231

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
VAN PUYENBROECK Lorenzo
BEL19900203

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VAN POUCKE Aaron
BEL19980404

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
ROS Dieter
BEL19950404

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
DUBOIS Foeke
BEL19921109

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
VANDEMEULEBROECKE Steven
BEL19910815

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
SCHIETTECATTE Jellen
BEL19930205

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNF
ROELENS Joachim
BEL19910514

WIELERTEAM IEPER ELITE

DNF
PAUWELS Nills
BEL19931215

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
DUTOO Jérémy
BEL19980117

WIELERTEAM IEPER U23

DNF
RUBBEN Sander
BEL19910323

MIXTE 1 MOLENSPURTERS - BRUGSE VS ELITE

© Cycling Vlaanderen