Promovergunning Recrea

 
 
 
 

Wedstrijduitslag

21/06/2016 87° G.P. GELUWE (W)
Printversie
Elite 1.12 - IC 1 NAT - eendagsw. Intercl. El.z.c./U23/BCP 156,1 km - 1500 EUR - Clubprijzen: 500 EUR - Bijkomende prijzen: 475 EUR. - I: Sportcentrum Ter Linde, Tuinwijk, 8940 Geluwe - U: 11:00/12:00/14:00 - K: Sportcentrum Ter Linde, Tuinwijk, 8940 Geluwe - Contact: Taliman Guy, Kerkstraat 7, 8940 Geluwe (Tel.: 056531518) (guy.taliman@telenet.be) - Extra info: 11 x 12,1 km + 2 x 11,5 km / Bergprijs: 250€ / Premies: 25€ / Startvergoeding per renner: 10€ / Briefing: 12u / Tekenen controleblad: 12u30-13u45 - Med. Controle:: Sportcentrum Ter Linde, Tuinwijk, 8940 Geluwe

Uitslag
# deelnemers:123 - # opgevers:46 - Afstand: 156 km - Tijd: 3:40:00 - Gem. snelheid: 42,55 km/h
TIJD +
1
MULHERN Mitchell .
AUS19910122 3H40´0S

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

2
SUNDERLAND Dillen .
AUS19960226 3H41´3S 0H1´3S

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

3
LEEMANS Rob
BEL19930701 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23.C

4
SOENENS Alessandro
BEL19931201 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX U23

5
DECLERCQ Benjamin
BEL19940204 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

6
VAN HOLDERBEKE Mathias
BEL19921218 3H41´7S 0H1´7S

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN EL.CZC

7
DEPYPERE Mathias
BEL19941231 3H41´21S 0H1´21S

SUPERANO HAM - ISOREX U23

8
JOHNSTONE Taylor .
GBR19930627 3H41´29S 0H1´29S

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

9
PLOVIE Wiebren
BEL19960710 3H41´33S 0H1´33S

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

10
DEPREZ Tuur
BEL19960620 3H43´40S 0H3´40S

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

11
VAN DYCK Wesley
BEL19940915 z.t. z.t.

ESEG DOUAI U23

12
DE GROOTE Arne
BEL19970402 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

13
GELDHOF David
BEL19761120 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

14
SEYE Guillaume
BEL19961128 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

15
VAN CAUWENBERGHE Christophe
BEL19901014 3H43´46S 0H3´46S

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE

16
VERSCHUERE Seppe
BEL19940106 3H43´54S 0H3´54S

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

17
LAPIERE Ward
BEL19851225 z.t. z.t.

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER ELITE

18
DE POORTER Maxime
BEL19960421 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

19
VANDEWALLE Matthias
BEL19940818 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

20
ANTHONISE Lieven .
NED19900731 z.t. z.t.

WP DE MOL BEL

21
MICHIELS Killian
BEL19941007 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

22
AVOINE Kevin .
FRA19971114 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

23
VANMEENEN Jordy
BEL19951014 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

24
TRIBOUT Bart
BEL19820507 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

25
DEFREYNE Cédric
BEL19951026 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

26
TIMMERMANS Jurgen .
NED19950428 z.t. z.t.

WV DE IJSSELSTREEK BEL

27
GOUEL Valentin .
FRA19920204 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

28
BALLET Mathias
BEL19930910 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

29
POIRET Benjamin .
FRA19910316 z.t. z.t.

ESEG DOUAI BEL

30
VAN DER BAUWHEDE Michiel
BEL19920221 z.t. z.t.

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM ELITE

31
RELAES Jacob
BEL19960518 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

32
HOOGENBOOM Niels .
NED19940409 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

33
DEMUYNCK Koen
BEL19810420 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

34
MEERBEEK Christiaan .
NED19961024 z.t. z.t.

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

35
DE CORTE Axel
BEL19920716 3H45´0S 0H5´0S

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE

36
TEIRLINCK Jens
BEL19960104 z.t. z.t.

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

37
VERSCHAEVE Lounes
BEL19951212 z.t. z.t.

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER U23

38
VAN DALEN Jason .
NED19940702 z.t. z.t.

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

39
MARQUES Mandel .
CHI19920508 z.t. z.t.

ASFRA RACING TEAM BEL

40
SCHOLTEN Tim .
NED19930607 z.t. z.t.

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

41
GOEMAERE Ralf
BEL19920214 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

42
VAN RUIJVEN Alex .
NED19921117 z.t. z.t.

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

43
ANTHONISE Witten .
NED19911218 z.t. z.t.

WP DE MOL BEL

44
VANCOMPERNOLLE Jan
BEL19910822 z.t. z.t.

MIX2 DOUCHY - HOUTLAND WESTKUST ELITE

45
DEVROYE Kim
BEL19910812 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

46
VAN NIJNEN Patrick .
NED19901219 z.t. z.t.

WP DE MOL BEL

47
BOSMANS Arne
BEL19960118 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

48
DILLING Hans .
NED19920726 z.t. z.t.

WP DE MOL BEL

49
SLAGMULDERS Yorick .
BEL19950829 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

50
VAN GANSEN Sam
BEL19890514 z.t. z.t.

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM ELITE

51
DECAESTEKER Frederik .
BEL19781223 z.t. z.t.

MILITAIRE PLOEG BEL

52
DE PLUS Jasper
BEL19970611 z.t. z.t.

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM JUNIOR

53
BRAET Vinnie
BEL19910812 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX EL.CZC

54
VAN COMPERNOLLE Kenneth
BEL19880330 z.t. z.t.

SUPERANO HAM - ISOREX EL.CZC

55
VENS Quincy
BEL19860429 3H45´5S 0H5´5S

SUPERANO HAM - ISOREX ELITE

56
LAGNEAUX Yoni
BEL19971028 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX JUNIOR

57
REYNVOET Niels
BEL19911130 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE

58
VAN DE WALLE Goran
BEL19950828 3H45´7S 0H5´7S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

59
GOEMAN Jonas
BEL19930215 z.t. z.t.

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

60
DE DECKER Alfdan
BEL19960909 3H45´9S 0H5´9S

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

61
VANHAECKE Thomas
BEL19890616 3H45´14S 0H5´14S

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

62
DELAMEILLEURE Mathias
BEL19861003 z.t. z.t.

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER ELITE

63
KOOP Jos .
NED19880816 3H45´37S 0H5´37S

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

64
RASERA Sven .
BEL19860822 z.t. z.t.

MILITAIRE PLOEG BEL

65
DERUYTER Stijn
BEL19960304 z.t. z.t.

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN U23

66
DE MERLIER Giovanni
BEL19921201 3H45´39S 0H5´39S

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE

67
DE KEMPENEER Steven .
BEL19830627 3H46´5S 0H6´5S

MILITAIRE PLOEG BEL

68
VERVERKEN Pieter
BEL19860615 3H45´46S 0H5´46S

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

69
VANHOUCKE Herman
BEL19960905 3H46´18S 0H6´18S

EFC-ETIXX U23

70
DE WEERD Pieter-Paul .
NED19810217 z.t. z.t.

WV DE IJSSELSTREEK BEL

71
VAN DER WAL Luuk .
NED19930404 z.t. z.t.

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

72
SINT NIKOLAAS Tristan .
NED19931120 z.t. z.t.

WP DE MOL BEL

73
VANCRAEYNEST Kevin
BEL19890609 z.t. z.t.

MIX2 DOUCHY - HOUTLAND WESTKUST ELITE

74
ARDUINO Giovane .
BRA19960808 3H46´24S 0H6´24S

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER BEL

75
COSTER Kevin .
NED19950916 z.t. z.t.

WV DE IJSSELSTREEK BEL

76
COURTENS Olivier .
BEL19910430 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM BEL

77
DE VEIRMAN Aaron
BEL19970519 3H47´14S 0H7´14S

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX JUNIOR

DNF
PATTYN Jamie
BEL19960917

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U23

DNF
VANDEVYVERE Beau
BEL19950610

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER U23

DNF
BEAUPREZ Benjamin
BEL19911120

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
PAUWELS Nills
BEL19931215

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN U23

DNF
ESPINOZA Arias .
ECU19950509

ESEG DOUAI BEL

DNF
DEVOLDER Pieter
BEL19970613

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN JUNIOR

DNF
BAILLIEU Donovan
BEL19970414

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM JUNIOR

DNF
COWARD Jake .
GBR19960223

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
D´HONDT Jari
BEL19971119

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX JUNIOR

DNF
CAETHOVEN Steven
BEL19810509

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

DNF
COURTENS Igor
BEL19970506

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX JUNIOR

DNF
ANECA Ciske
BEL19940810

ESEG DOUAI U23

DNF
KIBURG Jasper .
NED19970331

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
BOUMAN Stephan .
NED19910702

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
HAGEN Paul .
NED19910919

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
VAN DER WEERD Joost .
NED19840502

VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM BEL

DNF
BRUYNEEL Giel
BEL19890322

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

DNF
VANDEWIELE Frederik
BEL19910211

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE

DNF
DE DONCKER Balder
BEL19850517

MILITAIRE PLOEG ELITE

DNF
VAN NYEN Hans
BEL19901203

MILITAIRE PLOEG ELITE

DNF
CUPPERS Sven .
BEL19811210

MILITAIRE PLOEG BEL

DNF
VAN AENRODE Kevin .
BEL19810201

MILITAIRE PLOEG BEL

DNF
PYFFEROEN Miel
BEL19940701

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

DNF
ROSSEEUW Robin
BEL19970301

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER JUNIOR

DNF
VAN IMPE Stef
BEL19970620

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
DEGRYSE Tibo
BEL19971221

MIX1 DOVY KEUKENS - CT IEPER JUNIOR

DNF
DE JAEGER Nick
BEL19971018

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM JUNIOR

DNF
MAES Alexander
BEL19930620

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23.C

DNF
MOL Henry .
NED19900612

WV DE IJSSELSTREEK BEL

DNF
WIEBERDINK Ruben .
NED19930223

WV DE IJSSELSTREEK BEL

DNF
BOGERD Marien .
NED19940403

WV DE IJSSELSTREEK BEL

DNF
KIP Vincent .
NED19960529

WV DE IJSSELSTREEK BEL

DNF
VANDENDRIESSCHE Ibe
BEL19901123

CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE

DNF
VAN DER KOOIJ Bas .
NED19960120

WESTLAND WIL VOOUIT BEL

DNF
VAN WIJNGAARDEN Joost .
NED19941117

WP DE MOL BEL

DNF
ADRIAENSEN Michael
BEL19860807

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM ELITE

DNF
DEHEM Arno
BEL19960307

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM U23

DNF
HUYSSER Jeroen
BEL19911118

MIX2 DOUCHY - HOUTLAND WESTKUST ELITE

DNF
HAERINCK Steven
BEL19911015

MIX3 GAVERZICHT - EDEGEM ELITE

DNF
LOGIER Jan
BEL19941103

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
GHEERARDIJNS Glenn .
BEL19961030

MIX2 DOUCHY - HOUTLAND WESTKUST BEL

DNF
VERBEKEN Cedric
BEL19940425

VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

DNF
VERHIEST Olivier
BEL19860920

MIX2 DOUCHY - HOUTLAND WESTKUST ELITE

DNF
MAES Glenn
BEL19940129

ASFRA RACING TEAM U23

DNF
LASA Vicente .
ESP19800306

ASFRA RACING TEAM BEL

DNF
VELLE Glenn
BEL19910922

ASFRA RACING TEAM ELITE

DNS
VANKEIRSBILCK Berne
BEL19941021

TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

© Cycling Vlaanderen